Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ruda menda

W jakim wieku ludzie przestają uprawiać seks?

Polecane posty

Gość gość
Czyli krótko mówiąc nie zależy to od wieku, tylko od możliwości. Jeśli ktoś ma ochotę i ma kogoś, kto ochotę ma również, gdzie może stać przeszkoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 lat facet,uprawiam seks 2×dziennie i mysle ze jeszcze dlugo tak bedzie malolaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest ochota to pies kota wychrobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 53 lata, moja żona 50. Uprawiamy seks 2-3 razy w miesiącu. Byłoby częściej, ale dorosłe dzieci za ścianą. To już nie ten komfort gdy dzieci były małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 60 się jeszcze klepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka i wujek po 60 jeszcze to robią. Nocowałam u nich w domu w ostatni weekend i było słychać "dźwięki" w nocy zza ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kobietę, która w wieku 38 lat już nie uprawiała seksu. Jej mąż był jednak skończoną pierdołą. Może to miało znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ludzie jakie wy macie pojęcie o sprawach intymnych , 20 , 30 letnia osoba dziwi się że osoby po 60 ba 70 uprawiają sex . Przekonacie się sami gdy będziecie w tym wieku a wasz Wacek będzie domagał się seksu. W starszym wieku nie musimy obawiać się o nie pożądaną ciąże , sex jest bez stresowy normalny , co ja piszę 50% lepszy . Rzadko się zdarza by 20 latek zaspokoił seksualnie dziewczynę , włoży machnie dwa razy i leci ? Ok to normalne , lecz gdyby baran się domyślł że zostawił dziewczyną podnieconą i zrobił jej ustami tak zwaną minetkę , to on zadowolony że się spuścił i ma to głęboko w d. Nam starszym to nie grozi gdyż na pierwszym miejscu zawsze jest pani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele jest przyczyn że w takim lub innym wieku ludzie zaprzestają uprawiać sex nam obojgu już puknęło po 65 lat ,oczywiście że nie pięć razy w tygodniu ale tak dwa razy jeszcze sobie bzykniemy a często i trzy razy tyle nam pozostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1 41 1
Gość wczoraj 21 11 zazdroszczę mam 46 lata seks w miesiącu 4 czasami 5 razy z mężem,ja 3 razy w tygodniu z zabawką, przykre to . Mąż oczywiście nie wie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestałem w wieku 21 lat i mój kolega dzisiaj też przestał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie najczęściej przestają tak z cztery dni przed swoim pogrzebem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Chętnie Poznam Dojrzała 50-60 lat.Mily i Realny 40 latek.Malopolskie lub Ślaskie kocurek37@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola

Moj ma 68 lat i smiga lepiej niz 30sto latek! a przy tym namietny i kochajacy!

z zadnym z moich bylych nie mialam tak cudownych stotunkow, wiec TAK

uprawiaja seks dokad moga i robia to pozadnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola
Dnia 19.10.2017 o 14:26, Gość gość napisał:

Czyli krótko mówiąc nie zależy to od wieku, tylko od możliwości. Jeśli ktoś ma ochotę i ma kogoś, kto ochotę ma również, gdzie może stać przeszkoda?

przeszkoda czesto to partnerka, po prostu , ludzie w pewnym wieku sobie odpuszczaja, zaczynaja brzydko pachniec, ubierac sie jak starcy no i jedno na drugiego nie ma ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wsiowy
33 minuty temu, Gość nicola napisał:

przeszkoda czesto to partnerka, po prostu , ludzie w pewnym wieku sobie odpuszczaja, zaczynaja brzydko pachniec, ubierac sie jak starcy no i jedno na drugiego nie ma ochoty

mądrze gadasz, wyłomotałbym cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustawodawca

Kobieta po 40tym roku życia robi sie bardzo nieapetyczna i z automatu powinna mieć zakaz seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na wszystko jest czas a teraz wmawia się ludziom że mogą wszystko i potem się widuje dziwne rzeczy. Matka natura mądrze wszystko wymyśliła dlatego seks po 35 roku życia jest co najmniej niesmaczny. I ja właśnie w tym wieku mam zamiar skończyć i nie jestem żadną małolatą tylko kobietą prawie trzydziestoletnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosia

Ja wiem że mój dziadek robił sobie dobrze podglądając mnie a ma już 68 lat😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość gość napisał:

Na wszystko jest czas a teraz wmawia się ludziom że mogą wszystko i potem się widuje dziwne rzeczy. Matka natura mądrze wszystko wymyśliła dlatego seks po 35 roku życia jest co najmniej niesmaczny. I ja właśnie w tym wieku mam zamiar skończyć i nie jestem żadną małolatą tylko kobietą prawie trzydziestoletnią.

Gdyby nie te internety, to człowiek by jednak strasznie ograniczony był... Kobiety czytajcie i uczcie się, bo dla mnie już za późno 😐 

Możesz mnie oświecić, w jaki sposób matka natura uniemożliwia, ogranicza, czyż też trudna seks kobiecie po 35-tym roku życia?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kilka z balonika

Ostatnio czytałam jak facet 79 lat przedobrzył z młodszą partnerką i zamarł na zawał. Jestem młoda lecz w wieku 70 lat to norma tylko gdy oboje dbają o dietę i kondycję fizyczną. Wiadomo facet zauroczony z brzuchem i zaniedbany z drogami moczowymi ma chorą prostatę i koniec. Gdy nie bierzemy leków jak dbamy o dietę to nie chorujemy pijemy zdrowe plyny w dośyć dużych ilościach nie zaniedbujemy potencji i możemy się bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Na wszystko jest czas a teraz wmawia się ludziom że mogą wszystko i potem się widuje dziwne rzeczy. Matka natura mądrze wszystko wymyśliła dlatego seks po 35 roku życia jest co najmniej niesmaczny. I ja właśnie w tym wieku mam zamiar skończyć i nie jestem żadną małolatą tylko kobietą prawie trzydziestoletnią.

Dziecko co Ty wiesz? Wiesz jak smakuje seks w wieku pięćdziesięciu lat? Ja też nie..., ale jeśli jakość dalej będzie się poprawiała w postępie geometrycznym to ja już  nie mogę się doczekać... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan

Mam 35 lat i jestem nauczycielem w liceum. Trenuję judo i pływanie. Większość panienek z mojej szkoły mógłbym mieć a kilka miałem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×