Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sweet princessa

Naj Kosmetyk

Polecane posty

Dziewczyny wybieramy swój ukochany kosmetyk....zaznaczam tylko jeden....bez którego nie ruszyłabys się z domu...bez którego nie wyobrazasz sobieżycia:)))...Hmmm. wiem, ze wybór jest trudny,ale pamiętajcie... tylko jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łohoooł
antyperspirant, jakikolwiek, byle działał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy Gabriella Sabatini \"DEVOTION\":-D niestety wycoface już właściwie ze sprzedazy 😠 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... trudny wybór. ale po dłuższym namyśleniu chyba wybiorę tonik. uwielbiam uczucie, kiedy skóra jest czyściutka, pachnąca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu pitu srutu tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusz do rzęs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda termalna vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podklad "Lasting Performance" Max Factor. Nie ma lepszego. Na drugim miejscu dobry tusz do rzęs, ale nie mam ulubionego (może ktoś mi cos poleci?) No i ostatnio eye - liner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jeden ? :P :) Bez podkladu czuje sie fatalnie, nie lubie wychodzic bez odrobiny puderku, a wiec stawiam na podklad z Max Factor lub Manhatan, tych dwoch uzywam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomadka ochronna do ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahufh
PASTA do Zębów:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma czegoś takiego
jak tylko jeden najwazniejszy koismetyk. Mogę jedynie wymienić kolejnośc ważności kosmetyków które muszę zastosować przed wyjściem do pracy. Oprócz mydła i szamponu do włosów i pasty do zębów które są podstawą to antyperspirant i czasami puder Dream mat mus czy jak to sie pisze, ale tylko nakładam wtedy kiedy mam czerwony nos. Tusz do rzęs czy perfumy nie uważam już za kosmetyki niezbędne a bardziej dla kaprysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma czegoś takiego
acha no i jeszcze w torebce noszę sztyft do ust. Używam od go od jeden do kilku razy dziennie. Jest dla mnie dosyć ważny, bo czasem nie lubię uczucia suchości warg. Wszystkie inne kosmetyki są dla mnie mniej ważne i używane okazjonalnie. Nawet balsamu do ciała nie mam zbytnio czasu stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×