Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bli ble bla blu

a panowie strzelcy??

Polecane posty

Gość MałaLala2654
A czy któraś z Was ma strzelca za męża? Albo są plany? Bo mój to nic a nic nie chce się wiązać obrączką :/ Zgadza się cała reszta- drapie jak tulić na siłę, a jak zostawić to sam się łasi, śpioch i super w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda taka to
zgadza się ze strzelcami wczoraj właśnie skończylam z panem strzelcem :( jedno, co mi się nie zgadza, to to-ze niby małomówni mój (ex) to zagadal by na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda taka to
poza tym , niby w separacji z żoną był, a się okazało, że owszem - źle siie dzieje u nich, a jednak razem są podrywacz, erotoman ( i nie kończył :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLala2654
Bardzo złe wydanie trafiłaś, ale nie martw się zaraz złapiesz kogoś lepszego, dużo lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda taka to
dzięki za pocieszenie dziwne tez z tym sexem było, podniecałam gop na maxa-widziałam, czulam i ko chaliśmy się, a on przerywał kochanie ropzmową, przerywa i ... nie kończył, byl dale4j podniecony takie coś jeszcze mi sie nie trafiło nie rozumiem ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda taka to
jaka może być przyczyna takiego zachowania? dziwne :O żebym go jeszcze nie podniecała, to zrozumiałabym, ale w innej sytuacji? ... Może jakis pan sie wypowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLala2654
bał się albo denerwował że Cię nie zaspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda taka to
myślisz? bo ja już sama nie wiem popadam w kompleksy z tego powodu, choć wiem, że bardzo go podniecam, bo kobieta może udać, a mężczyzna nie . no wiesz o co chodzi... i dziwię się, nie rozumiem :( i nie wiem, co mam myyśleć mi mo że z nim nie jestem to nurtuje mnie to potwornie, dlaczego nie dążył do "spełnienia" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda taka to
jest mi tak źle, że nie potrafię sobie poradzić z tym :( czuję się taka pusta, niedowartościowana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
prawda taka to , to ja teraz będę pod jednym nikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym stalym obraczkowym zaangazowaniem,to prawda... Gdzies tam mysli o przyszlosci i dzieciach,ale \"pierscionka\" chyba nie zobacze... Tak wlasnie!- na co oni czekaja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
no wlaśnie :( i ja bym nie zobaczyla nigdy mnie niby tak kochał łajdak-zdradzający żonę :( do tego żeby chociaż sexualnie mnie zspokajałtzn(kończył) a on owszem, rozbudzał, bardzo podniecał , piściliśmy siię, mogło to trwać długo, długo a akt sexualny?... niedokończony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze bal sie, ze zajdziesz, a moze chcial, zebys sama go zgwalcila... Zdarza sie, ze niektorzy strzelce to sado.. Nie przejmuj sie.. Tak to bywa z niedowatosciowanymi mezami... Zdradzaja swoje zony,zeby potwierdzic swoja seksualnosc, urode.. To takie przykre :( Moj kolega zdradzal zone, poniewaz nie mogla dac mu dziecka.. W koncu mezczyzni w swoim instynkcie maja wryte, ze musza miec syna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLala2654
ciekawa jestem jak udało się kobietom uszczelić szczelca?! Jest dosc odpowiedzialny więc "na dziecko" da się ale nie jest to dobre rozwiązanie. Chciałabym poznać taką kobietkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
wiem, ale po co mu byłam w takim razie chciał zdradzać, a nie kończył pieknie mówil, ppisał o miłośvi dziwne to, czuję się jak szmata nie dość że oszukiwał, to jeszcze tak mnie upodlił w tym sexie :O czuję sie nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
jak zroumieć to?... jak znaleźć odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLala2654
ciemna strona strzelca z domieszką dup** Własne kompleksy chciał zamazać Tobą. Wybacz, że piszę prosto z mostu. Nie spełniał się w domu i bał się że Tobie też nie sprawi przyjemność. Lato i czas nowych miłości przed Tobą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
dziękuję Ci, nawet nie masz pojęcia, jak dużo mi daje to, że popiszę tu na kafeterii, że wyrzucę z siebie ten żal nie mam komu sie zwierzyć, a to z tym sexem mnie przeroslo totalnie, dobilo gwóźdź do trumny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
nikt juz nie popisze? nie mogę sobie dać rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLala2654
mam słabość do strzelców mimo ich wad i kiedys z jednym też miałam dziwne akcje sksualne mimo dużego podniecenia obu stron. Stzrelec musi się sprawdzić musi zaspooić kobietę to jego cel i honor. Możesz się śmiać, że nie dał rady choć tak bardzo chciał. Speszyłaś takiego ogieka haha Musisz być naprawdę seksy tylko dlaczego brałaś się za żonatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
myślisz , że go speszyłam? dziękuję Ci, pocieszasz mnie. A ja sie uważam teraz naprawdę za nic nie wartą samam mam za soba neudane małżeństwo i dziecko nie mialam nie wiadomo ile mężczyzn, ale nigdy nie pomyślałabym ,że go speszyłam, nie przyszło mi to do glowy, raczej pomyślałabym, że ja muu nie odpowiadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten znak zodiaku kieruje sie oryginalnoscia.. Lubi to co niespotykane, piekne i bajkowe,ale jednoczesnie realne.. Bylas dla niego zbyt idealna.. tak mysle :) Moze nie jestes jednak taka zrujnowana?? Nie ma czego zalowac... Bylo juz sie skonczylo. Bedzie lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrujnowana dusza
dzięki fajnie dziewczyny, że mozna tak z Wami popisać, czlowiek sie trochę na duchu podniesie :) naprwdę czułam się poniżona, teraz troszkę mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLala2654
do tej pory nie wiem jak strzelce reaguja na "starania" kobiet nie można im nadskakiwać, ale też nie można o nich "zapomnieć", to jak to z nimi jest hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz miala nowego chlopaka, to mysle,ze sobie poradzisz... a przede wszystkim zapomnisz o tym niedowartosciowanym idiocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
h mm faktycznie.. Ja swojego brzydalka nie podrywalam.. Nawet bylam troszke niedostepna.Teraz bardzo sie staram.. On to docenia i jest oki.. Mysle, ze facet potrzebuje wiecej adoracji niz kobieta :) W rzeczywistosci maja duzo wiecej kompleksow od kobiet ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ze strzelcem
hej dziewczyny, ja tez jestem z Panem Strzelcem, od niedawna co prawda, ale widac te cechy, o ktorych piszecie, a najbardziej, ze nie potrafi sie za bardzo przyznac do swojego bledu, zawsze musi byc na jego, no a w lozku ogier!! I zawsze konczy :D Moj Tata jest Strzelcem i moze powinnam lepiej rozumiec ten znak i w ogole znac, ale jakos to inaczej kiedy sa relacje corka - Tata, a dziewczyna - chlopak jako para. Moj partner na pewno nie jest zadnycm ciapkiem hehehe jest mezczyzna, chociaz czasami zachowuje sie jak dziecko (strzela fochy, a potem mowi, ze to ja mam focha wrrrrr). Nie jest modelem, ale ma super zbudowane cialo i oryginalna urode :) Maminsynkiem nie jest na pewno!! Super gotuje, co mnie akurat pasuje hahhaah :D Spiochem nie jest!! Lubimy sie kochac rano :D Aaaa, no wlasnie z ta adoracja bli ble bla blu masz racje!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaLala2654
o tak! kompleksy ma każdy mężczyzna ie tylko strzelcy, a jak powiesz głośno, albo gorzej wyśmiejesz jego kompleks to koniec! Zapamięta to do śmierci haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy jeszcze jaka godzina jest wg was tym :\"rano\" ja wstaje ok.6.. Mojego strzelca moge obudzic po ewentualnym prysznicu.. a z lozka to nie sciagne go wczesniej jak po 7. to tyle. ja lece do pracy.. odwiedze temat pozniej :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietnik
tez znam strzelca...jest osoba ,którą nie mozna kierować,kocha wolność,lubi zmiany,podróże,dusi sie w stabiloności,lubi rozmawiać i nawiazywac kontakty z ludźmi,zdobywa kobiety,zaskakuje,optymista,szybko sie obraża,i niestety jak kazdy fecet okropny egoista,mowi to co mysli.....tworzy oryginalny zwiazek z bliźniaczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×