Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwona kokardka

W jakiej dzielnicy Warszawy zakupić mieszkanie?

Polecane posty

Gość Basia

Ja też liczę na mieszkanie w zielonej okolicy! #stopbetonozie ! Ale liczymy na lokum na Wilanowie, bo jednak rodzina bardziej z tej strony, więc no wiecie, w razie dzieci czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ale też rozważamy nowe, spodobała nam się inwestycja Wilania, bo właśnie zakłada sporo zieleni, ale poprzdnie inwestycje, bliżej Centrum Opatrzności to no cóż, beton i beton 🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajlabajla

Gdzie mieszkanie, wczesniej mieszkalam na bielanach teraz przeniosłam sie na Białoleke przy kupnie i sprzedazy starego mieszkania pomoglo mi Biuro Nieruchomości Tur. Pomagaja w sprzedaży lub kupnie pomoga ogarnac papierologie. Biuro godne polecenia ktore w swoim skladzie posiada  najlepszych specjalistwo w swojej branzy polecam goraco https://tur-nieruchomosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00

Warto zapoznać się z tą inwestycją  https://www.vgcapital.pl/nova-dolna/  Na pewno wpadnie Wam w oko ta inwestycja tak samo jak i mnie. Lokalizacja, komunikacja , kameralne osiedle… naprawde wygląda to wszystko fajnie. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
Dnia 14.09.2019 o 22:26, Gość Basia napisał:

Ale też rozważamy nowe, spodobała nam się inwestycja Wilania, bo właśnie zakłada sporo zieleni, ale poprzdnie inwestycje, bliżej Centrum Opatrzności to no cóż, beton i beton 🙊

Dokładnie. Sama rozglądam się tam za nowym lokum stricte dla rodziny, mamy małe dzieci. Wilania sama w sobie jest atrakcyjna, ale całe piękno to ta przestrzeń, zieleń i jak mniemam cisza i spokój. Jeśli sami chcecie się rozeznać to deweloperem jest Polnord, dość znany i ceniony na rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matia

to jak Polnord, to jeszcze Stacja Kazimierz jest warta uwagi. Ładna okolica, blisko centrum a poza tym drewniane okna i kamienna elewacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaa
Dnia 23.11.2019 o 08:45, Gość Justyna napisał:

Dokładnie. Sama rozglądam się tam za nowym lokum stricte dla rodziny, mamy małe dzieci. Wilania sama w sobie jest atrakcyjna, ale całe piękno to ta przestrzeń, zieleń i jak mniemam cisza i spokój. Jeśli sami chcecie się rozeznać to deweloperem jest Polnord, dość znany i ceniony na rynku :)

Ładnie to wygląda na zdjęciach i projekcie :o https://wilania.polnord.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begin
Dnia 14.09.2019 o 22:26, Gość Basia napisał:

Ale też rozważamy nowe, spodobała nam się inwestycja Wilania, bo właśnie zakłada sporo zieleni, ale poprzdnie inwestycje, bliżej Centrum Opatrzności to no cóż, beton i beton 🙊

a to tez Polnord, to znam i byłem sobie w okolicy. przyjemnie i warto wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam mieszkanie na Białołęce od fabryki domów, chciałam mieszkać dalej od centrum nie lubię hałasu. A tu jest cisza i spokój. Jest wiele plusów mieszkania na tej dzielnicy no i to, że mieszkanie było tańsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Targówek się bardzo prężnie rozwija. I dużo pracy tam jest i to metro, co teraz otworzyli. Dlatego ja kupiłem mieszkanie z nowej inwestycji Home Invest, bo dewelopera znam i wiem, że pewniak, a lokalizacja bardzo do mnie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×