Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA ANO

do kochanek zonatych mezczyzn

Polecane posty

wybacz, ale przechodze na inny topik. mam tam wiele do zrobienia. do was zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i powtarzam się powtarza i nic nowego powtórzyć nie potrafi :p O IP w wolnej chwili czytałem o on jednak nie chce a raczej nie potrafi nam ciemnym forumowiczom wyjaśnić jakie są rodzaje IP i czym się różnią :D :D :D potrafi tylko kłapać ozorem pierdoły i zgrywać wielkiego informatyka :D PONAWIAM APEL IGNORUJMY powtarzam :) I na tym kończę pseudorozmowy z powtarzam ja Stachu z Jastrzębia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda ten powtarzam to po prostu zgrywus a może i psychol :) Jak można mieć to samo IP pisząc z różnych kompów ,które są w różnych miejscach.Takie coś (jak tłumaczył mi kolega informatyk ) może się zdażyć w pewnych sytuacjach i dlatego zadałem mądrali pytanie,na które nie odpowiedział tylko wolał powtarzać ten swój bełkot :D No może odpowie jak sam doczyta :D chuda to kiedy w Polszy będziesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie jak będziesz się wybierała to daj cynk ,to przywitam Cię z transparentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no postaram się coś fajnego i z humorem wymyśleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak33
witam, jestem dzisiaj tak zaganiana, że dopiero teraz wpadlam sobie odsapnąć, co słychać?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super !!! Juz sie ciesze !!!Takiego przywitania w polsce jeszcze nie mialam to bedzie przezycie!!! Tylko nie zapomnij wynajac orkiestry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak33
chuda blondynka nawet nie mam siły przeczytac tych kilku stron, jest tu może Pajoonk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda okiej o orkiestrę się też postaram :) a może być człowiek orkiestra? :) jak to nie ma Pajoonka? przecież to wg powtarzam ja w drugim wcieleniu z tym samym IP :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywa drugie wcielenie xyzed:D Cześć Mak33 szukałaś mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda na klejnotach to na osobności i z Twoim udziałem :) nie inaczej :D Witaj moje drugie wcielenie z lubuskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda ja mam blizej do granicy;) bede pierwszy z transparentem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej wymyślę coś bardziej seksi :) A narazie zmieniam IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak33
Pajoonk szukałam, pogadać chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo proszę zadnych nieznanych pomarańczek ostatnio...sami znajomi :) i Siostra ucichła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×