Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

deko

jestem singlem który nie chce być sam... kto jeszcze ...

Polecane posty

Gość p. Justynaaaaa
No to jeszcze raz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam zaproszenie na wesele dziś.. ale nie chce mi się iść.. nie wiem po co je dostalam skoro prawie nei utrzymywalam znajomosci z ta osoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedzie blondynka samochodem i wymija jadacy przed nią samochód.. ale tak że przrysowala caly bok.. ale nic jedzie dalej.. facet z tamtego auto wkurzony wyminal ja i kazal sie jej zatrzymać. Narysował okrąg i powiedział żeby nie wychodziło po za ten ogrąg.. w tym czasie facet najpierw porysował blache a blondynka sie glupio smieje.. co tego gość rozwścieczało jeszcze bardziej.. nastepnie wział powybijajł wszystkie szyby a ta sie dalej śmieje.. więc podszedł do niej wkurzony i się pyta dlaczego się pani tak śmieje, a ona na to.. bo jak pan nie patrzył to ja wychodziłam z tego okręgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem.. ponad rok sie nie widzialam z nimi, a teraz mnei na wesele zapraszaja.. glupio ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko pewnie w pracy;) Linger to na pewno w pracy;) a Justka odsypia bo buszowalam do bladego switu;) Eddi jak zwykle pojawi sie ok 15tnastej;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej na wagarach secia.. ----- tylko tak sie zastanawiam, czy jeśli mi nie przejdzie do poniedziałku.. to czy iść na te praktyki? czy może na jakiś czas zrezygnować..:( a znowu miałam straszną noc.. eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko ja nie wiem czy Tyu nie powinnasc pojsc do szpitala i tam by cie przypilnowali , wszystko byloby pod kontrola moze jakies inhalacje solne bys tam miala i inne takie i w koncu bys sie wyleczyla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ostatnio jak idę do lekarza to się boję żeby wkońcu nie uznał że mi wypisze skierowanie do szpitała... tylko nie wiem co mam z tą praktyką zrobić.. bo tak jak pisałam już, ja tam robię to co powinien robić pracownik... noi teraz została tam sama kierowniczka.. bo ta praktykantka co było już skonczyla praktyki.. i z jednej strony to sobie myśle że jak mi nie przejdzie to nie pojde w poniedziałek.. a z drugiej to tak głupio.. wkońcu co dopiero zaczełam.. a z trzeciej strony to jak pojde na ta rozmowe ws pracy płątnej i mnie przyjmą to do pracy musze iść wtedy więc pasowało by być wyleczonym.. ale ja nie wierze już w to moje wyleczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko na tym wlasnie polega praktyka ze sie za friko odwala czarna robote;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem secia.. ale nie pracuje się jak zwykły pracownik etatowy tzn nie ma sie takich obowiązków.. jak pracownik etatowy.. tylko się pomoga wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie o to chodzi.. secia.. ja mogę to robic.. nie ma problemu.. chodzi mi o to że jestem chora noi nie mogę przez to tam chodzić.. a co dopiero zaczełam .. i nie wiem co mam zrobić z poniedziałkiem, bo wątpie żeby mi przeszło.. z jednej strony pasuje mi iść a z drugiej powinnam się wyleczyć do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to moge robić, naprawdę to ni eo to chodzi.. tam została teraz jedna osoba z pracą dla 3 osób.. noi pasuje mi wrócić w poniedziałek.. a jak mi się nie poprawi.. w co watpie.. to nie wrócę raczej w poniedziałek.. noi głupio będzie.. nad tym sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekus ale po co masz robic za friko , mozesz to robic i zarabiac jesli nie w tej firmie to poszukaj sobie czegos podobnego zeby Ci placili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem secia ale narazie mam to.. a po za tym szukam -------- dostałam maila żebym przesłała jeszcze CV po ang. właśnie sie męcze z tym -------- ale dziwne bo na stanowisko w tej samej firmie.. gdzie są mniejsze wymagania mnie odrzucili..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni są jeszcze bardziej wyczuleni na punkcie kolorów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×