Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tegoroczna maturzystka

gdzie z takimi wynikami na STUDIA?????

Polecane posty

Gość tegoroczna maturzystka

polski rozsz - 76% niemiecki rozsz - 57% geografia rozsz- 53% wos rozsz - 48% gdzie mam szanse dostać się na dzienne? na jaki kierunek? proszę podpowiedźcie coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filologia klasyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba tylko do WSOP
czyli Wyższej Szkoły Obciągu z Połykiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba tylko do WSOP
Rektor WSOP Rozpoczęła się rekrutacja do WSOP "Wyższej Szkoły Obciągu z Połykiem". Chętnych do nauki w tej elitarnej szkole zapraszamy do działu rekrutacji. Chętni proszeni są o wpisanie się poniżej. Oczywiście każdy kandydat/kandydatka będą musieli przejść test. Test polega na komisyjnym obciągnieciu z połykiem. Wyjaśniam... (Czytaj więcej...) Każdy chętny wpłaca na konto uczelni: wpisowe (bezzwrotne): 300 PLN opłatę manipulacyjną: 100 PLN opłatę okolicznościową: 50 PLN opłatę na fundusz remontowy: 50 PLN opłatę rektorską: 30 PLN Po uregulowaniu należności odbywa się test. Polega on na obciągnieciu z połykiem całemu męskiemu gronu pedagogicznemu, jak również członkom komisji. Osoby, które pomyślnie przejdą ten egzamin, zostaną przyjęte na naszą ekskluzywną i poważnaną na całym świecie uczelnię. W czasie 5-letnich studiów studenci poznają niestandardowe techniki obciągania z połykiem, nauczą się obciągać z połykiem solidnie i tanio, długo i namiętnie, soczyście i głęboko. Po zdaniu końcowego egzaminu, który polega na obciągnięciu z połykiem 10 penisów jednocześnie, student/studentka otrzyma DMOP "Dyplom Magistra Obciągania z Połykiem" i będzie mógł/mogła pracować w każdej agencji lub w domu publicznym. Zapraszamy Rektor WSOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna maturzystka
ale jesteś zabawny :O , bez komentarza dziennikarstwo odpada? za słabe wyniki? na co mogłabym pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba tylko do WSOP
Z takimi wynikami to nawet do MPO nie przyjmują :-O Może pomyśl o agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje tak w ogole wyniki piekne:) a gdzie, to tam gdzie bys chciala moze probuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba tylko do WSOP
A czy interesowałoby Cię czyszczenie kibli na dworcu za 936 zł miesięcznie brutto? ...Niestety, żeby tak pracować, to trzeba mieć lepsze wyniki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna maturzystka
madchen - dzięki :) zadowolona jestem tlyko z polskiego, ale czego moge chcieć więcej nie ucząc się w ogole do matury. ale w sumie nie jest źle. zastanawiam się tylko gdzie mam szanse się dostac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna maturzystka
odwal się. ciekawe jak Ty zdałeś mature? pewnie zdawałeś podstawy więc się nie wypowiadaj nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna maturzystka
Dobra, namyśliłam się. Mając takie wyniki, na pewno spełnię się jako drutownica przy autostradzie A4 :) Jak myślicie, gdzie powinnam stanąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej się gdzieś przez rok przechowaj, a w następnym popraw i idź na coś, co jest przyszłościowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuhjhfgg
a co ci interesuje w ogole?? i z jakiego miasta jestes?? wyniki dobre nie martw sie bedzie ok sadze ze twoi rowiesnicy o wiele gorzej pozdawali podstawowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuhjhfgg
dlaczego ty jej radzisz poprawiac przeciez dobre ma wyniki a co jest teraz przyszloscioew??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna maturzystka
Moji ruwjeźnidzy ze żkouy zpedzjalnej fcale nje zdali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna maturzystka
lubię j.polski, niemiecki. ogólnie jestem humanistką. no właśnie ja nie chcę czekać rok. nie mam pewności że za rok zdam lepiej. będę mieć rok w plecy. chcę iść na jakieś studia dzienne. zastanawialam sie też nad turystyką i rekreacją hmm. naprawde słabe te wyniki? wydawało mi się że nie jest źle :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku była tak prosta matura, że na pewno baaaardzo dużo osób miało lepsze wyniki. nie mówię, że te są złe. maturę zdało bardzo dużo ludzi i będzie bardzo dużo chętnych. a pisząc przyszłościowe miałam na myśli coś, po czym można znaleźć pracę, bo wiadomo, że nie po wszystkim się da. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeetam
ja dwa lata temu miałam po 85proc i wzwyż (najniższy wynik to 85) i nie ma szans na dzienne - fajne studia.. wiesz - na filologię białoruską to cię może z tym przyjmą, ale na socjo, psycho, europeistykę, stosunki międzynarodowe itp kierunki nie masz szans nawet na wieczorowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrr
co masz do białoruskiej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuhjhfgg
ale pieprzycie za przeproszeniem... dziewczyna ma bardzo dobre wyniki i dostanie sie na dzienne z jakiego miasta jestes?? bo jak z krakowa to ci cos moze doradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna maturzystka
czy wy nie przesadzacie? mój kolega miał w tamtym roku po 60% i sie dostał na dzienną geogr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i pieprzymy :P ale chodzi o to, że w tym roku matura była banalna, więc dużo osób będzie miało wysokie wyniki. będzie większa konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeetam
nic nie mam, kumpela właśnie tam poszła bo na nic innego ją na uw nie chcieli przyjąć i po 3 sem zrezygnowała.. dlatego myślę że jak nie jesteś pasjonatem tego to się za to nie bierz, nawet jak tylko to mozesz studiować na dziennych- bez sensu nie dostanie się na dzienne, sorry - większość wyników oscyluje wokół 50porc:O dzienne to raczej wyniki w okolicach 90proc, reszta spada na inne - jesli chodzi o OBLEGANE kierunki, typu turystyka także wiadomoże na budwę maszyn czy inna technologię obróbki drewna jest łatwiej się dostać, bo mało ludzi na to idzie, ale jak ona pisze o dziennikarstwie czy turystyce - haahah. no sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlta ryba
a zdawalas w tym roku? bo ja tak i np. z historii wcale nie byla banalna oczywiscie o rozsz mowie takze wez pod uwage ze nie ze wszystkich przedmiotow taka banalna byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna maturzystka
ja z wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna maturzystka
najbardziej mnie denerwuje jak wypowiadają się osoby które nie zdawały m,atury jaka to ona prosta była! sory ale może jesteście starsi i mądrzejsi i może byście lepiej napisali. ale weźcie pod uwagę, że dla większości wcale ona taka prosta nie była. może wam sie tylko zdaje ze prosta. polski był dla mnie kosmiczny -"obraz prowincji". a zresztą nie będę się kłóciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banalna w porównaniu z zeszłym rokiem. inna punktacja, moim zdaniem, nieźle może zaważyć przy rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takimi wynikami to we
Wrocławiu ciężko gdzieś się dostać, może cos na Uniwerku albo na ROlniczej. BO na polibude z takimi przedmiotami to się nie da. Mój kuzyn specjalnie poprawiał maturę w tym roku żeby się dostać na farmacje czy fizjoterapie. Zdawał całkiem inne przedmioty niż Ty, ale ma po 90% z każdego przedmiotu. Taka konkurencja jest. Szczególnie we Wrocku... Są też szkoły prywatne bardzo fajne, ale myśle że na Uniwerku coś znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeetam
nie ważne czy była banalna czy nie - ważne jakie macie wyniki chyba i z takimi nie ma szans na dzienne na oblegancyh humanist kierunkach.. niestety.. w stolicy na pewno, podejrzewam że w innych miastach tak samo. są lepsi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×