Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana w sukience

co myslicie o tej kiecce? pasuje na wesele w sierpniu?

Polecane posty

Gość martika1982
Nie jest taka zla,ale też nie jakaś rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
no moze nie rewelacja... ale ja mam krecone wlosy i dosc okragla twarz i wiem ze taki typ skromniejszy bardziej mi pasuje niz jakas wypasiona kiecka... pozatym nie chce sukienek z gorsetami ani zadnych rozowych... uszylabym sobie suknie tego koloru lub mocno czerwona... chodzi mi tylko o ten styl... taka delikatna skromna i jednoczesnie elegancka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie bardzo podoba na zdjeciu. tylko obwaim sie zeby te blyszczace dodatki nie za bardzo sie swiecily i nie wygladaly przez to troche tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
a na co bys je zmienila?? co bys tam dala?? inny kolor czy wogole bez?? czy koloru sukienki?? prosze doradzcie mi jaka kiecka na wesele w sierpniu... wydaje mi sie ze musi byc dosc przwiewna i letnia i elegancka i bez gorsetu ale totalnie nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeeeeeeeeeeeeeeRONA
To jest satyna, wiesz jak sie zaciąga ? Mialam kiedyś taką i już nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeeeeeeeeeeeeeeRONA
Na wesele coś eleganckiego do kostek z lejącego się delikatnego materialu,ale takie super fajne to są od 600zl wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciąga się to fakt ale jesli się nie pozaciąga to jaka jest elegancka i sexy :) kolor jest ok, ale dobry byłby tez ciemny szafir, lub czerwień, zresztą nie wiem co Ci tam do karnacji pasuje ja bym w ogole zrezygnowała z wstawek w innym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
nie chce do kostek bo jestem wysoka i szczupla i bede wygladala jak tyczka.... pozatym zaloze ja na wesele i pewnie juz nigdzie wiecej.... dlatego nie zalezy mi... mozecie pokazywac nawet takie za 600 poniewaz chce tylko przyklad a i tak bede szukala w sklepeach albo uszyje.. nie kupie na allegro czy droga przesylkowa z innej strony... zbyt duze ryzyko ze bedzie nie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeeeeeeeeeeeeeeRONA
satyna to na jedno wyjscie. Mialam NIE SATYNE za 360zl i po jednym weselu nadaje sie na szmaty wiec ...................... reguly na to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
mam ciemne brazowe slosy koloru kreconego... sniada karnacja... latem sie jeszcze opale pewnie... brazowe oczy ciemna oprawa oczy... dobrze mi w intensywnych kolirach.., zadnych pudrowych.. i biala tez odpada... ale chodzi mi o kroj bo kolor sobie dopasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeeeeeeeeeeeeeeRONA
Spróbuj w Nadarzynie. Jest dużo fajnych sukienek,ale wlaśnie takie droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
ale smiesznie napisalam ... koloru kreconego... sorki poprzestawialo mi sie hehehhe... w kazdym badz razie krecone i brazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
a wy jaka byscie sobie kupily?? sory ze tak mecze ale wazne dla mnie jest zbey dobrze tam wygladac... bedzie rodzina mojego faceta i musze ich powalic na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeeeeeeeeeeeeeeRONA
mialam kiedyś taką fajną stronke, zaraz sprobuje ją odnaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
oki dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonożółte oczka
byłam 2 tyg temu na weselu była tam panna w podobnej tylko czerwonej i plisowanej...paskudnie wyglądała...z reszta na wesele trochę za ciemna...no i satyna się klei do ciała bo ni eprzepuszcza powietrza...ale je śli tobie się podoba to kup...to ty będziesz w niej chodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonożółte oczka
podaj mail to wyślę ci fotki mojej sukienki...nie dałam dużo bo 185 zł ale do tej pory wszyscy wspominaja jak ślicznie wygladałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
jejku to ja juz sama nie wiem jaka mam wybrac.... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
ilonkak@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy na wesele za ciemna? pisze ci autorka, ze jej w pudrowych kolorach nie do twarzy, tylko w intensywnych nie dajmy się zwariować - na wesele nie mozna: -bieli, kremu, ecru i pochodnych - bo zarezerwowane do panny młodej - czerni teraz fiolet nagle za ciemny też niedługo nago trzeba bedzie chodzić, żeby każemu podpasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w sukience
w zeszlym roku mialam zielona sukienke a ze bylo tona wsi w gorach to wszyscy stwierdzili ze mam nie ladna sukienke bo wszystkie dziewczyny mialy jasne rozowe.... hehehe teraz w tym samym miejscu bedzie wesele ale i tak ubiore taka jak mi spasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeeeeeeeeeeeeeeRONA
nie mogę jej znaleźć,ale jak wpiszesz w google suknie wieczorowe to masz od cholery wzorów. W każbąć razie ja bym wzięla coś eleganckiego. I pomyśl o torebce + buty bo to też bardzo ważne. ps. na weselach zawsze mam ciemne kolory bo jestem blondynką i tak mi najlepiej (raz nawet czarny LOL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien00
bardzo ładna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonożółte oczka
ja byłam w białej i mi tego nikt ni ezabronił...miałam czerwone róże na niej...śliczna!!! były tez dziewczyny w czarnych ale wyglądły okropnie...jakby przyszły na pogrzeb...na weselu trzeb aise cieszyć...ja wyraziłam swoją opinię, nie każdy musi sie z nią zgadzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz nożesz
faktycznie, bardzo ładna sukienka ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide na wesele 1. 09., ide w kremowej sukience i też łamię zasady, ale akurat my nie jesteśmy taką rodzinką z wersalu, co to och i ach musi byc wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×