Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

no ale mnóstwo ludzi wyjechało za granice to biorą tych co zostali a informatyków w pierwszej kolejności. Skandal we wsi jak nic :| 3 miesiące mniej na poznanie jakiejś fajnej laseczki na żonę.. ech i jak tu nie być singlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 3 misiącach na całe życie, rzeby tylko do wojska nie iść.. no chyba że to by była ta jedyna .. no a wezwanie juz dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilecik mam od tygodnia, od samego rana w sobotę 1 października mam się stawić w jednostce. Tak sobie oglądam fotki i jakoś mnie to przyjemnie nie nastawia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na ile normalnie 11miesiecy? a to sobie załatw żeby Cię wzieli do biura do komputera jako informatyka.. mój kolega tak sobie załatwił zgłosił sie wczesniej (tylko ze on poszedł bez biletu, tylko tak) i powiedział że on chce być kierowcą.. wyrobił sobie na koszt wojska jak już tam był prawojazdy C chyba dodatkowo i woził żołnierzy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, na całe szczęście na 3 miesiące tylko. Chociaż jak dla mnie to o trzy miesiące za długo :/ Na jakiegoś informatyka to się raczej specjalnie nie załapię, bo do tego zegrza wysyłają podobno samych informatyków. Wyjątkiem nie będę więc pewnie nic wyjątkowego robić nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 3 miesiące to fajnie może byc :P no ale co Ci szkodzi spróbować sie wyłamać? a czemu informatyków zwłaszcza biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to się wydaje że oni Was tam do celów wyższych :)biorą niz samo szkolenie w armii szczelania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mo może fajnie będzie, ale wiesz jak sobie myślę ile będe w plecy to cisną mi się na usta słowa ostrzejsze niż słowa huberta H. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ajk sie masz o prace martwic.. to bedzie dobrze.. wkoncu to tylko 3 miesiace.. :) chyba że tą żonę znajdziesz :P już tu jest gdzies taki top poszukuje małżonki pseudonima vel Gustawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym jak się ze mną umówiłaś i nie przyszłaś to straciłem całkowicie nadzieję na jakąś fajną żonę, a że niefajnej to mi się nie chce mieć to chyba zostanę singlem do końca życia, ew. sie przekonwertuję na gejka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha to Ty się ze mną umówiłeś, ale zapomniałeś mi o tym powiedzieć, to jak miałam przyjść jak nie wiedziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lust
zacznij zyc a nie marudzic. boze.. powinien ktos ciebie kopnac zebys zaczal sie zmieniac a nie marudzic ze jestes singlem do cholery ;) chcesz sie spotykac z kobietami, zacznij sie spotykac. zmien sie, zmien wyglad, zacznij sie zachowywac. i rob to. tego sie uczy, tak samo jak prawo jazdy. 1 na 10 razy ci sie uda. po 100 razach bedzie 50% wiecej? Get used to it. Poczytaj. Nie siedz bezczynie. Marudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże to raczej przez duże B, a noi nie wzywaj imienia Pana Boga swego na daremno.. :) ----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lust
nie jestem wierzacym czlowiekiem, jesli chodzi o boga. Kazdy w cos wierzy, wiec ateista jest mitem spolecznym. Wierze w fakt, i nauke, logike. Wiec musisz inaczej sie odwolac ;) o boze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzyć możesz w co chcesz lub w nic.. :) jor czois :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstanelam i co dalej🖐️;) "Szkola zlamanych serc" sie skonczyla ale za to sa dwa odcinki "czarodziejek":classic_cool: :D:PD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też oglądam czarodziejki :) a wczoraj były z elfami :) hehe -- nie poszłam dzis na tą rozmowę, ale za to zadzwonili do mnie z biura doradztwa personalnego i poszłam praktycznie z drogi.. ale nie jestem z tej rozmowy zadowolona tak na 100% bo mi się język plątał-zadzwonili jak byłam u lekarza, a ze to biuro jest niedaleko więc po wyjściu od lekarza poszłam do nich. To wszystko przez tą chorobę, ale oczywiście im napomknełam że jestem chora, więc może.. najlepsze to jest to że to są praktyki bezpłatne :( ale na miejscu więc, nie będe płacić za przejazd czyli plusik.. ciekawe czy zadzwonią.. tak bym chciała.. a to jest jedna z najbardziej znanych firm tego typu w kraju i świecie ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się to mówi lider.. -- tylko żeby do mnie zadzwonili .... 2 miesiace to już coś.. i mogę szukać dalej i pisać ż mam dosw. eh.. fajnie by było.. bo wkońcu i tak w domu jestem, to ani doświadczenia, ani kasy nie zbijam, a tak to przynajmniej doświadczenie bedzie.. no nie? dobrze mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś ja już nie wiem jak się czuję. Dostałam kolejny antybiotyk i kolejne tabletki przeciwkaszlowe.. chyba lepiej, gdyby nie ten kaszel i taka suchość w gardle.. przez tą suchość mi się źle rozmawiało z nimi.. ale powiedziałam ze jestem chora.. więc może wezmą to pod uwagę, że to dlatego tak mi się mówiła.. cholerka źle sie mówi jak się ma sucho w gardle.. -- a najlepsze to było to że tam też na praktykach jest taka dziewczyna z mojego liceum.. i mnie poznała tzn skojarzyła.. a ja ją.. :P hehe i z nią też rozmawiałam.. bo ona też uczestniczy przy rozmowach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulować to jeszcze nie ma czego.. bo jeszcze nie wiem czy mnie wezmą.. dopiero mają dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna co Ty sie tak napalilas na to zdjecie:P Deko trzymam w kciuki zeby zadzwonili, ale szkoda ze to np nie jest przynajmniej staz;) ale zawsze to cos;) ja praktyki mialam dwa razy w szkole sredniej i raz na studiach jak na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×