Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinkowe_baby

zjadłam dzisiaj dopiero poniżej 150 kcal!!! yeeeeeeah

Polecane posty

zjadłam dzis na sniadanie: 2x wasa z listkiem sałaty (okolo 60 kcal nawet mniej) na obiad pół banana i i wafel ryżowy!!!(okolo 70 kcal) wypiłam także herbate zieloną i wogóle nie jestem głodna !!! moze to dlatego ze biore tabletki cidrex ale buiore je właściwie 1 dzień.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anora is bad
Powinnas sie raczej smucic niz cieszyc. Zeby schudnac trwale trzeba jesc. Ty dazysz do schudniecia na kilka dni, po czym bedzie mega jojo. Wspolczuje takiego czegos organizmowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineq
1 kg = 7000 kcal Minimalne zapotrzebowanie organizmu, tzn zaopatrzenie mozgu i miesni w skladniki odzywcze to okolo 1000 kcal albo i nawet wiecej. Jedzac 300 kcal dziennie zrujnujesz sobie organizm, spowolnisz trawienie i jak tylko przestaniesz sie odchudzac to twoj oraganizm oglupiony nagla dostawa 2000 kcal zacznie chomikowac na potege. I przytyjesz duzo ponad wage wyjsciowa. Ale of kors rob co chcesz, tylko potem nie placz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineq
Jak ktos moze sie pod ciebie podszyc uzywajac czarnego nika?? strange.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna sie podszyc. Jedno to male \"el\" a drugie to duze i :) trzeba sie przyjrzec l w malinkowe- dla tych co nie rozumieja sprytnych podszywaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największa głupota, taka dieta :D Wytrzymasz 10 dni i rzucisz się na wszystko, będziesz wpieprzać nie jeden dzień a przynajmniej miesiąc, tak zdradliwa jest ta metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgqwchiq
Nineq wez wypier******* stad na kazdym forum pisze te bzdety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatem jestes od teraz moim idolem podszywu:) czekam na wiecej ;) z calym szacunkeim dom prawdziwego malinkowego-ale ona lepiej niech sie wezmie za jedzenie, bo zemrze z glodu. Ja bez glodzenia schudlam 10 kilosow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineq
teraz zauwazylam:) mondra podszywacza ;p fajne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty sexy cosa
musialas wszystko spieprzyc i ujawnic:O jeszcze sie uwazasz za inteligentna bo rozumiesz podstep podszywaczy:O głupia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jak
opetana jak udalo ci sie schudnac i w jakim czasie odpisz jak cos to na maila patrysia1807@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tego zlego co yb na dobre nie wyszlo. Moze ona po przytyciu, po tej glupiej diecie, zrozumie, ze robila cos nie tak. Kto w to wierzy? P.S. Haris, skorzystasz na mojej dzialalnosci. Mam IQ>150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineq
bo niektorych bawi to ze kazdy topik zostaje spierdzielony przez podszywacza, a ja sie martwie, ze sie dziewczyna zaglodzi. ludzie, nie macie innych rozrywek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaglodzi sie, nazre sie, moze nawet dzis, najdalej w weekend ;) Jak schudlam, normalnie- jem zdrowiej, ruszam sie, ograniczam jedzenie, duzo pije, ot cala filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ze mnie madrala bo litery rozrozniam :D podszywacze tez sie powinni rozwijac :D nie mam nic przeciwko podszywom pod warunkiem, ze sa sensowne :P jak powiedzialam nie lubie podszywow na \"poziomie kupy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×