Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

ale trzeba cos robic, zeby sie \"fajno\" zrobilo!!!1 nie mozna siedziec i czekac na cud!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia ne qwiem rozgladaj sie , obserwuj dokladnie;) udZielaj se towarzysko bnie odmawiaj spotkan jakichkolwiek:D itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaaa
Czesc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D znowu jestem tutaj ... jutro mnie nie będzie :D --- oglądałam dziś film o WTC, że to niby rząd USA zaplanował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
so confused about your virtues disappointed at your sins neither up or down directions your sufferance now begins szukam odpowiedzi na tą zagadke... jedno słowo... miejsce w Polsce (to już wiem) najprawdopodobnie jakieś miasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak podoba się Dekuś piosenka Patrycji? Ja mialam dzis cięzki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem bo nie idzie ... spróbuje ja przerobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia jaki film ...?? pomóż mi z ta zagadka jest zwiaazana z filmem, miastem?? ona jest podobno banalna ... ja nie wiem o jaki film chodzi... musze wpisac jedno slowo zeby przejsc do nastepnego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekus ja odnosnie tego \"oglądałam dziś film o WTC, że to niby rząd USA zaplanował...\" pisalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja mam w głowię ta zagadkę ... i wszystko do niej odnoszę... ale ten film jest niezły... i najgorsze że oni to popierają dosyć mocnymi argumentami i wychodzi na to że to Bush za tym stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co było w tym filmie? Może rozwiązanie to Modlin, już sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus film o ataku na WTC, pokazane to wszystko od tej drugiej strony;) oki spaduje bom siaca bardzo cos i w ogole zmeczona wszystkim 🖐️branoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś ja też nie wiem .... --- film jest niezły, ściągnij sobie z sieci emulem... jednym zdaniem w filmie udawadniają że to nie był zamach terrorystyczny tylko rząd USA to zrobił... że wierze zawaliły się bo podłożono ładunki wybuchowe, a nie przez to, ze uderzyły w nie samoloty... zresztą one nie miały prawa się zawalić z powodu tych samolotów... noi spadały tak jakby wlasnie zostały wyburzone... że nie ma śladu po samolocie który uderzył w pentagon, ani po samolecie który sie rozbił ... noi jeszcze inne ciekawostki... długie mi to zdanie wyszło...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś to mi nie idzie ni ewiem czemu a już mi się nie chce z tym bawić dziś ... a to jest jako mp3? bo ja mam jakieś rozszerzenie .cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, mp3. Ok, jutro cos pobrobuje to jeszcze raz przeslę, bo dziś chyba zmykam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl na moją zagadką ... bo ja już nie wiem co to... ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten Modlin nie pasuje? To nie wiem, ale dziś nie myślę już, brak sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×