Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rudaLala

To czesto ja inicjuje seks

Polecane posty

Gość rudaLala

Która z was tak ma ? Czesto jest tak, ze on jest podniecony ale nic wiecej nie robi niz przytulanie itp Za to ja mam ochotę zawsze. Czy to nie bedzie go irytowałao ze mi sie zawsze chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaLala
Nie istotne, ja juz mam faceta. Ale możesz mi odpwoeidziec na pytanie zawarte w moim poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym ja miał taka ktora ciagle chce bylbym najszczęsliwszym człowiekiem na swiecie ;-))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaLala
To czemu on tego nie wykorzystuje. Jest dobrym kochankiem, i jak juz sie kochamy jest super ale u nas jest chyba odwrotnie to ja mam zawsze ochote tak jak zazwyczaj mama faceci a on ptrzebuje długiej gry wstepnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaLala
Podbijam bo nie uzyskałam odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
elegancki pan jak zwykle jak przystało na takowego odpowiada elokwentnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuwazylem że u mnie jest podobnie Momo że mam ochote na sex nie prowokuje partnerki tylko czekam ja jej reakcje a to dlatego ze u nas faceci zatracili poczucie zdobywania kobiety ,dlatego ze mieli zle doswiadczenia w przeszłości i ,że to wy jesteście tego powodem W okresie poznawania płci (dojrzewania) prowokujecie nas i zachęcacie do seskualnej agresywnosci nas a potem gdy już jestesmy rozbudzeni stopujecie dalszne nasze poczynania w tym wzgledzie i wlasciwie to sie odbywa do czasu malżeństwa Potem pretensje ze my jesteśmy ciapy.Jest to nerwica seksualna powodujaca w efekcie impotencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian duza pała
po prostu go nie krecisz i tyle gdybys krecila to caly czas by chcial :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elegancki Pan----> chyba nie jesteś zbyt elegancki skoro tak zwracasz się do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×