Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość deko jest chora
to Justka pisze ksiażkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko co dobrego mialas na obiadek?:) u mnei zjada sie dzis to co sie z wczoraj zostalo:D ale na razie nie chce mi sie jesc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys nie mow , ze sie nie nadajesz!!!!!Lubisz pisac , to pisz!nawet jesli na razie tylko tak dla siebie ale pisz !!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko jest chora
krokiety z barszczem czerwonym miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko jest chora
malinóweczke chyba Justyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OyE! :D Eddie pozdrawia wszystkich bez wyjątku :P ładnie sie tu zabawiacie :D;) ... juz 5030 :P:P 🌼 dla deko ;) zeby szybko sie wykurowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko uwielbiam krokiety[ale jak sama zrobie:classic_cool:z barszykiem instant winiary:classic_cool: justys skorto tak , a takie jakies ksiazi dla ducha to i ja bym czytala , bo lubie;0 Eddi jeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko jest chora
ja tu, ale mam burzę chyba tzn błyska się przepięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko jest chora
to wydaje się być po burzy, piekna była.. wiało grzmiało błyskało i trochę padało.. :P ale fotów:P nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie powoli zbiera sie [pewnie na ostra] burze , wiec tez ide lulac jakos przyjem,nie mi sie spi jak byrza i wieje tak przytulniej wiec 🖐️kosmatych😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie tez kolejna zbiera .. a ja ostatnio nocny marek jestem... i mi sie spac nie chce o tej porze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️;) DEko-markowiczko Nocna- to o ktorej przewaznie sie kladziesz spac i o ktorej wstajesz????;) eeee cos mnie glowa boli delikatnie , tak jakby sie nei wyspala a;le spalam prawie 9godzin , wiec moze za duzo spalam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej secia:) Eddie :) Chodzę spać różnie zazwyczaj 1-2 a wstaje tak mniej więcej koło 10.. To teraz bo mam wakacje :P tak jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie na tym topie jest Eddie chyba go na innym widziałam..:P ------------------ Hej Justyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie secia.. też mi nienajlepiej.. a bym sobie pomarańcza zjadła.. a tu w sklepie chyba nie ma, bo to za bardzo nie sezon pomarańczowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko moge dac Tobie pol pomaranczki ale ona pewnie niedobra bo juz dlugo lezy u mnie:o niestety taka smaczna byla,:o i teraz dla ozdoby sobie chbya juz tak lezy;) a bylas u lekarza???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko jest chora
niestety nei byłam.. bo nie wstałam rano, zeby się zarejestrować, nie nastawiałam budzika:P wogóle to zapomniałam o tym, powiem mamie żeby zadzwoniąl jutro rano.. ale tak mam nadzieje ze sie sama wylecze.. lekarz mi pewnie antybiotyk jakiś da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×