Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malla mii

co myslicie o tej kurtce? nie wysmieja mnie jak wyjde w niej na ulice??

Polecane posty

Mnie się bardzo podoba, żółty to teraz najmodniejszy kolor. Ludźmi się nie przejmuj, jak się oglądają to znaczy tylko że są prymitywni i głupi. Licytuj i kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejeje
kolor jak kolor, ale ten fason jakiś taki - z przodu się fałduje, jakby trzeba było tamj wepchnąc biust lekko obwisły o rozmiarze conajmniej D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dośc kontrowersyjny ciuszek zastawaijąc go z reszta stroju mozna uzyskać albo bardzo ciekawy efekt albo totalna wiochę w stylu Britnej Spirs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropna bleeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie - to totalna wiocha raczej trudno bedzie dobrac cos do tego, ze wygladalo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NumberOneStyle
Xtra. odwazna, sexy ... no i markowa... Ja bym sie ogladal za tak stylowa ubrana panna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudella
Mnie się ta kurtka w ogóle nie podoba. Ani fason, ani kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jestes dziewczyna ktora ma do 19 roku zycia spokojnie mozesz w takiej wyjsc... jezeli jestes starsza to mozesz tez wygladac ladnie lecz ja mam 21 i nie wyszlabym w takiej wole klasyke... jednak kurtka jest ladna... tylko uwazam ze dla kobiet po 20 roku zycia ubior powinien byc bardziej stonowany bo bedzie wygladakla tandetnie w takiej kurteczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Ja podobna kurtke kupiłam zima w Zarze. Fason kurtki troszke inny lecz kolor prawie ten sam. Jak fajnie dobierzesz reszte to bedzieOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasenna
ale wieśniacka ta kurta, łeee taki kicz, nie zalozylabym jej nawet jakby mi zaplacili. wies spiewa wies tanczy, ale pasuje do dziewczyny typu landryna( więc nie dyskutuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wieśniacka kurtka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwkaaZielona
kolor typu oczojeb :O fason przykrotkawy co tam jeszcze mozna dodac ..ogolnie chodząca tandeta, widząc osobę w tego typu siuchach+ solara+ kolczyk w pępku + inne dodatki Barbie girl jak rozowy pasek mam ochotę zwymiotowac i myslę sobie, ze to totalne bezguście. Co niby do tego mozna dobrac, obleśna jest. Chyba tylko kolczyki kółka z plastiku .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczonadogranic
Najlepiej jak ktos ma z boku takie wałeczki to mu się będą tak sexi wylewać :D:D:Dapetycznie;) Z dodatkow to polecam tipsy i wizerunek maniury z podwórka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzacie trochę? Przeceiż nei jest powiedzianie że do takiej kurtki niezbędne są tipsy i różowy pasek :P Mozna dodać ładne akcesoria i wyglądać kolorowo i ciekawie, a nie szaro-buro jak większość Polaków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczonadogranic
Nawet nie dodawając zadnych dodatkow wygląda się jak chodzące świecidło :D:D:D i postrach dla szeroko przyjętego pojęcia 'klasy'. To jest tylko moja opinia! Dla mnie po prostu ta kurtka jest tandetna. Mozna ubrac się za grosze z większym smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHYDNA TANDETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AJAJAJAJAJAJAAAAA
nawet fajna wyglada jak z teledysku ale ja bym sie nie odwazyla w niej wyskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryjela28
tandetna jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandeta bije z daleka
jeszcze ten sciagac na dole- chyba wlasnie po to zeby moc pokazac wysolarisowany brzuch, albo wielkie faldy z boku. Styl tylko stadionowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla mii
no to juz sama nie wiem:( ten sciagacz to mi sie najbardziej podoba poczekam do konca aukcji zobacze jaka bedzie cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjkhuiwdehyuiwo
ALE KICZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeeeeeeeeeeeeeeRONA
dla 14-latki może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajsza
ogólnie jest kiczowata, ale jak jesteś wysoka zgrabna i ładna i szczupła to pewnie bedziesz wyglądać dobrze :) jeśli wyglądasz jak ta na zdjęciu to nie kupuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×