Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wdzięczna

Podziękowania dla autorki przepisu na przedszkolaka

Polecane posty

Gość wdzięczna

kiedyś przeczytałam na którymś topiki o cieście przedszkola z surowymi burakami i marchewką przepis trochę dziwny ale zrobiłam ciasto super dzięki za fajowy przepis pozdrawiam autorkę choć nie pamiętam kto go podał Pozdrawiam domowe kuchareczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chętnie pisze się na ten przepis :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzieczna
Przedszkolak 4 jajka 1 cukier waniliowy 1 szklanka cukru 1 olejek migdałowy (cały) 1 szklanka oleju 2 szklanki maki 2 łyzeczki proszku do pieczenia 1/2 szklanki startej na grubej tarce marchewki 1/2 szklanki startego buraka orzechy, rodzynki jajka ubić z cukrem dodać mąkę zmieszaną z proszkiem, później olej , warzywa, i bakalie. na koniec można dać polewę ale ja sobie darowałam bo ciasto jest i tak słodkie smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzieczna
jajka w całości, nie ma nic wspólnego z piernikiem, jak jest surowe to ma taki trochę buraczkowy kolor ale po upieczeniu jest normalne żółte. Buraczki i marchewka wyglądają jak bakalie naprawdę smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzięczna
ja tez nie lubię suchych ciast a ten jest jak taka mokra babka na pewno nie jest suchy jak babka piaskowa acha piekę na średniej blaszce bo na dużej będzie za niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko burak i marchew surowe nie gotowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzięczna
burak i marchewka surowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie zrobiłam to ciasto:)Dopiero co wstawiłam do piekarnika:)Narazie mogę powiedzieć że bardzo fajnie się je robiło,wszystkie składniki fajnie się łączyły:)a o efekcie powiem jak się upiecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R E W E L K A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Piekłam 40minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×