Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amdo

11-miesięczne radosne dziecko

Polecane posty

Słuchajcie! mam wspaniałe dziecko. Ma 11 miesięcy i potrafi przez cały dzień w ogóle nie zapłakać. Chcę się tym podzielić, ponieważ dzisiaj jak kładłam ją spać na popołudniową drzemkę a ona wstała - powiedziałam do niej stanowczym głosem: spać i dałam \"klapa\" w pupę. Położyłam ją, a ona tak się śmiała, że mało smoczka nie wypluła. Wyszłam z pokoju jak zwykle. I jak zwykle po 2 minutach spała. (Tylko zwykle śpi bez klapa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam że
a po co ten klap ? mam ochote klapnąc cie w papę "mamusiu":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popaprana jestes
masz radosne dziecko i je bijesz? uzywasz przemocy wobec takiego malenstwa ? idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popaprana jestes
skonczona idiotka,po co takie rodzą dzieci,szkoda malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem moze ten klap byl taki jakby w zabawie, ze to tylko tak lekko bylo ja nie wiem ale niepotrzebnie ja bilas, jak to nie bylo w zabawie to ja sie nie dziwie ze ona od razu zasnela..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to był taki klap na potwierdzenie: Śpij a raczej głaśnięcie po pupie. I jej się to spodobało. Dobry sposób. Dzieci swoich nie biję, cudzych też nie. I jestem zdziwiona, że po pierwszym klapie miała ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapa to daj sobie w mózg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd mi za ciebie
srali muchy,nie bijesz tylko klepiesz? a moze zamiast tego pocałujesz i utulisz ? żałosna jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd mi za ciebie
lepiej klepnąć niz przytulić ? idz w cholere mamusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ją klepię po pleckach dla zabawy to się cieszy, aż miło i mówi a a a a a a a i chce więcej tych pieszczot. Po prostu do dziecka trzeba podchodzić łagodnie. Ale widzę, że żadna z Was tego nie doświadczyła. Same superrrrrrrrr mamusie. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jesli to tylko takie klepniecie bylo to niepotrzebne:) mam mniejsza siostra i wiem ze ona czasami tak sie z mama \'\'bija\'\', zakie klepanie po nogach, brzuchu czy pupie:( i to nic strasznego, jak mama mowi stop to juz tego nei robia:P to taka forma zabawy:P to jest okiej, moze twoja corcia tez to tak zrozumiala:) i jak mowisz ze sie zaczela smiac.. to moze jej sie naprawde spodobalo:D ale pierwsza mysl to jest taka ze naprawde to niepotrzebne i glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci potrzebują bliskości. Mam też 11-letniego syna i on zawsze musi się poprzytulać. W czasie przytulenia połaskocze, ja jego i zabawa murowana. Właśnie do słowa: STOP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ola teraz lata po całym domu (na czworaka) z okrzykiem ooooooooooooooo. Moje cudo. Po prostu: je - co jej dam, śpi - kiedy jest zmęczona (jak się przedłuży pora czuwania i staje się marudna oczywiście wystarczy stanowcze: śpij - i teraz widzę - że lekka pieszcotka nie zaszkodzi) cudo nad cuda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 11-miesiecznego synka
O klapsa,czy potrzasniecie dzieckiem najlatwiej.A to najgorsza krzywda.Wiem cos o tym bo sama uderzylam i odchorowalam to bardzo. A Amdo moim zdaniem nie uderzyla,bo przeciez mala zaczela sie smiac a nie plakac. Najlatwiej jest kogos oceniac i wyzwac od idiotek. Kto z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem. zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 11-miesiecznego synka
Nie ma za co. Trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 11-miesiecznego synka
Slodka ta Twoja mala. Napisz czy juz chodzi,bo moj maly jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 11-miesiecznego synka
Nie rozumie,jak mozna byc taka podla i takie cos napisac.Dla rodzica wlasne dziecko jest najpiekniejsze. Wyslij swojej dzidzi zdjecie to ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie chodzi, tylko jak się trzyma mebli ławy to tak. Sory, ale z tym obleśnym bachorem - musiałam chwilkę odcierpieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 175 cm wzrostu i 65 kilo Wcześniej ważyłam o wiele mniej, ale teraz po 2 dzieciach troch ę sadełka narosło. Ćwiczę, ale nie to jest najważniejsze teraz dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 11-miesiecznego synka
Moj synek zrobil dzisiaj 3 kroki. Kiedy Ola ma pierwsze urodzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dziecko jest grube to ja mam na imie Gertruda... b ladne duze oczka :) i wyglada na wiele wiecej niz 11 mies :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 11-miesiecznego synka
Amdo Zapomnij o tym wpisie.Po co sie zadreczac.glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 lipca. Faktycznie nie wystroiłam jej do tego zdjęcia. Wyciorała się trochę, bo w syna pokoju remont. Przed chwilą była kąpiel - tatuś zrobił. I teraz jest pachnąca. Dla mnie zawsze i wszędzie cudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze cie tak zaatakowalam:) ale wiesz to co napisalas z tym klapem to odrazu nasuwa sie pytanie po co, dlaczego, i za co:) a dziecko masz cudne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 11-miesiecznego synka
Evi21 - Uroczy brzdac.troche starszy od mojego.pewnie juz chodzi? Moj synus jest z 12-ego lipca.I dla nas jest najpiekniejsze na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: fajna madchen miło jest usłyszeć takie słowa. Na początku może nie wyraziłam się jasno. Ale moje dzieci dla mnie są najcuudowniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×