Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vidda

Teksy które sprawiają, że tracisz ochotę na sex!!

Polecane posty

Gość Vidda

Mój facet jest skrabnicą takich tekstów! :O "Possij mi SIUSIACZKA" ---> odrazu czuje sie jak pedofilka. :O "Wyliże Ci cipke do białej kości" ---> bardzo "podniecające". :O no i mój "ulubiny": "zerżne Cię jak dziką lochę" ---> no comment!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzonnna
"zerzne ci tak że nie bedziesz mogła chodzić" it[p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueeee
jestes taka miecutka pobaw sie ptaszkiem moj misiek sie przestraszyl i schowal daj mi tam wejsc :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vidda
najbardziej lubie jak chodze do miejscowej komendy OSP i sam komendant wielkopolanskim gestem rzuca mi kostke margaryny wolajac: "smaruj styje, ulani jada" i nastepnie jada nie rowno w zwieracze w 20-tu chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWSKA BABECZKA
Wkurzonna - mnie to by podnieciło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWSKA BABECZKA
nigdy nie zapomne gdy w mojej kiszce stolcowej odbezpieczyla sie gasnica pianowa 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzonnnaaaa
ciekawa babeczka wypozycze ci mojego faceta to ci sie odrazu odechcena dłuuugie lataaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DYSZKI
Chodź sie pobzykamy masz ochote?? "on "już czeka chodź sie poseximy a pamiętasz że mi coś obiecałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo: Siedzimy przy obiedzie a On do mnie: \"Szykuj cipkę bo dziś Cie rozjadę jak walec\" Trace zarówno apetyt na sex jak i na resztę obiadu. Kochamy się na łyzeczke i w pewnym momencie on mówi: \"daj potrzymac za melonika\" (cycek ma na mysli). Albo czasami jak wejdzie we mnie, patrzy na mnie trumfalnym wzrokiem i mówi : BINGO!! :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkurzonnnaaaa
dodam jeszcze jdnen z kategori "romantycznych"wyrucham ci etak,że bedziezz błagała żebym przestał(autor mój ukochany delikatny TOmuś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEKAWSKA BABECZKA.........
a wypożycz :) bo na razie cierpię na niedosyt :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie OK
Vidda współczuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapieram bluzkę nachylona nad wanną a ten podchodzi od tyłu wymierza mi zajebiscie bolesnego klapsa i mówi: \"tak Cie dziś wytarmoszę, że będziesz kwiczała\". Albo kiedy od wejscia do domu krzyczy: \"Do łózka, kobieto, bo bedę Cię jebał\"... to niby ma być śmiesznym wstepem do igraszek... a nie jest. :O Albo goraca gra wstepna. Zaczyam go całowac po całym ciele. W pewnym momencie On zaczyna chichotać jak pensjonarka i mówi: jak ja mam się podniecic kiedy mnie tak gilgoczesz..." wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mydłofob
"Czy przypadkiem nie nosiłeś śledzia w majtochach?" "Ja nie jestem tą od Rynkowskiego i nie lubię brązu" "Niespodzianka! Byłam kiedyś facetem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze zejestem singlem...nie znioslabym takich textow na codzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszcze ci sie w dupce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna kasia
"Widze jak jesteś podniecona. masz taka luźna i szeroką szparę" Nie wiem czy to słowa zachwytu czy krytyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętus
Może dzisiaj pobrombramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx
W czasie sexu moj byly do mnie cyt." posun sie bo mi film zaslaniasz" myslalam ze go zabije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _serduszko22_
A ja nie mam takiego problem, tzn jak na razie moj facet nie krzyczal do mnie takimi tekstami, jedyny jaki czesto powtarza to to ze chetnie wypilby ze mnie wszystkie soki ale to chyba nie ejst az tak zle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _serduszko22_
xxxx co za kretyn ... mam nadzieje ze pogonilas pajaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wajman
"czekam na wyniki testu na AIDS"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NalgosiaXXXX
" Moja byla miala taką ciasną szpake,ze musialem slinic zebymmogl wejsc...((...) A Ty masz taką ze trzebe bylo by ci wsadzic wiertarke:/" ehh wszystkiego sie odniechciewa:?:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kysia
Umyj sie ,bo bede cie dzisiaj uzywal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaaa
u mnie chyba nie jest tak źle, bo narazie jedynie irytuje mnie, gdy zaczynamy i mowie do niego: "chcesz sie odswiezyc?". mam na mysli:"idz sie umyj bo chce cie piescic", a on na to, nic nie domyslajac sie mowi: "ale gdzie?" Rozbrojona na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde niektóre teksty to mnie normalnie rozwaliły. :) vidda współczuję ci dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na samą myśl o tobie już mi stoi\" - to mnie rozbraja.... niby nic takiego , a jednak wcale nie cieszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×