Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

to tak jak my :) tez w sumie na tyle 2 lata temu nas stac bylo!! dzieki Bogu pozyczac nie musielismy!! a i tak kosztowal duzo tysiakow:( i tez sprowadzony byl ale my kupilismy go juz W Polsce!Nie musielismy jechac za nim:)a teraz i tak nie korzystamy z niego bo brat mojego meza jezdzi nim w Polsce:( a ja uwielbiam to autko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze zdanie to swietne mi wyszlo ,skladnia na pierwszym miejscu:):) mysle ze chociaz czytelne :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off nie przejmuj sie jak ja czsem cos zklece to potem sie sama z siebie smieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic. chcialabym zeby nie dostac na ta niedziele. no i nie dostalam:D i dalej nie ma i nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o brzydka dziewczynka:) a masz jakis powod dla ktorego ci sie spoznia!!??? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol nie przejmuj sie ja tez nie mam ale ja juz sie lecze:) ale nawet zmeczenie,zmiana pogody moga wplynac na to tym bardziej jak nie masz powodow:) chyba ze cos ukrywasz:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest ktos??? jak wam mija dzien bo mi szybko :) szkoda ze wieczory tez mijaja tak szybko:( nie mam na ten tydzien zadnych specjalnych planow moze w weekend wybierzemy sie na jakas wycieczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUUUUUU... ale pustka:( ja lece za 10 minut do domciu :) pozdrawiam i zycze milego popoludnia i wieczorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olał mnie ;( nie odzywal dzien, a wczoraj jakby nic sie nie stalo, dzwonil, to ja nie chcialam z nim rozmawiac powiedzialam, ze on ma ognisko, ja mam spotkanie ze znajomymi nie ma co sobie przeszkadzac i on to narazie a ja czesc. latwo ulegl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol widze ze Ty masz podobny charakter do mnie... ja zadko kiedy potrafie popuscic... i ciezko mi zapomniec jakies glupie pirdolki co nie maja zadnego znaczenia, , , mnie osobiscie moj charakter dobija... uparta jak osioł jestem...Ja od rana z papryka działam... okres dostalam i tak mnie brzuch nawala..... a tu ta papryka mnie czeka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krejzol Ty jestes laska 1 klasa i nie masz co sie dolowac!moj brat jak dzwonilm do niego z placzem zawsze mi mowilze faceci to skurczybyki i trudno trafic na takiego ideala(chociaz mojej bratowej raczej nie zazdroszcze:)) i pol swiatu tego kwiatu:) Dziewczyny nie chwalac sie ta sukienka jest cudowna!!!!mam juz wszystko,teraz wlasnie rozbijam buty bo kupilam jakies malawe 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tequilka --> niestety mnie tez ciezko zapomniec. wybaczyc:( a najgorzej jest jak ktos sie nie odzywa, na kim ci bardzo zalezy:(( oma --> nie doluje z tego powodu ze nie znajde sosbie, bo jutro umawiam sie z przystojniakiem :) nie odzywa sie do mnie juz dobę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laseczki:) ktora zyczy sobie siadanko do lozka??hmm? bo dzisiaj rozpiera mnie energia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ oma > ja ja ja chce !!!! :D a dzięki komu lub czemu tyle energii w sobie masz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu moze od tych tabletek :) mialam nie miec fotografa ale sie w koncu zdecydowalam,jade dzis umowe podpisywac wieczorem,dzisiaj bede miala zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:) ja dzis robie sobie jednodniowa glodowke bo stwierdzilam ze juz dawno glodu nie czulam i mam jak to sie mowi \" wszystkiego pelno w d...ie\":) za to po tej glodowce jutro bede miec na cos smak:) a na moja tusze to wrecz wskazana taka glodowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma> dobrze już sie czujesz? przyzwyczaiłaś sie do nich ? off> zupełnie nic nie jesz ? nawet owoców? tylko wodę pijesz? podobno głodówka raz na jakiś czas jest wskazana ,ale ja tak bardzo lubię jeść ,że chyba bym nie wytrzymała :O aha ,a gdzie zdjęcia koleżanko ? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie zjem nic nawet zadnego owoca mysle ze przezyje:) a o zdjecia mowilam zebyscie sie nie gniewaly wkoncu wysle:) pod warunkiem ze maz da mi dojsc do komputera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pospisywalam wasze maile jeszcze raz i dzis wywale go od kompa i wysle wam te zdjecia:) krejzol ja twoje tez chce i oma to sie ciebie tyczy tez:):) moj mail to: kasiek23@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off ja bylam pewna ze Ci wysylalam!!! Zabka nawet sie przyzwyczailam juz nie jestem nacpana tylko otlumaniona:)lekko ale biore je na noc i jest w miare ok jak wstaje:)yo juz Ci off wysylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma wy to pieknosci jestescie:) 🌼 ja to az boje sie wyslac naszych zdjec-- poprawka mojego:(:( a ten przystojniak to maz tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chryste sama po sobie nie otrafie przeczytac straszne bledy robie :( tak jest jak chce szybko cos napisac to literki mi sie przestawiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×