Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bakajla w cieście

PROSZE POMÓŻCIE!!!---karmienie butelką- pomocy!!!!!!

Polecane posty

Gość bakajla w cieście

mój synek ma 5 miesięcy....do tej pory karmiłam go TYLKO piersią (choć na początku jak miał 2-3 tygodnie zdarzyło się że został z babcią bo ja musiałam do lekarza jechać i wtedy jadł z butelki sztuczne mleko....i było oki.). Po tych kilku razach jadł tylko z piersi. Przyszedł czas że chciałabym mu dawać trochę mleka modyfikowanego, choć raz dzoennie....A ON NIE CHCE SSAĆ BUTELKI! Wykrzywia się, odpycha butlę i płacze!!!! Próbowałam dać troszkę wody też nic- ten sam efekt!!! Prosze pomóżcie JAK NAUCZYĆ ABY MAłY JADł Z BUTLI!!!!!:o -zrozpoaczona mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miała podobnie i od 5 m-ca je wyłącznie łyżeczką. Co prawda pije z butelki soczki. I tam nieraz wlewam zamiast soczku mleko i wypija. Od 5 m-ca robię jej po prostu gęściejsze kaszki, tarte jabłuszko, zupka. No i podaję łyżeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj zmienic smoczki.ja wpierw dawalam butelki i smoki aventu.przestalam i wrocilam do piersi.jak odstawilam nie chcial juz jesc z butelki.odpychal smoczka.wtedy zmienilam na nuka ale te smoczki z krotszym smoczkiem nie te dlugie.od razu chwycil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakajla w cieście
dzięki dziewczyny! a co do smoczka i buteli to ma właśnie AVENT...czy smoczek NUK będzie pasował do butelki avent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos moze jeszce coś pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj z kubka - niekapka, najlepiej takiego bez filtra, z ktorego \"samo leci\" a nie trzeba zasysac - maluch jest juz na tyle duzy ze powinno sie udac, a bedziesz miala w ogole kwestie butelek z glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam Wam
smoki Chicco.Ale te kauczukowe 3przepływowe.Pasują do Aventowskich butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mSytVphY1ztMB16FcjRrcqzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×