Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni222

Irlandia.Moze komus sie nudzi?

Polecane posty

Gość moni222

hejka moze komus sie nudzi z przebywajacych w Irlandi?Piszcie gdzie mieszkacie moze jakies grupowe spodkanie przy piwku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Monika! Mieszkam w Irlandii - Dublin. Czasem tez mi sie juz tutaj nudzi, troche tu przesiedzialam i wyczerpuja sie pomysly na spedzanie czasu zwlaszcza przy takiej pogodzie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni222
Ale tam sa chyba jeszcze jakies rozrywki,a ja mieszkam na wsi:(A jak dlugo jeste tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa no to wspolczuje, bo tez kiedys mieszkalam na wiosce. W Irlandii jestem prawie 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ludziom sie jednak nie nudzi skoro nic nie pisza, albo nie lubia piwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni222
No wlasnie:)jakos nie chce mi sie w to wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni222
Same bys my sobie poszly:)ale mam troszke daleko do Dublina 160km.Ale nic straconego mozna zawsze sobie wycieczke zrobic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys mieszkalam 200 km od Dublina ...moze jakbym tam zostala to bym miala blizej do Ciebie ..a z jakiego hrabstwa jestes i jaka miejscowosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni222
Ja bardziej poludnie,Nenagh Co.Tiperrary.Takie male miasteczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem gdzie to jest ..moj znajomy tam mieszka. Na pewno jest tam sporo Polakow (jak wszedzie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONI222
No jest troche jest zreszta jak wszedzie juz teraz,ale nudy sa i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes sama w Irlandii? Mam nadzieje ze oprocz kilkudziesieciu pubow masz chociaz jakies kino, silownie lub miejsca gdzie nie koniecznie trzeba pic zeby sie dobrze bawic. Jesli szukasz nowych polskich znajomych to chyba nie ma szans, przyjechalo tu duzo par (chlopak dziewczyna) ktore sie izoluja lub wrecz kamufluja i nie przyznaja sie ze sa z Polski (chociaz widac/slychac). Oczywiscie nie mowie ze wszyscy sa tacy..ale zadko kto siedzi tu sam. Czesto tez ludzie przyjezdzaja tu zeby pooszczedzac i nie szaleja mocno chodzac po pubach i restauracjach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni222
Mam tutaj troszke znajomych z ktorymi mieszkalam na poczatku,ale to wlasnie malzenstwa albo pary,teraz mieszkam sama a irlandzkie puby smierdzi ze hej:)jak przyjdzie weekend to juz wogule:):)Juz nie mowiac o tym ze jak spodka sie tu kogos(np.chlopcow):)to lepiej uciekac bo swiry co poniektorzy ze hej:)nie ma to jak w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Moni. Wlasnie nie dawno wprowadzilam sie do Nenagh. Straszna tu dziura szczerze mowiac. Nie dziwie ze ci sie nudzi.... Przyjechalam z chlopakiem, ale jak na razie nie pracuje to mi sie strasznie nudzi....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni222
no to fajnie musi byc w Nenagh,ale do okola wieksze dziury uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Moni a moze sprawdz forum www.nenagh.pl skoro szukasz kogos z okolicy. A ja to chyba zmienie miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×