Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycjjjjjaaa

Szukam zapachu ...

Polecane posty

Gość Patrycjjjjjaaa

Słuchajcie, od kilku dobrych lat używam w kółko tych samych perfum, Enternity CK i Sunflowers. Myślę o jakieś zmianie jednakże nic nie wpada w mój gust, w perfumerii po paru minutach już nic nie czuję ;) Może jest ktoś kto również lubi te zapachy i jeszcze jakieś inne które mógłby mi polecić. Kiedyś podobały mi się również perfumy Wild Musk Coty. Ale niestety już ich nie produkują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomadka ochronna do ust
może teraz ktoś ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia**
Light blue Dolce Gabana,sa cudowne,siostra je ma,mama,a ja podbieram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z delikatnych zapachow polecilabym hugo boss -women, z mocniejszych giorgio armani code, cos slodkiego ale zarazem delikatnego - touch of pink -lacoste 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjjjjjaaa
Dziękuję 🌻 Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliszkaptut
ja dostalamcale 100mleternity od mojego kochanego sa eleganckie ale zapach tylko na okazje bo dlamnie na codzin sa za ostre sluchaj dlamnie teraz najcudowniejsz esa cachareal-promesse taka malarozowa butelka pachna tak ze zaczepiaja mnie faceci i laskinaulicy i pytaja sie co to jest;0 doskonaly na lato ma cos takiego ze ma sie na wsyztkoochote;ppolecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjjjjjaaa
oooo tego nie "wąchałam" jutro przetestuję, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliszkaptut
tak todokladnie te;0 nie wiem one sa takie ze ja mamchyba z 3 butelke nie nudza mi sie maja cos takiegoniewinnego slodkiego alei zmyslowegomoj facet szlejeje na ich punkcie ajjjjjjjjjjjj naprawde polecam uzywam ich niezaleznie od pory roku a na lato s aboskie juz mi sie konczy wiec kupie 30 ml pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjjjjjaaa
a co sądzicie o EMPORIO WHITE Armaniego? Na co dzień czy na wyjątkowe okazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczepię się pod temat. Szukam czegoś o zapachu brzoskwiniowym...Może być słodki,ale niekoniecznie,najchętniej w połaczeniu z cytrusowym jakimś,albo tropikalnym.. I może nie perfumy,tylko raczej woda toaletowa,albo np mgiełka do ciała? Niedrogie,bo raczej nie będę tego często używać,możliwe,że to chwilowa chęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocounutka
KaleidoStar- Avon ma taką mgielke brzoskwiniową i wogole cała serie balsam, zel, krem, maseczka,pomadka do ust i wlasnie ta mgielka :) A z innych firm czy rodzai kosmetykow, to niemam pojecia :) Ja uzwyam Coty Esprite fioletowa butelka, ale jest tez esprit w paski on jest slodki i tam mozna wyczuc brzoskwinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie z avonu szukałam ostatnio i nie było..tzn jakiś miesiąc temu-nie w katalogu,u konsultantki.I nic mi nie poleciła..Hm. Musze zerknąć w katalog :) dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E Bet
tresor dla kobiet aktywnych, zdecydowanych, stanowczych, ktoe wiedzą, zgo chcą nie znalazłam lepszego zapachu dla siebie od lat nie jest mdły i cholernie podbają się facetom nie są tanie ale warto dezodorant 130zł perfumy ponad 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata77
Mialam polecam: - Armani "Mania" -Lancolme "Miracle" -Dior "J'adore" Mam, nie polecam: -Cacharel "Amor,Amor"-nietrwale, nie czuje ich :( Oszalam na ich punkcie, zbieram kasę :) -Christian Dior "Miss Dior Cherie" polecam stronkę: www.pedet.pl zamawiam od nich, wiarygodni, niezłe promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bin
lolita lempicka(niebieskie jabłuszko) -cuuuuuudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca przepdelska
LACOSTE FEMME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×