Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

heh, ja też będę... :P marudzić dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad Ty wiesz jaka ja jestem... nic nie osiągnełam w życiu mam jakieś głupie studia, stracony czas ... ale i tak Kocham to Życie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jeszcze przede mną i osiągne wszystko co będę chcieć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ja mam doła, chata wolna, starych nie ma i znajomych niestety tez, chłopaka właścieie nie mam, spotykam się z nim czsami i dzis tez nie mógł być... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D i podnoszę ... --- ja mam dziś cały dzień rozwalony bo wstałam o 11:30 :P masakra --- po za tym to strasznie zimno dziś ... dopiero teraz wyszło słonko... ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko ja wstalam chbya o 13nastej jak nie o 14nastej:o musialam odespac troche,,,,,,zregenerowac sie nieco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie musiał dzis o 8 wstac 😭 ... ale po zaliczeniu 3 dzemek w ciagu dnia jest gotowy na maraton do rana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nikogo
a nie che byc sama..szukam chlopaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu, ale widzę, że regeneracja przebiegła pomyślnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie jest specyficznym Śpioszkiem, trzy drzemki to i tak za mało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba niedługie, bo inaczej to już nie byłyby drzemki:p Choć u Eddiego wszystko jest możliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że w pojęciu \"DŻEMKI\", a nie \"DRZEMKI\":D, bo moje drzemi to raczej takie krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sobie top podratować ... bo mnie wszyscy opuszczają :P :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
If a black man is racist, is it okay? When it\'s the white man\'s racism that made him that way, Because the bully\'s the victim they say, By some sense they\'re all the same. Cause the line between wrong and right, Is the width of a thread from a spider\'s web. The piano keys are black and white, But they sound like a million colours in your mind. I could tell you to go to war, Or I could march for peace and fighting no more, How do I know which is right, And I hope he does when he sends you to fight. Cause the line between wrong and right, Is the width of a thread from a spider\'s web, The piano keys are black and white, But they sound like a million colours in your mind. Katie Melua - "Spider's web" Should we act on a blame? Or should we chase the moments away? Should we live? Should we give? Remember forever the guns and the feathers in time. Cause the line between wrong and right, Is the width of a thread from a spider\'s web, The piano keys are black and white, But they sound like a million colours in your mind. The piano keys are black and white, But they sound like a million colours in your mind, But they sound like a million colours in your mind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uwielbiam \"Spider\'s web\":) Dekuniu, topik Ci nie upadnie, poki ja tu jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogóle ona ma takie super te teksty takie prawdziwe... Just like Heaven też lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wkleiłaś odnośnie tej wczorajszej sytuacji? Smart Girl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie tytuł źle wkleił wybaczcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Katie ma piękne teksty, niezwykle mądre, a do tego jest niesamowicie utalentowana i słucha się jej z przyjemnościa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×