Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vitalia

kobiety rocznik ...1981 .....macie dziecko ?

Polecane posty

o widzisz Magdaleno.. babskie pogaduchy... Proponuję nazwę topiku MAMY ROCZNIK 1981 Chyba nie ma wśród nas bezdzietnych? Już nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym zostawiła tytuł.. żeby było choć trochę z kaffe pozostałości...w końcu co by o niej nie pisać to tu się poznałyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej, zostawmy tytuł.. a wy zostawcie swoje kafeteryjne nicki.. POKURC mile widziany hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niniejszym informuje się szanownych czytelników i działaczy, iż ze względu na pernametną inwigilację, agenturalne zapędy i inne tego typu zawiesza się działaność niniejszego forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze o mnie zapomniano i nikt do mnie nie odpisał nic...no chyba ze przeoczyłam:( Ehhh....jutro wyjezdzam na swieta juz do rodziców aż do 2 stycznia:)super, bo z pewnoscia odpoczne:)szczególnie psychicznie...pozdrawiam Was ciepło...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny,pamietacie mnie jeszcze? Już chyba miesiącmnie nie było,szczerze to jak już jako tako komp funkcjonował to nie chciało mi się pisać a jeszcze ma nawroty choroby:) Nie chce mi się czytać co u was słychać co się zmieniło,może w nowym roku jakiś telegraficzny skrót? U mnie jż strasznie ciężko,przytyłam19kilo, maleństwo dużea zacznie sie 36tydzien. Święta były udane,jutro a właściwie dzis siedzimy w domu. Nie wiem co wam jeszcze napisać,ide sie położyć bo strasznie bolą mnie plecki i żebra ktore chyba są sine bo tak się maleństwo rozpycha:)pozdrawiam ŻYCZE WAM ABY TEN NOWY ROCZEK BYŁ LEPSZY OD MIJAJĄCEGO,ABY BYŁ OWOCNY W MIŁOŚC,ZDROWIE, RADOŚĆ I ŻEBY BYŁ PEŁEN OPTYMIZMU:) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...tu Kinia, jeśli jeszcze takową pamiętacie...teraz Tatuśz dziadkiem na spacerze z wózkiem więc piszę parę słów...na początek wiele radości w nowym nadchodzącym roku i by był taki jak poprzedni lub lepszy:) U nas w miarę...jestem u rodziców, Misiu jutro wraca, bo w środę idzie do pracy na rano a ja postanowiłam zostać jeszcze 1,5 tygodnia z Zuzią u dziadków...Misiek odpocznie, przy kompie posiedzi trochę, spotka się z kumplami...odpocznie ode mnie:P Mama mi pomaga i jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja wyczułam zeby tu zajrzeć- coś mi kazało :P bo jak pisałyśmy tam wczesniej- przeniosłysmy się na inne forum- bo tu padały serwery były probelmy i teraz czekamy na was pod następującym linkiem http://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=50448&st=160 czekamy na Was w naszym nowy miejscu!!!! szczęśliwego nowego roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalal
ja dopiero sie staram ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×