Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tegoroczna maturzystka

gdzie z takimi wynikami na STUDIA?????

Polecane posty

Gość z takimi wynikami to we
na polonistykę albo germanistkę powinnaś spróbować! POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna maturzystka
nieźle mnie zdołowaliście. nie wszyscy zdają tak super jak piszecie. moja klasa zdała najlepiej w szkole a nie byłam wcale ostatnia z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hththth
kazdy tak mze napisac a prawda jest taka ze takich zdolnych to za duzo nie ma moze 1 na 20 osob tak mial a reszta same podstawki ledwo zdawala z kolei moj kolega z hist mial ok 60 i sie spokojnie dostal na uj na stosunki miedzynarodowe troche pieprzenie z waszej strony moze z zawisci to wynika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mieszajcie dziewczynie, ja zdawałam maturę w zeszłym roku. studiuję dziennie kulturoznawstwo na państwowej uczelni. przykro mi to pisac, ale na dzienne studia masz marne szanse:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez maturzystka
a jakie kierunki waszym zdaniem oblegane a ktore nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm.....
a do jakiego liceum chodziłaś, ja jestem z Wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez maturzystka
z tego co piszecie to jakies 40% tegorocznych maturzystow mialoby szanse na panstwowa uczelnie a tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmm.....
no nie wiem... we Wrocku jest na niektórych kierunkach (fajnych)10-20 osób na 1 miejsce. Więc jednak nie wszyscy studiują... Ja jak zdawałam na filologię romańską to było koło8-10 na jedno miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie są złe wyniki
masz szanę się dostać - szukaj jakichś humanistycznych kierunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy. zawsze oblegana jest politologia, socjologia, psychologia, kulturoznawstwo. na mojej uczelni w zeszłym roku na te kierunki było po kilkanaście osób na miejsce. lepiej jest z filologiami, tam znacznie łatwiej sie dostac. taka filologia słowiańska albo klasyczna, bibliotekoznawstwo i teologia są znacznie mniej oblegane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno psychologia! filologie, socjologia, stosunki, europeistyka i parę innych. nie dołuj się 🌼 po prostu wybierz sobie kilka kierunków, na które chciałabyś się dostać i kilka rezerwowych, żeby ewentualnie się przechować. ale życzę Ci powodzenia ;) nie dziękuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapomniałam napisać do autorki ---> na niektórych uczelniach na turystyce wymagany jest test sprawności fizycznej. z geografia możesz spróbować na zarzadzanie turystyka i hotelarstwem--> bez testów i mniej oblegane;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezelilubisz niemiecki startuj na germanistyke. mysle ze powinnas sie dostac. poza tym to kierunek dla twardych, bo z tego co wiem wiele osob odpada z przerazenia ze wszystko po niemiecku, ale probuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez maturzystka
phi..ciekawa jestem co mozna robic po kulturoznastwie chyba byc na bezrobociu i brac zasilek co miesiac super kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było się
uczyć jak Ci zależało na dobrych studiach, teraz to możesz wybierać między tym na co masz szansę się dostać czyli niewiele... Ale cóż, Trzeba było do dobrego liceum chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez maturzystka
14 osob :D ciekawe maja ludzie pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze w dobrym liceum można zdać maturę bardzo dobrze :) znam przypadki, które miały po dziewięćdziesiąt parę procent, a chodziły do kiepskich szkół ;) ewentualnie startuj na coś, co jest niemiecko pochodne, np. szwedzki, czy niderlandzki. wiesz, ile zarabiają tłumacze niderlandzkiego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dooooobra
jst 14 osob na miejsce, ale co z tego jak druga polowa sklada wszedzei byle sie dostac, a do tego na rok przyjmuja 20 osob, wiec jak zlozy300 osob to juz masz 15 osob namiejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maria antonina
na jakiej uczelni studiujesz? :) pozdrawiam kulturoznawców :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a studiuje ktos z was
na UWM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
ja tez kulturoznawstwo na us :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tez pytanie
sluchajcie, a ja mam taka sytuacje. zdawalam stara mature, tak wyszlo ze nie moglam zdawac na wymarzony kierunek wtedy, poszlam na inne studia. teraz chce na germanistyke, zawsze o niej marzylam i tak. jest tzw germanistyka z etyka, jest 10 miejsc, osob w tej chwili 18, mysle ze do 20 nie dojdzie, a moze ubedzie bo widze ze ludzie rezygnuja. teraz uwaga - mam 2 z matury z polaka pisemnego i ustnego...ale niemiecki pisemny mam na 3 a ustny na 4, dodatkowy przedmiot - angielski mam na 3(ustny). czy ktos z was moglby mi powiedziec czy mam szanse sie dostac? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek rudy
wejdz na strone uczelni, potem na rekrutacje i tam sa przeliczniki ocen dla nowych maturzystow i ze stara matura. sama zobaczysz czy przejdziesz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze starą maturą masz
przerąbane !!! Ja składałam podania z tymi z nową maturą i nie miałam szans z moimi 4 i 5 trzeba było mieć 5 i 6 z matury. Dodatkowo zdawałam egzamin z języka i to mnie uratowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×