Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość Justynaaaa
Hej, Secia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Mało, to prawda, ale byłam poza domem parę dni. Już jestem spowrotem.:) Tak szybko się mnie nie pozbędziecie - nie ma szans.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
A co u Ciebie, Secia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie troche nunawo rytyna ostatnio ;) ale Gdansk b. mi sie spodobal:P;) zaraz musze troche bardagan uprzatnac;) i o obiedzie pomyslec \"paznokcie zrobic\":D i takie tam;) moze uda mi sie poczytac troszke na soneczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wow :D secia Hejka:D słoneczka:D --- co do tej zagadki wczorajszej to odpowiedź już mam... ale zostałam wprowadzona w błąd bo to nie chodzi o żadne miasto w Polsce ani wogóle tylko o jakieś miejsce... więc jak chcecie to główkujcie... to narazie odp. pisać nie będę... --- a wogóle to mi sie komp chyba psuje, wyskoczył mi jakis błąd... CMOS checksum error - Defauls loaded ... znalazłam na forum komputerowym jakimś że jakąs bateryjke na płycie głównej trzeba wymienic ... ale ja nie wiem która to płyta głowna i gdzie tam jest jakaś bateryja, wogóle to nie sądziłam że tam jakaś bateryjka jest wogóle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie ktoś o co z tym błędem chodzi... bo ja chce wrócić na swój komputerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko hej🖐️ja nie kapie nic jesli o takie sprawy chodzi:P:P The Quiet Man o Ty cwaniaku:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekuś, podawaj natychmiast odpowiedź na te zagadkę, bo już mi się nie chce nad tym myśleć, a ciekawska bestia ze mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało mnie tu nie być dziś, ale jestem ... ale muszę sobie przerwę zrobić... bo to nie jest normalne... pójdę w ślady Andiego i Justki :P hehe ale to chyba jak do pracy pójdę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, a co z Andy\'m? Bo Justka to chyba przez swoje wojaże była tu malutko ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak wróci o ile wróci... to sam opowie o ile mu się będzie chciało ... ja tam nic nie mówię... a wogóle to ja coś wiem>? hehe :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie miał małe problemy po tym jak spróbował paliwa rakietowego :D ale juz jest w pełni sprawny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
secia coś Ty wymyśliła? jeju ... ja nawet tak nie pomyślałam... to tak zabrzmiało? kurcze to sorki... nic na temat tego nie wiem ... Justyśki nie ma bo gdzieś jeździ ... i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodziło o to że sobie net odpuszczę w sensie kafe na jakiś czas jak to zrobili oni z racji tej że się ostatnio nie udzielają... i tyle bez żadnych ten tego .... kapisz secia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linguś uciekł... chyba się obraziło ciutke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie nie wiem o co biega... ja nic nie wiem o niczym ogłaszam wszem i wobec...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"hehe jak wróci o ile wróci... to sam opowie o ile mu się będzie chciało ... ja tam nic nie mówię... a wogóle to ja coś wiem>? hehe\" To Twoja wypowiedź, powiedz teraz jak to odczytałabyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×