Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieurzędniczka

Są tu jakieś urzędniczki?

Polecane posty

Gość nieurzędniczka

Zniknęły kostiumy i spodnie na kant z urzędów administracji państwowej, koszulowe bluzki przepadły. Ok, rozumiem, że wygodnie w dżinsach, ale koszulka na ramionkach i dekolt po pas to już chyba przesada. Albo mini czy bojówki. Są tu jakieś urzędniczki? Jak się ubieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie ale najczęściej
bluzka koszulowa, spódnica, dżinsy, bluzka z którkim rękawem. Żadnych mini, adidasków, ramiączek, dekoltów, to już zależy od tego, czy się ma gust, smak i wyczucie, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdngg
pracuje w urzędzie i bardzo przestrzegam zasad noszenia rajstop do spódnicy (nawet jak jest bardzo ciepło) i zakrytych pantofli. nie noszętopów, dużych dekoltów mini, japonek ani adiadsów. Zwykle spódniaca, ncienka koszulka/koszula, marynarka, do tego delikatny makijaż i biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to normalnie
u mnie panują dżinsy i tiszerty i japonki. Biedni petenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka_p
gdngg ja takze przestrzegam noszenia rajstop, jednak kiedy jest cieplo to udreka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdngg
wiesz na to ja mam sposób w samym urzędzie nie jest gorąco a zanim wyjdę z pracy mogę zdjąć rajstopy i ubrać jakieś ciut odkryte buty (nie są w końcu takei ciężkei żeby je wziąść ze sobą). A co do dzinsów nie ma w nich nic niestosownego jak je się połączy z fajna marynarką np. takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×