Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Ja mam głównie dobry humor Linguś, czasem mnie dopada tylko dołek... Słodziuteńkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak olałam? Co Ty mówisz? Przecież Cie pozdrowiłam, pożegnałam i odpisałam Ci, a na samym początku pytałam jak Twoje samopoczucie. Ogólnie mało się dziś udzielałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce to taki żarcik - mam takie cięte czasem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja idę sobie spanko zrobić ... Dobrej ... PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślalam, że naprawdę sądzisz, iż Cie ołalam. Ja też często żartuję i raczej mało kto moje żarty rozumie. Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wyspałam na nowym miejscu :P nawet mi się coś śniło ... podobno sny na nowym miejscu się sprawdzają ... hehe tylko tak dokładnie to nie wiem co mi sie śniło Dziś już śpię chyba u siebie :D Ale poszłam spać dopiero przed 3 bo oglądałam film o murzynka a wzasadzie murzynce ... nieźle był pokręcony ... ale był nawet dobry ... i trochę straszny ... a nazywa się Beloved ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa na tronie
Witajcie wszyscy, którzy dziś pojawiliście się na topiku (Dekuś:P ) i którzy jeszcze się pojawicie.:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak umrę to odwiedźcie czasem... będę gdzieś 15 km od Krakowa w stronę Zakopanego w takiej małej (no nie takiej małej) mieścinie w którymś rządku czy alejce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa etc.
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem po pewnej ilość proszków można zacząć bredzić nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle się czuje zwyczajnie ... i tyle, ale kiedyś przejdzie ... nic nie może wiecznie trwać ... podobno... tak piosence jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa etc.
Deko, wracaj koniecznie szybciutko do zdrowia. A proszki są fajne - jeżeli się je zapija piwem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie o narkotyki podejrzewasz? widzieć to widziałam, ale nawet nie próbowałam ... bleh ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet trawki papieosy się dopiero w Anglii nauczyłam palić ... ale po Angli mi przeszło :P --- z apteki mam :D nawet bez recepty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibuprom i ketonal chcesz ?? to Ci mogę dać ale samopoczuciem też się podzielę wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Lingusia topiku wszyscy dziś są ... a u mnie cisza... :D to też dobrze ... --- nawet mi się poprawiło już...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×