Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Perffumetka

Najbardziej trwałe perfumy. Jakie???

Polecane posty

Gość gość
Świetny zapach to np. Herbal Garden od Hildegard Braukmann, ale to zakładając, że odpowiadają wam klimaty owocowe. Jest bardzo przyjemny, trwały, atrakcyjny - i to pierwsza woda tolaletowa, przy jakiej zauważyłam aż tak dużą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Black opium jest bardzo trwałe. Tzw. perfumy oryginalne niekoniecznie są trwałe, przekonałam się o tym na własnej skórze. Odpowiedniki mogą być dużo lepsze od oryginałów. Ja kupuję przez stronę galeriazapachow.pl i sobie bardzo chwalę perfumy jakie tam posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we11
lady milion-uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie wszystkie są nietrwałe.ale jeżeli już to jungle kenzo są trochę bardziej trwałe (wszyscy mówią i piszą że to killer ale nie na mnie)i obsession CK.z kolei deep red na sobie wcale nie czuję ,tak samo lolity lempickiej czy pereł lalique.smutno mi . kocham zapachy a wcale ich na sobie nie czuję.fakt że jak wącham szalik czy bluzkę to czuję że pachnie ale ja chcę czuć je na sobie.co zrobić?rękawy od kurtek czuję ze pachną perfumami po testowaniu w perfumeriach a ostatnio byłam tam miesiąc temu.to z moim nosem coś nie tak że czuję perfumy tylko na ubraniach a na sobie wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapachowamaniaczka
Zachęcam do przetestowania zapachu: Giorgio Armani Si Przepiękny, słodki, intensywny zapach. Moją sprawdzoną stronką jest www.goia.pl Tania, solidna internetowa perfumeria.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie chanel sa trwale moj ulubiony to allure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscKaska
Jeśli chodzi o trwałe perfumy to tylko perfumy ze strony zapachowiec.pl! Szeroki wybór zapachów więc każdy znajdzie cos dla siebie :) ja osobiscie oddałam serce zapachowi Dolce & Gabbana Light Blue :) zapachy są bardzo trwałe i w dobrej cenie :) spróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gochna881
Przekonałam się, że nie trzeba wydawać majątku, aby pięknie pachnieć. Ideałem na co dzień jest dla mnie zapach #5 Prouve , a na wieczór #19 z jaśminem i orchideą. Oczywiście każdy ma inny gust, ale dla mnie ogromnym atutem tych zapachów jest nie tylko trwałość, ale i cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwałe zapachy są marki Chanel Gucci rush też bardzo trwała Kupuje zawsze w sklepie http://mania-perfum.pl Potrafia doradzić z zapachem I mają kody rabatowe a wysyłka kosztuje tylko 6zł z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spróbować zapachu Escada Magnetism. Bardzo długo pozostaje na skórze, ma piękny waniliowo- słodki zapach i nie jest " duszaca". Jednym słowem zachwyca. Q atrakcyjnej cenie jest na galeriazapachow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest zwolennikiem kwiatowych zapachów to polecam chloe klasyczne. Bardzo długo się utrzymuje na skórze. Polecam zakup z www.goia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dawno temu odkryłam taką rozlewnie zapachowiec.pl , próbowałam wszystkich innych różnych, nawet oryginalne są czasami mało trwałe.. i jednak do tej pory trwam przy zapachowcu, a zamawiam duużo tych perfum, bo dla całej rodziny ;) nigdy nie było przykrej niespodzianki z ich strony :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że mocniejsze perfumy będą bardziej trwałe niż bardzo delikatne mydlane zapachy.. ja używam hypnotic poison i od dłuższego czasu zamawiam na goia.pl i nie różnią się od oryginalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zwolenniczką pudrowy,słodkich zapachów. Od niedawna używam Paco Rabanne Olympea. Zamawiam jego odpowiednik z www.zapachowiec.pl Bardzo dobre jakościowo perfumy,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dior - J'adore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrej jakości znalazłam na galeriazapachow.pl Od dawna zamawiam Versace - Bright Crystal i jestem bardzo zadowolona. Mają duży wybór i świetnej cenie, a jakość jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealnym na letnie dni jest Amor Amor- Cacharel. Jest swiezo- słodki, ale nie duszący. Wystarczy jedno psikniecie a zapach pozostaje kilka godzin na skórze. Zamawiam z www.zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z damskich zapachów mogę polecić: Dolce & Gabbana - Light Blue Calvin Klain - Euphoria oraz Versace - Crystal Noir. A z męskich Lacoste - L. 12. 12. Blanc (Biała), Lacoste - Essential (Zielona) oraz Hugo Boss - Zielony. Te zapachy na tę porę roku myślę będą dobrym wyborem. Oczywiście zależy też co kto lubi i w jakich perfumach czuje się dobrze ;) W perfumy zaopatruję się na zapachowiec.pl i jestem zawsze bardzo zadowolona z ich trwałości, ceny i dostawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakośc***erfumy kupuję na goia.pl, wszystkie które miałam są trwałe. Obecnie moimi ulubieńcami są Dolce & Gabanna - Light Blue oraz Versace - Bright Crystal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem przede wszystkim te markowe. Poza tym - na każdym perfum inaczej się "zachowuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfumy kupuję na goia.pl i są trwałe. A zapach to zależy od osoby, osobiście podobają mi się delikatne zapachy takie jak Dolce & Gabbana - Light Blue czy Versace - Bright Crystal. Polecam bo mają duży wybór zapachów i trwałe perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rewelacyjne są Giorgio Armani - Acqua Di Gioia, który jest świetnym delikatnym zapachem oraz Chloe - Eau de Perfum, który natomiast przekonał mnie do siebie swoim subtelnym, lekko kwiatowym zapachem. Perfumy kupuję zawsze na zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwałe i w dobrej cenie perfumy znalazłam na zapachowiec.pl. Kupuję tam zarówno damskie jak i męskie i są świetne. Ostatnio kupiłam Bruno Banani oraz Lancome - La Vie est Belle a z męskich Hugo Boss - Szary oraz Paco Rabanne - XS Black i jak zawsze jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia89
Mi koleżanka pokazała perfumy marki Prouve i bardzo mi się spodobały. Przeszukałam ich ofertę na stronie https://prouve.com/ i mają szeroki asortyment kompozycji zapachowych. Co fajne perfumy bardzo długo pachną- utrzymują się i nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukałam dobrej jakośc***erfum w atrakcyjnej cenie i tak trafiłam na goia.pl. Sprawdziłam kilkanaście damskich i męskich perfum i każde są świetne. Moim ulubieńcem był i chyba już pozostanie Versace - Bright Crystal ale czasami testuję także inne zapachy jak np. La Vie est Belle z Lancome. Polecam przetestować na sobie perfumy z tej rozlewni bo na pewno warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angel Thierrego Muglera jest super wyrazisty i trwały, na pewno można go kupić na stronie galeriazapachow.pl w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jimmy choo boskie, wyjmujesz kurtke zimowa po paru miesiacach z szafy i nadal pachnie. Kobiety mnie zaczepialy na ulicy co to za zapach, tylko to sa perfumy SŁODKIE a nie kazdy takie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne, świeże i trwałe to na pewno D&G - Light Blue, Versace - Crystal Noir oraz Davidoff - Cool Water. Kupuję m.in. te na goia.pl bo nie lubię przepłacać, a tam są w dobrej cenie i trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam wiele perfum oryginalnych i tych z rozlewni i goia.pl wygrywa. Perfumy super pod względem trwałości, zapachu i ceny. Z dostawą też żadnych problemów. Osobiście polecam Yves Saint Laurent - Black Opium oraz Versace - Crystal Noir, ale jest duży wybór a każdy z nas ma inny gust ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Kenzo - Jungle. Są to piękne i jedne z najbardziej trwałych zapachów jakie kiedykolwiek miałam. W dobrej cenie można je zdobyć z zapachowiec.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×