Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość oma23
czemu jestem pomaranczowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ewelinunieczka > wstyd się przyznać ,ale ja też nie wszystkich pamiętam skąd są :O oma > musisz za hasłować nick : http://f.kafeteria.pl/preferencje.php tam masz wszystko napisane co i jak zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
|^^^^^^^^^^^^^^|| | ZIMNE PIWKO ||\'\"\"|\"\"__,_ | _____________ ||__ |__|__ |) |(@) |(@)\"\"\"**|(@)(@)****|(@) zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha dzieki:) zimne piwko dla mnie ale jak skoncze diete bo postanowilam przed slubem sobie takowa strzelic:) mam 23 latka.szatynkka-pare slow o mnie bo nie mialam okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto jeszcze ze mna bo nie doczytalam i kiedy?/???:),jak fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pijcie ile chcecie ,tylko żeby później żadnej rozróby nie było :P trzeba ćwiczyć bo niedługo kilka dziewczyn ma urodziny ,później śluby ,oj będzie się szampan i inne % lały ;) vilija > nie wszystkie :P oma> ita jeszcze ,ale kiedy ? hmmm...chyba jakoś we wrześniu ,ale nie jestem pewna :O kurcze ,ja mam dobrą pamięć ,ale cholernie krótką 😭 ewelinunieczka> widzę ,że już kilka lipcowych mamy ,a 25 to jeszcze raczek czy już lew ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
vilija > nie pij tyle i czytaj ze zrozumieniem :P :P :P przecież piszę ,ze nie wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
vilija > :D i sie dogadałyśmy :D Ja uciekam już od Was :P kontenerek zostawiam ;) wieczorem pewnie zajrzę . 🖐️ pa pa pa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilija--->studiuje na wyzszej szkole ekonomi i turystyki wlasciwie to jestem ze swinoujscia ale tam sie ucze i mieszkam :) a ty co porabiasz:) żabka ---> ja juz jestem lew:) a ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te zdjecia. nei wiem jak wyszly...nei chce on mi przyslac mi ich na maila :[ bo mowi ze za duzo ich jest, tzn. on mi wysyla w oryginalnej rozdzielczosci. zrobil mi ponad 200...a mowi ze jeszcze nie skonczyl przegladac, i ze ma narazie 20. wiec i tak wydajemi sie ze jest duzo. powiedzialam niech chociaz 3 wysle zeby miec do pokazania bo znajomi chcą zobaczyć...a reszte bede musiala odebrac...i to nie wiem kiedy:( wkurzylam sie na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest strasznie goraco:( chce zimna:( nie wytrzymam z tą głową:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z okolic lublina.. juz mam 2 zdjecia:D ale hmmm jedno okropne, a 2 fajne...ale bardziej sie podobam jak sama sobie zdj robie niz on ;P a podobno on fotograf... ehh zaraz bedzie mi dalej wysylal. bo wsadza na swoja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... duzo osób nowych nieznajomych sie pojawiło i jestem nie w temacie.....:) Bede pozniej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak szybciutko wejde sie przywitac.... dziwne ale coraz mniej przy kompie siedze... ehh...poprawie sie po powrocie. jutro w nocy jedziemy :-) i wracamy w niedziele w nocy- dobre te pare dni chociaz... Witam wszytskie nowe osobki :-) Jak wróce moze sie powymieniamy zdjeciami ??? własnie wyczysciłam aparat do zera to duzo zdjec porobie ;-) ale zazwyczaj aj tylko robie i zazwyczaj mnie na nich nie ma :-( Jutro rano na 9 ide do fryzjera, pozniej mam załatwienia-na poczte, do sądu, do urzedu miasta--- a o od 14 do 19 do pracy musze isc :-/ w ogole mi sie to nie usmiecha...ale przynajmniej dzien zleci :-) chciałabym zeby było juz jutro wieczorkiem :-) Moze zdaze jutro tu wejsc, a jak nie to papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matucho, nie było mnie ile??? ok. tygodnia pewnie zaledwie i co się porobiło? nikogo już prawie nie znam tutaj :(( buuuuu ;(( no ale dziewczyny nowe i te stare nieliczne, które zostały: witajcie!!! 🖐️ 🌻 :D nie bylo mnie w kraju - miałam niespodziewane tłumaczenie w UK - było super, tylko nie miałam zbytnio czasu, żeby pisać!!! wybaczycie mi??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzolku > dawaj fotki :P Ewelinunieczka > ja jeszcze załapalam sie na raczka ;) fitness > 🖐️:) tequilka> baw sie dobrze ,zrób duzo fotek i odpocznij :) katka> wybaczymy ,ale pod jednym warunkiem ...zeby mi to bylo ostatni raz :P :D a mi sie prostownica do wlosow przepalila i musialam jechac kupic nowa 😠 bo ja bez wyprostowanych wlosow to nie wyjde z domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katka > mozemy sie zamienić :) tylko ,że ja to ani prostych nie mam ,ani kreconych ,ja mam takie byle jakie ,kazdy w inna strone :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się zamieńmy :D jak to zrobimy? a poważniej, trochę się tutaj pozmieniało, co? będę musiala chyba cały dzień poświęcić, żeby poczytać co się u was działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
katka> jeśli chcesz takie włosy co każdy w inną stronę odstaje to ok :D wyślij mi @ swoje ,a ja Ci wyślę moje :P i wszyscy zadowoleni :D no troszke się zmieniło ,mamy nowe dziewczyny , tylko ja ,krejzolek i ziobro zostałyśmy z tej starej ekipy :( i oczywiście Ty ;) Kilka osób wpadło i wypadlo :D musisz przeczytać ,bo ja momentami to sama się motam kto z kim i dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się zamotałam i dlatego macie mnie tu tak mało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka = zdj. sa super!! ja tez bez wyprostowanych nie wyjde :/ ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może włosów nie prostuję, ale codziennie myję i ukladam suszarko - lokówką:) Bez tego nie ruszam się z domu, a czasem i z pokoju jak akurat współokator grasuje po domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×