Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

ja za tobą az do Lwowa, ja za tobą aż do Lwowa, jaaaaa za tobą aż do Lwowa a ty bedziesz BUCH do rowa ja za tobą do Warszawy, ja za tobą do Warszawy, jaaaaa za tobą do Warszawy a ty bedziesz BUCH do trawy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nic nie piłam! Mona tłumacz :P ja na razie BUCH do wanny- juniora myć- wracam jak skończę ;) p.s. juniorowi się to skojarzyło inaczej - mamo to jest jak hymn polski no nie?? ja zdębiałam :O a on mi wytłumaczył - no bo tam jest do Warszawy a w hymnie tez.... no w hymnie jest z ziemi wloskiej do polski - i dziecku się skojarzyło.... :D łoch jakie ma horyzonty szerokie- ja tak nie zaskoczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za tobą az do Lwowa, ja za tobą aż do Lwowa, jaaaaa za tobą aż do Lwowa a ty bedziesz BUCH do rowa ja za tobą do Warszawy, ja za tobą do Warszawy, jaaaaa za tobą do Warszawy a ty bedziesz BUCH do trawy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D nic nie piłam! Mona tłumacz :P ja na razie BUCH do wanny- juniora myć- wracam jak skończę ;) p.s. juniorowi się to skojarzyło inaczej - mamo to jest jak hymn polski no nie?? ja zdębiałam :O a on mi wytłumaczył - no bo tam jest do Warszawy a w hymnie tez.... no w hymnie jest z ziemi wloskiej do polski - i dziecku się skojarzyło.... :D łoch jakie ma horyzonty szerokie- ja tak nie zaskoczyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki ?? ja w końcu wieczornie spokojnie usiadałam do kompa.... choć może spokojnie to za duże słowo.... czekam na sms-a od męża :O i chyba mi się dłużyc będzie ta noc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadu znowu wisi, kaffe się zacina..... czyżby to znak, że czas iść spać?? w razie gdybym juz tu dziś nie zajrzała- spokojnej nocy :D do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo ranny ptaszek juz od godziny na nogach :O Madzia piosenka jest o...wodce :P przeslal mi ja kiedys kumpel, cala plyta jest hehe, ale wykasowalam i zostawilam tylko ten utworek, najlepszy wg. mnie :D bo "horylka\" to jest gorzalka :P takze Fafik sie troszke pomylil ;) aczkolwiek nie ukrywam, ze vodca niedlugo stanie sie naszym narodowym trunkiem zapewne :P wczoraj mialam...kaca :O w sobote nawiedzili nas znajomi i wypilam cale 2 piwa i drina, a rano...to byl koszmar :Owiecej nie pije :O zimno dzis, a jak slubny wroci z pracy to po zaslony nowe jade, a jutro moze do fryzjera zapisze siebie i jego :P musi obciac wlosy, juz mi sie znudzily dlugie :P a ja musze tez sie pofarbowac i podciac :) nam wesele znajomych szykuje sie dopiero w sierpniu, a nastepne dopiero w 2009 roku niestety :P juz nie moge sie doczekac, bo dawno nie bylam na takiej imprezie,a nie ukrywam ze dosyc lubie :P spadam nakarmic mlodego, pozniej mloda do szkoly wyszykowac :) pozdrowionka i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dziś też dość wcześnie wstałam :O w zasadzie to budziłam się średnio co 2 godziny i zerkałam na komóre czy mąż pisał:O wiec taka rozespana jechałam nawet dziś wcześniej do pracy- dowaliło śniegu i bałam się że potem będę stać na przystanku i czekać na autobus, bo zanim dojedzie z okolicznych wiosek :O a ten wcześniejszy rusza z mojego przystanku więc spokojnie się wyrobiłam a zima u nas regularna- Filip zadowolony- juz planuje, że po powrocie z przedszkola bałwana będzie robił :D no cóż- podobno zima lubi dzieci najbardziej na świecie.... ;) Mona nie słyszałam wyraźnie słów piosenki, bo jest dość cicho nagrana- tzn słowa sama- no i niewyraźne (wiadomo czemu- po horilce :P ) ale kontekst załapałam no i klimaty fajne :D:D miłego dnia kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas zimy nie widac, poza mrozem :( tez jetem niewyspana, jak co dzien, ale dzis doszlo to, ze wczoraj troche w pokoju poprzestawialam, co by sie rozruszac :P no i \"nowe\" miejsce do spania, musze sie zaklimatyzowac :P a Horilke wyslal mi kumpel z bractwa rycerskiego :P nie pisalam wam chyba ze cala rodzina bylimy w takim nieformalnym stowarzyszeniu :P to taki nasz maly hopel historyczny :P Bractwo rycerskie Fortis :P bawilismy sie w przebieranki, pokazy za kase albo rekwizyty, taniec z ogniem tez moj hopel :P wiem wiem stara jestem, ale nawet nie wiecie jak fajnie jest szyc slowianskie stroje dla rodzinki, walczyc na miecze lub strzelac z luku ;) ochh wzielo mnie na wspomnienia...fajnie bylo, ale pozniej sie nasza grupa troche rozpadla niestety :( studia, praca, rodzina i ludzie sie porozjezdzali...:( a szkoda bo bylo zaje-biscie ;) a wy jaie macie zainteresowania? bo moje to historia, gry, ksiazki, muzyka, rycerstwo, taniec z ogniem, picie kawy :P a teraz cos z zupelnie innej beczki :P jem paczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona :) super sprawa z tym bractwem! a masz jakieś zdjęcia?? ja niestety nie mogę pochwalić się takimi zainteresowaniami...ale za to z ciekawostek to nie wiem czy wam pisałam tak szczegółowo, ale to stowarzyszenia, w którym pracuję to Stowarzyszenie Romów w Polsce- dla niektórych to mały szok gdy się dowiadują :P lubię czytać- ale robie to zrywami- gdy dopadnę biblioteki to leci kilka- kilkanaście pozycji a potem znowu zastój... oprócz tego ostatnio poznaję arkana transportu :P- to ze względu na mężowską pracę...ale sama chętnie się udzielam na jednym portalu transportowym, gdzie mam trochę znajomych.... ok znikam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze :) a fotki mialam gdzies na kompie, musze poszukac ;) mielismy nawet swoja strone internetowa ;) a ksiazki tez czytam partiami :P ostatnio jak dopadne jakas fajna, to do kibelka nawet z nia chodze :P teraz za bardzo nie mam kiedy czytac, ze wzg. na to ze caly czas poswiecam mlodemu, mlodej i slubnemu, ale jeszcze pare miesiecy temu jak mlody tylko spal, sral i jadl to czytalam czytalam i czytalam, ostatnio chyba \"Lsnienie\" S.Kinga, kliatyczna kniga ;) uwielbiam tez Pratheta, nie wiem czy dobrze napisalam :P ma specyficzne poczucie humoru, po prostu dla mnie pisarz nieziemski, moze dlatego ze to klimaty fantasy :P a wlasnie co do zainteresowan to jeszcze zapomnialam napisac o grach rpg i karcianych :P zew cthulu, magia i miecz :D super na wieczory z mezem, tylko dawno tego nie robilismy :( Madziu a napisz mi co dokladnie twoje stowarzyszenie robi :P oczywiscie jak bedziesz miala chwile wolna;) Isia jak tam kobieto pracujaca? :D Gosia pewnie robi sprawdziany :P Paula maz wrocil? Kinia pewnie dzis juz bedziesz w domciu z malutka ;) czy o kims nie zapomnialam...? na razie odezwe sie pozniej [🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stowarzyszenie ma szeroką działalność- naukowa, wydawnicza, kulturalna, wystawiennicza, pomocowa.... ja np w maju współtworzyłam z koleżanką wystawę- od początku do końca- od zdjęć w kopercie do wystawy plenerowej ogrodzie saskim w warszawie..... zapraszam na www.stowarzyszenie.romowie.net chyba jest aktualna- sama tam dawno nie wchodziłam :P ale jak coś to kolegę podkabluję, że nie aktualizuje...nawet gdzieś tam na zdjęciu byłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak- jest w miarę aktualne - a mnie znajdziecie na zdjęciach dokumentujących spotkanie z młodzieżą polsko-amerykańską...gdzieś w aktualnościach jest :0 matko siedziałam półgodziny w sekretariacie i tak zmarzłam ze mam palce skostniałe- bo tam zapowietrzyło grzejniki i dopiero zaczynają grzac :D a w naszym pokoju cieplutko :D komuś herbatkę z sokiem?? głodna się robię z tego zimna :O dziewczyny pobydka- tak sobie myslę, że dizśto tylko Mona i ja wyrabiamy normę :P Isia, Gosia, Aneta, Paula!! śnieg was przysypał i łącze zerwane ;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym śniegiem to nie żarty bo w Austrii niezle nasypało :p sezon narciarski uwazam za otwarty!!!!! juz drugi rok przymiezam sie do nauki jazdy na nartach ale niestety na dobrych checiach sie konczy :-( łikendzik zleciał jak zwykle szybko- i dobrze bo był deszczowo, śniegowo, wietrzny bleeeee ale dzis słoneczko zaglada przez szybki wiec w koncu zalczymy spacerek :-) no i moze pobuszujemy na wyprzedazach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co taka cisza? leniwy poniedziałek, co?? :P Aneta- jakie wyprzedaże? zabrzmiało interesująco :) niuedaleko mojego biura likwidują sklpe obuwniczy i jest wyprzedaż- muszę tam podskoczyć po pracy - moze coś ciekawego będzie? kiedyś na takiej likwidacji kupiłam młodemu jesienne buty za 10 zł- przecenione z 69 :D Mona- gratulacje ;)- sherlock Holmes byłby dumny :P Isia- a cóż ty tak milczysz dzisiaj?? nadzór szefostwa masz? czy lenia :P dziewczyny...bo ja tu padnę na lenia zupełnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kupuj te zasłonki a potem czekam na zdjęcia :) ja mam z wczorajszych chrzcin świetne zdjecie z usmiechniętym maluszkiem, ale niestety nie mam kabla do aparatu więc się z wami nie podzielę widokiem ;) (kabel pożyczony) a co do maluszków...fajne są...tak sobie wczoraj pomyślałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jaki problem, mozesz zapomniec tabletki :P wiecie ja do 4 miesiaca po porodzie chcialam miec jak najszybciej 3 dziecko ;) teraz juz wiem ze to byla burza hormonow a nie trzezwe myslenie :P a fotki przesle, tylko aparat cholera moja siora ma, bo jej facet wrocil z cypru i chca soobie popstrykac zdjecia, wiec jej pozyczylam i tak juz 2 tydzien bez aparatu leci :O ostatnio jak byla u mnie w sobote, to nawet nie wspomniala kiedy odda, no ale to siostra, a siostrze wybacza sie wiele rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój weekend całkiem fajny... Kurza noga, interesanci przeszkadzają w pisaniu na kafe.. Chyba myślą że tu się pracuje, naiwni..Odezwę się potem, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o wyprzedaze w wiedniu uffff mozna poszalec - czasem nawet - 90%%%%%%% ale teraz to dopiero poczatki ale po nowym roku bedzie szał!!! uwielbiam to!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D kolacja na stole :) dziś polecamy sałatkę jarzynową - kto chętny podstawiać talerzyki... czy wam też gadu nawala :O masakra -dzis same problemy z gadulcem :O:O mąż już w Magdeburgu(fajna nazwa ;) ) - rano będzie w Holandii w południowych Niemczech podobno takie opady śniegu, że stał 4 godziny w korku na autostradzie :O a to zawsze w Polsce narzekają na drogowców :O jakie macie plany na wieczór?? aaaaaaa pisałam wam ze planuję odwiedzić sklep obuwniczy w stanie likwidacji żeby coś upolować....taaaaa...... były takie tłumy ludzi, że ekspedientki zamknęły drzwi na klucz i nie wpuszczały nikogo nowego!! nie miałam czasu czekać pod sklepem na zmianę klientów :O masakra...... no to wracam do sałatki..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz przepadłam- wlazłam na www.moikrewni.pl i buduję genealogię...... coś czuję, że na najbliższe tygodnie mam zajęcie...postanowiłam, że z pomocą babć sięgnę tak daleko, jak to będzie możliwe.... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo elo :) ja wczoraj z zakupow o 18 wrocilam i pozniej to juz tylko zostalo mi nakarmic familie i plozyc te mniejsze spac :P a z racji tego z bylam zmeczona polozylam sie dosyc wczesnie, bo juz po 21 :P zasnelam w trakccie SMS :P no i w koncu u nas snieg napadal, nie jest tego duzo, ale mloda bedzie miala radoche ;) czy wiecie ze juz sie zblizaja swieta :O coraz wiecej ozdobionych sklepow widze na miescie :P boze i znowy prezenty :O przez to cala atmosfera mi sie psuje, bo musze sie niezle nawymyslac, co by kupic cos ladnego i niebanalnego za przystepna cene :O a \"raptem\" tylko 12 osob najblizszych w rodzinie :O na szczescie z mloda mam juz spokoj, stwierdzila ze chcialaby dostac pod choinke od \"mikolaja\" kolczyki nowe :P a pod poduszke kupie jej nowy piornik tak sobie poyslalam, bo te co maczyli jakies 5 to juz sie wszystkie porozwalaly troszke, wiec probem z glowy ;) da mlodego tez sie kupi jakas zabawke ;) ale reszta rodziny...😭 no masakra :O ide robic jedzonko dla mlodego papa do napisania pozniej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, Ja dziś nie w pracy, Paula chora, wysoka temperatura i duszący kaszel, chyba zostanę z Nią w tym tygodniu w domu, zobaczę co lekarz powie. Na dziś mam opiekę. AAAA dziś tyle miało klas pisać sprawdziany do jasnej ciasnej:( Normalnie mam wyrzuty sumienia że mnie w pracy nie ma, upadłam na głowę:( Pozdrawiam Was wszystkie, napiszę jak wrócę do lekarza. A jak Mała Zuzia??? Czekamy na fotki:) Do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🌻 u nas znowu falami sypie od rana.... i wieje :O a junior czywiście wczoraj robił bałwana- i teraz za kuchennym oknem stoi piękny bałwanek- niezbyt duży - tak ok 1 metra- ale za to w kapeluszu ;) i z miotłą.... no to ja parzę herbatę i ciacho stawiam... mam pyszny placek do babci mniam!! z jabłkami i masą kokosową... jak usłyszałam jaka mieszkanka to lekko zrzedła mi mina, ale gdy spróbowałam...niebo w gębie :D wyciągać talerzyki.... aaaa! Mona- ja właśnie nabyłam kilka par kolczyków w sklepie - wszystko po 2,50 zł :D wiem wiem...jest duża szansa, że się rozwalą za miesiąc, ale kiedyś tam kupiłam sobie koła i mam je nadal- juz rok :) ciekawa jestem jak tam Kinia...już wtorek, więc powinna wracać do domku :D mam nadzieję, że da znać gdy juz powróci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tak najadlam, ze ciasta juz nie zmieszcze ale gniazdko z kremem tak :P Gosia moja mloda jak chodzila do przedszkola i jak chodzi do szkoly non stop choruje :O w tym roku mialysmy za soba zapalenie pluc i angine ropna, to z takich najpowazniejszych, z zastrzykami :( mam nadzieje ze twoja cora jest tylko przeziebiona nic wiecej ;) a co do kolczykow, to kupie jej jakies srebrne, bo na zlote nie chce tyle kasy wydawac, i tak do szkoly moze tylko wkrety nosic ;) a wiesz Madzia ze ja tez czesto kupuje takie kolczyki za pare groszy :P tylko teraz pomimo 4 dziurek w uszach nic nie nosze :O nie wiem czemu :O Kinia jak tam odezwij sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pulpeciki w sosie pieczarkowo-koperkowym i szybka zupka z torebki z cukini z oliwa z oliwek - polecam!!! palce lizac!! a do tej kawki to ja makowca polecam :) ile kawałeczkow pokroic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta- pyszności dziś u ciebie :d a ja mam roladę ze schabu, kluseczki śląskie i kapustę ;) juz sie głodna robię- na razie kanapka z szynką musi wystarczyć... Isia- otwieraj! Mona- gdzie się wessało? wieszasz od rana zasłonki?? Gosia- -teraz na ciebie padło szpital prowadzić :( biedaku.... jak pacjentka? Kiniolku wracajcie już 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×