Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Secia :D Dawajcie skype\'a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się wlasnie wydawało, że to o to chodzi :P z tym skypem no wszędzie nie działa secia ogólnoświatowa awaria jest .. i nie wiedzą co jest grane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seciu, nigdzie nie dziala, podobno. Ale to dopiero od dwóch dni. A mnie to oczywiście wkurza. Dobrze zgadłaś o co chodzi tej mojej głupiej głowie. Chyba się nie wyzwolę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh mi by też chodziło Linguś i też by mnie wkurzała ta awaria..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my??????????????????????????????????????????:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy oczywiście :) Chodzi mi o to, że skype jest świetnym narzędziem porozumiewania się, tu trzeba pisać wszystko z osobna, a tam... Seciu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście żartowałam :P:D ja nie wiem bo nie miałam skypa nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to cvzarno widze!!!!!!!! zanim wykryja o co chodzi:o skoro juz od 4lat jakis tam blad istnial i przez 4lata nie mogli sobie z nim poradzic:o to neiw iem , czy jakis super informatyk sobie z tym poradzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko , a to aqq jest fajne??wyroznia sie czyms wyjatkowym od innych tego typu komunikatorow?;) Justki nie ma:( ciekawe , czy przeze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam napewno nie przez Ciebie.. mi się bardziej podoba to aqq i mam gg przeniesione do aqq właśnie.. ma lepszą grafikę :P i co 7 dni dostajesz za darmo jakieś tapetki lub dzwonek z wapster.pl na komórkę...:P tzn wczesniej sobie wybierasz które chcesz..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu, przecież muszą coś z tym zrobić, miliony ludzi korzystają z tego komunikatora. Do cholery ciężkiej, niech oni to wreszcie naprawią 😠 A jeśli nigdy już nie będzie skype'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to też jakiś znak :P:D --- a może on tam siedzi i sie piekli jak Ty.. i taki stęskniony napisze wkońcu jak naprawią skypa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że skype nie działa dopiero drugi dzień, poza tym szkoda słow Dekuś, szkoda słów na ten temat, bo podawałam adres e-mail, gdyby chciał to by napisał. Ale widocznie nie chce. Czuję, że tak musi być i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś a co Ty sie przejmujesz za 5 lat ma być koniec świata :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki koniec, o czym Ty mówisz? Ma być Euro 2012 :p Początek wszystkiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to w grudniu ma byc koniec, więc Euro będzie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zadajmy sobie jedno bardzo ważne pytanie : czy bedzie sie opłacało ubrac choinke w 2012 ? :P a Euro bedzie końcem (porażką) Polski :) nadal jednakze wierze iż uda nam sie przygotowac wszystko ;) czy ktos wie gdzie sie podziała ta butelka z szampanem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się okaże w 2012 a chionkę się ubiera 24 więc będziesz wiedział bo koniec ma być 21 :P -------------------------------------------------------------------- Ja idę spać, bo przez ten koniec sie zaczytałam, a się juz póxno zrobiło.. Dobrej nocki kolorowych senków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w...
No dobra, obiecałam relację, to relacja będzie. Z wczorajszego dnia. Wyobraźcie sobie, że on chciał mnie do lasu zaprowadzić!!! Mnie do lasu? Nie ma mowy! Więc wyciągnęłam go na piwka. Ogólnie miło się rozmawiało, ale chłopak jest brzydki i wieśniakowaty, a na dodatek nie potrafi się ubrać. Nic dziwnego, że szuka partnerki przez net. Potem poszłam do Gąski, sama, i kolejny raz zobaczyłam, jacy faceci są beznadziejni. Ale się spiłam mocno przynajmniej, także jakaś korzyść z wyjścia była. Wolę juz siedzieć na Kafe niż wychodzić i patrzeć na te żałosne stworzenia, które nie potrafią utrzymać kutasa w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×