Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Gość
Przeczytałam o czym pisałyście i : oma> mi sie bardzo podobaj fryzury w tym stylu : http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura464.htm http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura417.htm uważam ,że te fryzurki są śliczne ,ale to jest kwestia gustu :) Fitness> pamiętam o Tobie ,nie martw się ;) jak minął weekend ? fotki masz? Ziobro> przygotowywałam jedzenie dla gości ,musialam ,ale to jest straszne w taki upał gotować :O Ale super ,że w październiku przylatujecie :D te dwa miesiące szybko zlecą :) Piszę dwa ,bo ja tak zawsze liczę np. jak u Was: lipiec już się kończy ,tylko sierpień i wrzesień został ,a październik sie nie liczy ,bo to już przylatujecie :P trzeba jakoś kombinować ;) katka> a na jaki eksperyment z fryzurą masz ochotę? jakie masz teraz włosy? :) krejzol>oj, ale Ty imprezujesz;) fajnie ,też bym sobie tak poszalała ;) U mnie dzisiaj była taka burza ,że aż sie wystraszyłam . Dawno takiej burzy nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Łodzi podobno traba powietrzna przeszla... wiatr wyrywal okna drzwi dachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Musialam wyjechac ale juz jestem:) Fajne fryzurki,ja bede miala cos ala te tylko nie moge miec tak suzo lokow wypuszczonych bo mam za sztywne wlosy i by mi sie po pol godz rozprostowaly:( Slub 6 pazdziernika:) dzisiaj poszly 1 zapowiedzi:)Jak spedzacie sobote? ja bylam nad woda,tata plywal z moim lubym na desce a ja sie opalalam i trawka mnie laskotala i nie wiem jak ja to zrobilam ale tak mam rozcieta ze od nadgarstka 6 cm wielkiej rany,fuj:)ide bede potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wróciłam :) ;-) W koncu!! Tutaj przynajmniej zimno jest, a tam to masakra. wczoraj o 1 w nocy było 37 stopni!!! a w mieszkaniu jeszcze wiecej... musze sie rozpakowac i wieczorkiem wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry slicznotki:) wiecie co nie wiem czy przez upaly czy co ale o 22 jestem niezywa a potem budze sie o chorych godzinach jak dzis np 5 30.A zawsze chodzilam spac po 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC WSZYSTKI I TYM NOWYM I TYM STARYM WIDZE ZE SIE SPECJALNIE O MNIE NIE PYTALYSCIE JAK MNIE NIE BYLO PRZEZ TEN TYDZIEN HAHAH NIESTETY NIE MILAMA SWOJEGO MIEJSCA I KOMPA ALE TERAZ PRZEZ 2 TYG MOJA SIOSTRA POSZLA NA URLOP I SIEDZE PRZY JEJ BIURKU TAKZE BEDE CZESTO OMA 23= JA TEZ BIORE SLUB TYLKO WE WREZSNIU MAM TYLE LAT CO TY ZABKA ZIOBRO KREJZOL TEQUIILLKA KATKA2006 = CO U WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impreza the best.... ale było!!!!!!!!!! :):):) o co chodzi z Tą żalobą narodową ?? :/ ja jadę do fryzjera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wracajac z pielgrzymki rozwalil sie autokar i zginelo26 os i teraz ja ogladam tvn 24 i trwaja spekulacje co bylo przyczyna:) Ita to super:) masz juz wszystko zorganizowane?sukienke?fotografow? ja musze zproszenia i fotografa zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem,kierowca mial 22 lata i byl niedoswiadczony.Swiadcza o tym slady hamowania i to ze nie korzystal z jednego systemu hamowania i w pewnym momencie sie po 1 srtonie kola zapalily.27 zginelo,10 w spiaczce 10 przezylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myslałam ze tu nikt nie zagląda....:-) ja od rana smaruje sie czym popadnie- tak mnie wszystko piecze, skóra schodzi...:-( Jeszcze chwilke sie w domu pobycze i bedzie trzeba wrócic do rzeczywistosci... chodzenia po urzedach...:-/ Moze powymieniamy sie zdjeciami ??? Dajcie maile to moge wam powysyłac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🌻 Dziesięć lat temu, 16 sierpnia w Wyszogrodzie rozbił się autobus, Polski Express. Zderzył się z polonezem, który wyjechał z drogi podporządkowanej, przekoziołkował, osiadł na dachu, kołami wbijając się w jakąś gospodarczą przybudówkę. Zginął pasażer poloneza i pasażer autobusu. Reszta osób znalazła się w szpitalu. Jedni w gorszym inni lepszym stanie. Ludzie dali radę powychodzić z wraku, pomagali im mieszkańcy Wyszogrodu. Tylko dwoje ludzi nie udało się tak szybko wyciągnąć. Leżeli we wraku autobusu przez dwie godziny. Dziewczyna miała włosy przysiśnięte ramą okienną, o mały włos rama roztrzaskałaby jej głowę. Kciuk prawej ręki zaplątany w siedzenie, lewa ręka przy głowie przygnieciona jakimś cholerstwem. Na początku czuła i mogła tą ręką poruszać, ale potem przestała. Miała zmiażdżone nerwy... Obok leżał trzydziestoletni chłopak głowę i ręce miał wolne ale przyciśnięte nogi. Wydobywali ich dwie godziny. Z tej przybudówki spadały cegły, autobus osiadał, na rany kapała ropa. Najpierw wydostawali chłopaka ale kiedy podnosili kawałek czegoś żeby oswobodzić mu nogi jej przygniatali jeszcze bardziej rękę. W końcu udało się, chłopaka wydostali wtedy ona przeraziła się co znią. On obiecał, że nie da się zabrać do szpitala zanim nie wyciągną jej. Był krzyk, były modlitwy, wielkie przerażenie. Wyciągnęli ją wreszcie, ale w karetce przyznano, że wątpiono aby miała pasażera. Potem podróż na sygnale, szpital, operacja, niepewność... Już nigdy nie odzyskam poczucia bezpieczeństwa. Niemal codziennie myślę o śmierci. O tym, że kiedyś umrę, że umrą najbliżsi. Cieszę się, że wtedy nie zginęłam, ale chyba już nie przestanę śnić o cmentarzach i bliskich zmarłych. Już nigdy nie poczuję się bezpieczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= wspolczuje bo chyba zrozumialam ze wypadek dotyczyl ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequillka = tak sie opalilas na wegrzech oma23 wiesz sukienke juz mam wybrana wypozyczam sala orkiestra zalatwione a wszystko inne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka= i co bylas na tej imprezie ja bylam w hipnozie w sobote krejzol= a ty jak sie bawilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->a kiedy Ty masz urodziny? Bo chyba przeoczyłam:( ita--->napisz coś o ślubie i weselu. W jakim kościele, gdzie zbawa itp. Mnie z Torunia bardzo to interesuje:) Współczuć nie ma potrzeby:) Zmieniłam się na lepsze po tamtym zdarzeniu - tak mi się przynajmniej wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita--->a jaka pogoda była w sobotę w Toruniu? Kolega był głownym organizatorem festiwalu zespołów metalowych \"Gotyk na dotyk\" i ciekawam czy mu pogoda dopisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro= wiesz bylo dosyc goraco ale nie bylo slonca no i nie padalo a co do twojego wypadku to wiesz chyba rozumiem o co ci chodzi z tym ze sie zmienilas na lepsze chyba bardziej sie docenie kazdy dzien no i w ogole zycie a co do slubu to w koscie kolo ciebie tym bialym na rydygiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tam ślubowałam. Ślubu udzielał mi ks. Piotr Rutkowski choć już od dawna nie było go w tej parafii, ale to taki zaprzyjaźniony ksiądz:) Potem chrzcił Majkę, ale już na Wrzosach - też po znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam w pol plecow :D ale byly dosc zniszczone, bo ciagle ta prostownica, i prostownica.... a teraz sa tak jak sie szyja konczy i fajnie pocieniowane:) pierwszy raz wyszlam zadowolona od fryzjera...no moze 2gi :D Fryzjerka powiedziala ze jak sie chce miec blyszczace wlosy, to trezba na koniec mycia splukac zimna wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobry :) oma >współczuję tych problemów ze spaniem ,ja nie mam takich problemów ,kocham spać :D ita> 😠 jak nie pytałam ? 😡 pytałam ,czytaj dokładniej :P a tak serio ,fajnie ,ze juz jestes :)byłam na imprezie ,było tak super ,że wróciłam dopiero w niedzielę rano :D tylko ,że zmieniłyśmy plany i zrobiłam u koleżanki ,ale nie żałuje ,a Ty jak się bawiłaś ? tequilka> ja mam maila w nicku ,możesz powysyłać :)widze ,że znowu glosy wyzerowali ,klikać dalej ? bierzesz udzial w tym konkursie? ziobro> straszne to co napisałaś :( a jeśli chodzi o moje urodziny ,to miałam w piątek :) krejzol> a Ty imprezowiczko ,co dzisiaj będziesz robiła ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×