Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marynata

**********Najlepsza MARYNATA do mięs....

Polecane posty

Gość marynata

Kuchareczki Drogie podzielcie sie swoimi sekretami na najlepsze marynaty do mięs.... chce zsakoczyc narzeczonego i ugotowac cos pysznego:))) dziekuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynata
halo ktos mi pomoże?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynata
cos pysznego poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynata
hop hooop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co lubisz i o jakie mieso pytasz :) ja np. ostsatnio odkrylam przepyszna marynate slodko-kwasna do drobiu: 2 lyzki naturalnego syropu klonowego 2 lyzka soku z cytryny 1 lyzka sosu sojowego 1 lyzeczka posiekanego korzenia imbiru 1 duzy zabek czosnku (rozgnieciony) w powyzszej marynacie moczymy orzez kilka godzin 2 kurze piersi, po czym grilujemy je na grilu lub w piekarniku. (jakies 15 min.) marynate ktora pozostanie w naczyniu gotujemy na patelni az nieco zgestnieje, po czym polewamy ja miesko na talerzu. jak cos do powaniejszych mies mi sie napatoczy to podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynata
dziekuje...a cos mniej skomplikowanego??? wiem ze syrop klonowy to raczej trudno dostac w "normalnym" sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nie wiem, ja dostalam w prezencie ... poza tym ta marynata jest bardzo prosta :) a oto inna, jeszcze prostsza: 2 lyzki oliwy 1 lyzka soku z cytryny 2 zabki czosnku, jak najbardziej rozdrobnione szczypta soli, szczypta cayenne (ew. innego pieprzu) w tym mozesz zamarynowac drob lub rybe. jak drob, to dodaj troche ziol, np. ziola do drobiu kamisa, bardzo dobra przyprawa. jak ryba, dodaj swiezy koperek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9kotda
Ja kupiłam kiedyś marynatę do mięs firmy KAMIS są dwa rodzaje pikantna i po staropolsku-są naprawdę dobre-POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, jaki maja skladzik ;) nierzadko takie magiczne przyprawy i marynaty to glutamian sodu w roli glownej ;) wtedy wszystko jest pyszne, ale na jedno kopyto ... nie zakladam jednak, ze tak akurat jest w przypadku tych marynat KAMIS - to akurat jest firma, ktora czasem wypuszcza i bezglutamianowe mieszanki, np. swietne \'ziola do drobiu\' ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milidoda
UDKA W MARYNACIE PIWNO MUSZTARDOWEJ Składniki: 4 udka z kurczaka 1 litr piwa kilka gałązek ulubionych ziół 2 łyżki musztardy sok z cytryny oliwa sól, pieprz, mielona gałka muszkatołowa Sposób przyrządzenia: Umyte i osuszone udka przyprawić solą i pieprzem, odstawić na 30 minut. Piwo wymieszać z posiekanymi ziołami, musztardą, pieprzem, muszkatołowcem, sokiem z cytryny i oliwą. Zalać mieszanką udka, odstawić na kolejne 30 minut. Piec w piekarniku nagrzanym do temperatury 180 stopni C przez około 40 – 50 minut. Razem z kurczakiem upiec obgotowane przez 5 minut ziemniaki zroszone oliwą i posypane ziołami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kupujemy przyprawy do lokalu przez stronę nmr.com.pl. Wygodne zakupy bo można każdy typ mieszanki dostać w jednym miejscu, nie trzeba od dostawcy do dostawcy ganiać. Jakościowo to mają najlepsze przyprawy do różnego typu mięs z jakich korzystaliśmy. Świeże, bardzo aromatyczne, bez wzmacniaczy smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×