Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bo ja już nie wiem

gdzie można kupić fajne ciuchy?czy ja jestem nienormalna,czy naprawde nic nie ma

Polecane posty

Też prawda, kupując w sieciówce mam pewność, że pół miasta będzie to miało. Dziewczyny ale sklepy dla dziewczyn plus size?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te lordsy to jak
kapcie z tureckiego burdelu, reszty już nie sprawdzałam jesli takie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chyba też
Od pierwszego wpisu minęło 5 lat, rynek się rozwija, a ja chyba podobnie, jak koleżanka - jestem nienormlna. Co się naszukam w sieci jakiegoś dobrego sklepu on-line z ciuchami, to moje. Oferta naprawdę nie powala, niestety.Albo ceny kosmosu, albo ubrania naprawdę słabe. Podpowiedzi różnych forumowiczów też jakoś nie naprowadzają na właściwy trop. Weźmy np. przywiołane kupuję.to. Wlażę ci ja w nadziei, że coś znajdę, a tu ciuchów damskich jak na lekarstwo, w dodatku wszystkie statusy "zakończono", ofert zero. Czy ktoś mógłby wreszcie poradzić coś naprawdę wartościowego, czym zaskarbi sobie wdzięczność nieustannie poszukujących? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chyba też
Od pierwszego wpisu minęło 5 lat, rynek się rozwija, a ja chyba podobnie, jak koleżanka - jestem nienormlna. Co się naszukam w sieci jakiegoś dobrego sklepu on-line z ciuchami, to moje. Oferta naprawdę nie powala, niestety.Albo ceny kosmosu, albo ubrania naprawdę słabe. Podpowiedzi różnych forumowiczów też jakoś nie naprowadzają na właściwy trop. Weźmy np. przywołane kupuję.to. Wlażę ci ja w nadziei, że coś znajdę, a tu ciuchów damskich jak na lekarstwo, żadnych zdjęć,w dodatku wszystkie statusy "zakończono", ofert zero. Czy ktoś mógłby wreszcie poradzić coś naprawdę wartościowego, czym zaskarbi sobie wdzięczność nieustannie poszukujących? Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszkaaa
a co sądzicie o tych butach? http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=418183887&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwarszawa.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D418183887%26Guid%3D13a1641a-6390-a20b-2705-6173ffff79da&secev=AQAAAToFBdgAAM0AAAABACIxM2ExNjQxY2E2NS5hMjBiMjY5LjdlZGNlLmZmZmVlODkyAAAAAQAAAAAY7PrPAEC%2F4a1Wh5%2FEAURn1othZ4zg1S%2Fi&wmid=418183887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonkaa55
Ja też już nie kupuje na aukcjach. Wolę sprawdzone sklepy internetowe. Polecam np. http://www.swetrowo.pl Fajne ciuszki, przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loosha
Trudno upolować coś fajnego w sklepach w galeriach handlowych. Lepiej rozejrzeć się w necie, jak się dobrze szuka to można trafić na istne perełki :) Ja zachwycam się np. torebkami i butami jakie są tutaj: http://stendi.pl/ - cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julzab30
ja polecam outletnelka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzony sklep z sukienkami danvera.pl :DSukienki szyją tam na wymiar także wystarczy dobrze zmierzyć się i nie ma obawy że coś nie będzie pasowało , dodatkowo ich modele sukienek tuszują nadmiar ciałka ..no i ceny są powalającą niskie także naprawdę gorąco Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep internetowy to danvera.pl można tam kupić modne sukienki za bardzo małe pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Say I
Cześć dziewczyny, Polecam sklep z unikalną odzieżą polskiego producenta www.say-i.pl. Odzież dla chcących się wyróżniać kobiet:) Pozdrawiam Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie kupuję już na allegro, ponieważ bardzo często miała problem ze zwrotem gdy jakiś ciuch na mnie nie pasował. Ktoś już wymieniał, ale ja również polecam ten sklep, bo mają śliczne rzeczy i potrafią doradzić www.mywishlist.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladalam reklame Veroni Mineral i sciagnelam apke Veroni style, i faktycznie jest rabat 40% do sklepu Answear.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kupujecie w sklepach internetowych ? Ja ostatnio znalazłam nowy sklepik z fajnymi ciuszkami i przede wszystkim ceny nie powalają na kolana. Zapodaje link : http://sensuelle.sky-shop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
to fakt na answear.com są bardzo fajne ciuchy a jak ściągnęliście aplikację veroni mineral to możecie liczyć na spore zniżki na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rość
no ja kupiłam fajne ubrania w Nico pod Poznaniem...sklep multibrandingowy czyli można znaleźć ubrania znanych marek, w przystępnych cenach...da się znaleźć wiele fajnych ubrań tylko trzeba szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffaaww
Kolega polecił mi ubrania marki www.mzgz.com.pl Sam często je kupuje, więc ja też to zrobiłem. Pierwszy raz, drugi i kolejny. I tak od kilku lat. Ubrania są dobrej jakości, ceny są przyzwoite, a dla stałych klientów mają atrakcyjne okazje, zniżki i rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×