Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

ZAKUPY W QUELLE ALBO BON PRIX

Polecane posty

ZAKUPY W QUELLE ALBO BON PRIX [18.07] 23:33 JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEST KTOS KTO ROBIL ZAKUPY PRZEZ KATALOG WLASNIE W TYCH FIRMACH ? ZASTANAWIAM SIE CZY JESLI KUPUJE SIE KOSZULKE I JESLI ONA JEST W WIEKSZYM ROZMIARZE CZY AUTOMATYCZNIE JEST DLUZSZA [18.07] 23:48 doroteczkaa no wlasnie tez jestem tego ciekawa [19.07] 07:41 doroteczkaa ? [19.07] 08:19 coccinella Ja kupowałam w Quelle. Rzeczy są ładne, ale bardzo trudno dobrac rozmiar, bo według mnie są zawyżone. jeżeli kupisz wieksza koszulkę to na pewno będzie za duża, bo nawet w twoim rozmiarze będzie za duża. Ostatnio kupiłam spodnie z dresu rozmiar 42. Nie nadaja sie do noszenia, bo według ich numeracji powinnam kupic rozmiar 38. radze ci kupic rozmiar mniejszy niz normalnie nosisz. Pamietaj, że wszystko możesz bez problemu odesłać. Bierz życie jakim jest i pomyśl, że na drugie nie masz szans. [19.07] 08:43 Forum Zakupy zaprasza [19.07] 08:44 bayleczka a ja kupuję w bon prix.. mam kilka fajnych rzeczy... jednak sie zdarzyło z 3 razy, że zwróciłam towar bo nie spełniał oczekiwań [19.07] 09:05 w bonprix są ciuchy jak na baz arku tylko o wiele droższe i trzeba zapłacić za przesyłkę około 13 zeta odzież z Turcji ma zawyżoną numerację, a z Chin zaniżoną, więc ciężko coś dopasować [17.08] 23:04 taffi to jak z tymi rozmiarami w Quelle?czy rzeczywiście wziąć mniejszy rozmiar niż pokazują ich tabele z rozmiarówką? [28.06] 23:27 simkaa (simkaa@wp.pl) Jest fajna stronka www.shop24net.com , na którą warto wejść i skorzystać z rabatów w Bon Prix. Rejestrujesz sie bezpłatnie i wchodzisz na \\\"Bon Prix\\\" gdzie automatycznie przez tą stronke masz zniżki do 6 %. Jeżeli kupowałyście już przez internetowe Bon Prix należy wykasować w ustawieniach internetowych tzw. \\\"cookis\\\"- jak to zrobić jest opisane na stronce. Polecam jest dużo sklepów i wciąż dochodzą nowe. We wszystkich sklepach kupując przez tą stronke sa rabaty. Fajna sprawa. www.shop24net.com Pozdrawiam Kasia [28.06] 23:30 marzena9000 trzeba kupować rozmiar mniejsze w Quelle ,ja kupilam kurtke i musialam wymieniać na rozmiar mniejszą,rozmary są zawyżone,ale jakośc dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunray
Czy ktos moglby mi napisac adres do Quelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×