Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaSG

A może by tak wziąć w ajencję SALONIK PRASOWY np Kolporter, In Medio, Franpress?

Polecane posty

Gość aniaSG

Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co słyszałam ...
dużo papierkowej roboty, trzeba wcześnie wstawać ... no i zarobek 800 zł do ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakichkolwiek ogłoszeń
w ajencji????nie 2700 netto na zus, pracownika i Twoja wypłata+15 lub 7% od obrotu:)Byłam na zebraniu w Kolporterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakichkolwiek ogłoszeń
5000 kaucja zwrotna i tyle Cie interesuje:D salonik mozna otworzyc w np galerii-wtedy nie wstake sie o 5 tylko o 7:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yogi1111
Czy wypada paskudzie powiedzieć w oczy o jego fizjonomii ? Gdy plujesz komuś w oczy , a on mówi ; - że pada deszczyk , wiesz z kim masz doczynienia ? Jeżeli masz nadmiar pieniążków, a nie wiesz jak je stracić, wiesz co zrób ... ? Mając zdrową duszę i ciało, a chciałbyś się leczyć u kardiologa bądź u psychiatry, wiesz co zrobić ? Zapytaj tych którym udało się wyjść z opresji, depresji, uniknąć bankructwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolporterowicz
Poczytaj na innych portalach w necie. Pokrzywdzeni wpisujcie się na: www.odradzamy.pl w dziale pracodawcy lub miejsca pracy http://www.odradzamy.tutej.pl/stronaglowna Pokrzywdzeni przez Kolporter jednoczą się i kierują problemy do Rzecznika Praw Obywatelskich. Nie dajcie się zastraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurtem kupię książki filmy gazety czasopisma dodatki do gazet płyty muzyczne polskie i zagraniczne. Masz coś niepotrzebnego co nie sprzedało się ? coś co wyrzucasz do śmieci lub na makulature? chcesz to sprzedać ? pisz kupiec2010@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buterter
Co do inmedio to ja na forum pracy gowork.pl/opinie_czytaj,29592 znalazłem, że zarabia sie jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×