Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetkaa

KURSna audytora systemu HACCP

Polecane posty

ja wlasnie skonczyłam kurs na audytora energetycznego na polibudzie warszawskiej ale o tym systemie nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Audytor HACCP
AUDITOR WEWNĘTRZNY SYSTEMÓW HACCP ORZ GHP/GMP Cel szkolenia: Zdobycie umiejętności i wiedzy potrzebnej do prowadzenia auditów wewnętrznych systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności. Profil uczestnika: Kandydaci na auditorów wewnętrznych, pełnomocnicy SZBŻ, członkowie zespołu HACCP, pracownicy działów jakości, kierownictwo średniego szczebla, osoby zainteresowane tematyką szkolenia. Program szkolenia: - wprowadzenie do bezpieczeństwa żywności; - wymagania prawa żywnościowego; - omówienie wymagań FSSC 22000 pod kątem auditowania: PAS 220 (GMP/GHP), ISO 22000:2005. - kompetencje oraz rola auditorów wewnętrznych; - wytyczne dotyczące auditowania- wymagania ISO 19011:2011: - planowanie auditów wewnętrznych; - przygotowanie do auditu; - prowadzenie działań auditowych; - dokumentowanie auditu; - raportowanie z auditu; - komunikacja werbalna i niewerbalna w audicie. Ćwiczenia realizowane w ramach szkolenia: Interpretacja wymagań prawnych, wymagania normy, planowanie auditu, ocena dokumentacji, pytania auditowe, spotkanie otwierające, określanie niezgodności, analiza studium przypadku, raport z auditu, spotkanie zamykające. Metodyka szkolenia: Szkolenia ma charakter wykładowo -ćwiczeniowy. Szkolenia prowadzą certyfikowani auditorzy z wieloletnim doświadczeniem. I to wszystko w przystępnej cenie w Job Safety Ośrodek Szkoleniowy, ja skorzystałam kilka lat temu i właśnie będę robiła okresowe. namiar na nich to www.jobsafety.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×