Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obyobyaha

Zostałam wysłana na staż z urzędu pracy, mam brac CV...

Polecane posty

Gość obyobyaha

na spotkanie do urzedu miejskiego, do ktorego zostalam skierowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyobyaha
w UP dali mi karte referencyjna i kazali zglosic sie za 5 dni z wypelniona no i umowic sie na spotkanie z osoba w urzedzie miejskim, ktora odpowiada za stanowisko, z ktorego zglosili chec przyjecia stazysty. Zadzwonilam umowilam sie z babka, powiedziala zebym przyszla porozmawiac i w sumie nie wiem czy w przypadku stazu cv tez obowiazuje heh, tez mam brac czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyobyaha
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla...
Nie trzeba mieć cv jeśli idziesz na staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylam na stazu w UM i babki w kadrach poprosily mnie zebym im cv dostarczyla na nastepny dzien, moze u ciebie bedzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyobyaha
Właśnie, w Urzędzie Pracy panie tam pracujące nic nie wspominały o tym, żeby dokumenty aplikacyjne brać, ajk dzwoniłam do tej babki na spotkanie sie umowic tez nic nie mowila, ale na wszelki wypadek jednak napisze i wezme zeby tam nie biegac dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyobyaha
A tak z innej beczki, to jak tam wam jest na tym stażu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyobyaha
A myslicie ze mam szanse dostac ten staz, jestem po liceum, po maturze, od pazdziernika planuje isc na studia zaoczne, z tego co wiem nie ma innych kandydatow na to stanowisko bo w UP przydzielali dla kazdej osoby cos innego, mieszkam w malym miasteczku. Nie wiem czy jakas specjalna rozmowa kwalifikacyjna ma byc, czy to raczej taka prowizorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyobyaha
a pracujesz faktycznie 8 godzin dziennie przez piec dni w tygodniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż ja pracuje od 5 do 7 bo jestem w najgorszym wydziale inne stażystki przychodzą na 3-4 godz i nic nie robią tylko się obijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyobyaha
a moge zapytac w jakim?? ja na finanse sie staram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyt
o Jezus, ale masz problem brac czy nie brac CV - przedźwigasz się czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyobyaha
Nie przedzwigne sie, tylko musze je najpierw napisac,zreszta to juz nie jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inwestycje i Architektura-to tylko nazwa wydziału, a jestem w pokoju gdzie wydaje się warunki zabudowu itp. KOSZMAR!!! Ale lubię to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to na stażu chyba nie powinni wymagać tego, ponieważ jesteś kierowany z Urzędu Pracy odrazu na rozmowe kwalifikacyjną, czyli tam sprawdzają Twoje predyspozycje i kierują Cie w odpowiednie miejsce. A CV i list motywacyjny w gruncie rzeczy powinno się kierować do pracodawcy by zainteresować sobą by zaprosił na rozmowe kwalifikacyjną, a tu już odrazu idziesz na rozmowe. W każdym razie różnie to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×