Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
ita> no to dałaś mi do myślenia :O chociaż z drugiej strony nie ona bedzie się dziećmi zajmowała ,najważniejsze żeby przedszkolanki były normalne ; Jak tak jej słuchalam na tym zebraniu to miałam wrażenie ,ze naprawdę zajeć będą mieli mnóstwo ,różnych wycieczek itd. Ja nie słyszałam złych opini jak na razie na jej temat ,ale będe troszkę bardziej się jej \"przyglądać \" . Krejzol> ja muszę mieć matujący .Musze sama się wybrać do sklepu i dobrać odpowiedni .Nie lubię dobierać odcieni podkładów .Kosmetyki lubię kupować ,ale nie podkłady.Kusi mnie jeszcze ten co ziobro wkleiła link i tequilka mówiła ,ze też dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KREJZOL -JA NA CO DZIEN UZYWAM BLOKEROW NAWET JAK NIE MA SLONCA , JUZ TAK KIEDYS PROBOWALAM Z TYM PLASTREM W SOLARIUM I NA SLONCU TEZ ALE TO I TAK PROMIENIE DOCIERAJA I TA BLIZNA ROBILA SIE STRASZNIE CZERWONA WOLE NIE KOMBINOWAC A MOJ LEKARZ POWIEDZIAL TAK :MLODE BIALE INTELIGENTNE KOBIETY NIE POWINNY SIE OPALAC HAHA PRZYNAJMNIEJ JEST JEDEN PLUS MOZE WOLNIEJ BEDE SIE STARZEC HAHA ZABKA= ONA JEST WLANIETA BO MA TAKI SPOSOB BYCIA A DLA DZIECI JEST SPOKO WLASNIE BARDZO DUZO ZAJEC ORGANIZUJE I TO WIEKSZOSC W CENIE CZESNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, boje sie jaka ja skore bede miec w wieku 30 lat ja kco tydzien bede do solarium wbijac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KREJZOL- TO ZMNIEJSZAJ SOBIE LAMPY NA TWARZ I W CIAGU ROKU NIE CHODZ TAK CZESTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawwsze buzie najmocnij opalam. a brzuch jest taki ciemny...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DZIEWCZYNKI JA ZA POL GODZINKI SIE ZBIERAM MOZE JAKOS WPADNE NA TOPIC W WEEKEND A JAK NIE TO DO PONIEDZIALKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ita> milego weekendu 🌼 ide sobie ...ostatnio nie nadaje sie na rozmowy buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > nie o meza ,tak jakos ... ciężkie dni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequilka23
Ja mam juz dosc. Zabiłabym ta matke-normalnie!!! pisałam wczesniej ze ojciec prowadzi bar-a ta suka(innaczej jej nie nazwe) dzisiaj mi mówi ze wygłosiła bar i z dniem 16 lipca ma byc zamkniety!. bar był na nia, jestem w trakcie przepisywania go na siebie, ale to jest nie takie proste i wszytsko cholernie kosztuje. Najgorsza bedzie kasa fiskalna. No i wspaniała mamusia wzieła zlikwidowała bar.. Wredna suka!! Co jej to da to nie wiem, ale zycze jej najgorszego. Teraz bar bedzie zamkniety przez minimum miesiac... a z czegos zyc trzeba... Jak mozna byc taka wredna osoba, , , wstyd sie przyznac ze to moja matka... Z konkursem odpadam juz... chociaz wiem juz jak nabijac głosy sobie w nieszkonczonosc... nie mam czasu na to. Moge komus zdradzic sekret :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, to mi mozesz powiedziec:) Strasznie brzydko postąpiła Twoja mama!!!! pogadaj z nią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam ze spotkanka z jak moj to kolega nazywa fagasem:) hehe Aktualnie nie mam chlopka i sie spotykam z wszystkimi, ale mnie juz to meczy. jakis czas mialm dosc w ogole facetow poniewaz mialam neiciekawe przezycie... teraz sobie chec odbic. Wiecei co ja tez uzywam podkladu LIRENE natural/12/:) hehe dobry jest nawet Wlasnei kolega mnie zaprasza na weselicho tylko troche pozno go oswiecilo bo to ma byc jutro!!! wiec nie wiem czy pojde... watpie Nie wiem co dzis mam robic czy wyjsc gdzies czy zostac w domku... jakso tak srednio mi sie chce balowac dzis... Powiedzcie mi czy ktoras z WAS jest znad morze bo nie doczytalam jeszcze:D nie gniewajcie sie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tequilla oj słonko uszka do góry!! powinno sie ułozyc jako tako zawsze tak jest po passie nieszczesc musi byc lepiej.......nom ja czekam na te lepsze chwile jeszcze:P aaa osattnio szaleje na punkcie zabek:P wiec zabciu uwazaj hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fitness juz sie tak ciagnie ta passa 2 lata i skonczyc sie nie moze... Samo zycie :-) Przed chwila sie dowiedziałam ze o 20 mam isc do pracy... jak ja tego nie cierpie-dowiadywac sie kilkanascie minut przed ze mam isc do roboty.... jakos sie staram nie myslec o tym i nie wnikac,ale sie nie da. moge siedziec zamknieta w domu a itak matka zadzwoni z morda ze moj maz ja sledzi..... Juz ta sama droga jezdzic nie mozna,,, Zmykam do wanny i do pracy...:-( Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzolku > to też ,do tego strasznie mnie krzyż boli i jakiegoś dola mam :( napisz jak sie bawilas na imprezie :) tequilka> musisz wierzyć ,ze będzie lepiej ,że coś się odmieni .Nie mozesz zwątpić ,choć wierzę ,ze jest Ci teraz bardzo bardzo cieżko . .Trzymaj się slonko . fitness> szalej póki masz na to czas ;) ja tez bym sobie poszalala troszkę ;) Widzę ,ze tu większość z Was urzywa tego podkładu lirene :) Fitneska ,a co temu kumplowi teraz się przypomnialo ? czy on nie wie ,że kobiety to muszą mieć dużo czasu ,zeby się przygotować ? Jakas kreacja ,fryzjer, kosmetyczka ,manicure itd. :D nie wspominając o prezencie ;) Jeśli mnie pamięć nie myli to teacherka jest znad morza ,ale juz nie zaglądala do nas dawno :( fitness ,żartujesz ? a co żabki mają w sobie takiego ,z na ich punkcie szalejesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->teraz Ty biedaczysko smęcisz? Sama sobie współczuję, że jestem kobietą i muszę znosić te wszystkie napięcia. Pewnie też tak masz? Teraz ja trzymam za ciebie kciuki 🌻 i ciepło myślę o Tobie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > dziękuję 🌼 Niestety w \"te\" dni ,nie jest lekko . Ciągle coś boli ,nerwy to ledwo jestem w stanie powstrzymać :O nie mowiąc oo tej huśtawce nastroi ,od radości po smutek . My kobiety to mamy jednak przerąbane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->pochodzimy z tego samego miasta i nawet okres mamy w tym samym czasie :D Ja to się nawet cieszę, bo do końca tym nowym plastrom jeszcze nie ufam i nawet podejrzewałam, że to kiepskie samopoczucie ostatnio to jakiś mały Gutek w brzuszku:) Jakby był to dobrze:), ale jak nie ma też dobrze:) bo jeszcze nie planujemy drugiego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro>ale zbieg okolicznosci :D Ja to nie wiem czy chce miec w ogóle drugie dziecko. Chciałabym iść teraz do pracy i mam jeszcze inne plany ... Ja Ci nic nie mowiłam ,ale też tak myślałam ,ze może jesteś w ciąży jak tak się źle czulaś :) ale pisalaś o tych plastrach ,ja też zastanawiałam sie nad plastrami ,ale balam się ,nie przekonuje mnie ta metoda . Jak Majka ? śpi już ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony paznokieć
Kurczę, ja to stara już jestem i ani widu ani słychu dzieciaczków :( a tak bym bardzo chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
paznokietku :) a ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×