Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo ja już nie wiem

gdzie można kupić fajne ciuchy?czy ja jestem nienormalna,czy naprawde nic nie ma

Polecane posty

Gość bo ja już nie wiem

byłam wczoraj w tarasach - kupilam jedna bluzke w zarze na 5 godzin łażenia.. nic nie było fajnego! czy to przez te przeceny? ostatnio byłam w galerii mokotow- tez nic (tally wejl, zara, river island, peek... nic...) powiedzcie gdzie kupujecie ciuchy, bo mi sie wydaje ze nic ostatnio nie ma, w kazdym razie nic nie moge znalezc, a akurat moge wydac co nie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja mam to samo
też nie mogę znaleźć ostatnio nic, co by mnie powaliło na kolana. Muszę zresztą zrobić postanowienie, że nie będę wydawać kasy na coś, czego potem i tak nie założę. Bo tak mam. Nie widzę nic fajnego, więc kupuję cokolwiek, byle mieć.... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orsayka
Ja kupuje większość rzeczy w orsayu. Odpowiadają mi materialy, rozmiary, niektóre wzory ... Zawsze wychodze z torbami :) a reszta to Pod Palacem KDT albo Nadarzyn. W innych sklepach rzeczywiście nic dla siebie nie widzę. I czasem przywożę coś z zagranicy + sporadycznie allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez czasem przegladam allegro
ale przewaznie cos znajduje w galerii dominikanskiej lub w pasazu na grunwaldzie- Wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja juz nie wiem
yeah!!! nareszcie! kupilam w mng w arkadii dżinsy,bluzke i torebke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam torbe szmatek :) ale nie jestem do końca przekonana czy bylo warto, hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia....
Ja też co jakiś czas znajduję coś fajnego w New Yorkerze sporadycznie w H&M i Orsayu dawniej bardzo podobały mi się rzeczy w Terranowej ale teraz są okropne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konopiatka
wszystko zależy od tego czego szukasz.. ja kupuje dużo na allegro lub w vintageshopie bo nie lubie wydawać fortuny na ciuchy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz chudzielec ze mnie czesto kupuje w Orsayu, maja rozmiarowke taka jaka potrzebuje, Reserved tez czesto odwiedzam, i czasami kupie jakas bluzke, top. Spodnie kupuje we Wranglerze, odpowiedni rozmiar, dlugosc. Nie kupuje w H&m dla mnie to ciuchy nie warte tych cen, czasem Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadettazzzzzz
ja nic nie kupuje,bo nie mam kasy. Jakby wam coś bylo niepotrzebne już możecie mi oddać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violette
Często jest tak że jak ma się kase to nie ma co kupować,od jakiegoś czasu oglądam w sklepach samą tandetę,marne ciuszki w kosmicznych cenach,lepiej iść do dobrego lumpexu,można znależć coś oryginalnego w dobrej cenie.Śmieszą mnie te wszystkie sklepy typu Orsay, H&M itp,moim zdaniem nie warte kupna.Ładne wnętrze i dobra reklama mnie nie przekonują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahola
Ja tam wolę zamiast chodzić po centrach kupować na interku, bardzo często na allegro, bo tam znajdę pojedyncze sztuki i w karuzeli (carrousel.pl) tam dostałam jeszcze prezent. Wieczorem z kawą w ręku zamawiam bez stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybenia
najlepsza miejscowka jest chyba...ebay. tam w koncu masz ciuchy z calego swiata, wiec nie poroblem jest cos fajnego znalezc. poza tym kupowanie naallegro zwieksza szanse, ze bedziesz miala cos czego nie maja inni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjdafjs
czy w Arkadii lub Tarasach są juz przeceny???Jak tak to w jakich sklepach?? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ma. zgadzam się z autorką. ostatnio spędziłam cały dzieńw silesii i kupiłam zaledwie 2 bluzki. w tym jedną z vero mody (o dziwo, bo nie przepadam za ubieraniem się tam) i drugą z new yorkera. dziś wyszłam na miasto u siebie (mieszkam w Zawierciu więc niewielkie miasto) i kupiłam na outlecie czarne rurki z pepe jeans za 55 zł i cienki sweterek nietoperz ze srebną nicią za 60 zł (bezfirmówka, ale wygląda cudownie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pra-linka
W centrach wyprzedaże będą pewnie na przełomie stycznia i lutego, a ja się wycwaniłam i fajne fatałaszki i dodatki kupuję na eBayu - taniej i oryginalnie, za granicą trafiają się piękne i niepowtarzalne rzeczy. Po sklepach chodzić nie lubię - czasem tylko wdepnę, żeby coś przymierzyć lub zobaczyć, co ciekawego jest. A zakup przez net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
w złotych tarasach to kupiłam niedawno buty i bluzkę w sklepie reeboka na drugim poziomie :D a poza tym to rzeczywiście te przeceny powodują że sklepy wyciągają jakieś niesprzedane, przebrane już ciuchy i ciężko coś wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata7931
Ja kupuje w sklepie internetowym: http://www.imperia.sklep.pl/ Ubranka sa modne i tanie. Masz do wyboru odziez nowa i uzywana. Ceny naprawde przystepne. sa tam min. takie firmy jak zara H&M MNG i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powyplacie.pl
Jeśli chodzi o zakupy przez internet to polecam stronkę powyplacie.pl Znajduje się tu wiele sklepów z odzieżą i nie tylko. Codziennie dodawane są nowe sklepy. Polecam - powyplacie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego też ja nienawidzę chodzić do tych wszystkich galerii na zakupy bo po pierwsze drażnią mnie te okropne tłumy w sklepach a po drugie w całym gąszczu tych ciuchów nie mogę znaleźć nic sensownego dla siebie. Dlatego też wolę robić zakupy przez internet i radzę tak robić większości z Was. Ostatnio np. kupiłam sobie komplet świetnej bielizny w sklepie koronka.pl i raz że nie drażniły mnie tłumy sklepowe, a dwa wyszło mnie to naprawdę bardzo tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość travis111/01
polecam nowe HM, od złotowy allegro, uzytkownik: travis11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewgwtwe
jestes nienormALNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
travis111/01 ....mam nadzieję,że płacisz podatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy chyba macie troche kasy
bo ubieracie sie wdosc drogich sklepach Mnie na to nie stac niestety :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×