Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

ja mam dziewczyny płaski brzuch, jak się kiedys rozebralam na basenie, to kolezanki sie pytaly, czy gdzies cwicze brzuch, taki wyrzezbiony :D a ja mam figurkę GRUSZKI i brzuszek mam plaski, bioderka troszke szersze, i wcięcie. W pasie to ja mam 63cm :) A, no i do tego wystającą pupę:P i jędrną - podobnbo :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tipsy jak ja ich nie cierpię :[ dobrze ze Omę namówiłam na swoje paznokcie na ślub. Oma kup sobie NAIL-TEK formuła II. Wcale nie martwisz się o paznokcie. Ja myje naczynia po tym nailtku i w ogole nie robia sie miekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wogole tipsy nie pasuja tak stwierdzilam:( bez tego mam dlugie i chude palce.a tipsy mialam krotkie bo na 1, to juz wygladalam jak czarownica:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja uciekam. :) Będę pewnie później. z doskoku! 🖐️ Mój A. dziś mi napisał rano pięknego smsa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off > ja miałam to samo ,a po tej odżywce co pisałam po 4 tygodniach mialam już ładne i zdrowe ,każdy sie pyta czy to tipsy i nie wierzą ,ze moje pazurki :) tequilko > ja tez sie dzisiaj wybieram ,ale czy dojdę ...ja teraz raz w tygodniu chodzę ,żeby utrzymać brązik ,jestem i tak blada ,ale jak na mnie to opalona ;) krejzolku > nie mam problemów z pazurkami ...już nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TYLKO SPIEPSZYLAM SOBIE SWOJE PAZNOKCIE ZAWSZE WSZYSCY BYLI ZDZIWIENIE JAK JA TO ROBIE ZE SWOJE MAM TAKIE WYSTRZALOWE , NAWET TIPSOW NIE POTRZEBOWALAM BO MIALAM W MIARE DLUGIE I WSZYSTKIE WZORKI MOGLAM ROBIC:) A TWARDE TAKIE ZE WRECZ BY TRZEBA BYLO DO OBCINANIA NOZYC DO ZYWOPLOTU UZYWAC:) I CO???? I ZACHCIALO MI SIE TIPSOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam z mezem na 4 dni.... jedna wielka pomylka, ciagle pretensje o wszytsko... ale olałam to i calymi dniami siedzialam na basenach, on tez tylko ja zazwyczaj w aqua parku albo na fali, a on sie opalal ciągle. ja bez jednego tipsa chodzilam caly tydzien :-) heh.... przed dyskoteka jak psa sciagalam z łózka to mi odpadł...drugi jak bylam u weta i nie moglam jej utrzymac, Kiedys przez mojego psa 4 pazury mi polecial w jednej sekundzie. jak sie darlam wtedy... szłam sobie z nia na smyczy , a ona nagle sie zerwala za kotem, nie trzymalam smyczy mocno, jak sie zerwala to polecialy 4 :-/ Oma tez facet na zdjeciach to moj maz . Wczoraj do kolezanki sie ie dostalam na szpital bo robili malemu jakies badania i sie nie doczekałam:-( Chce sobie zrobic cos z wlosami.... musez bo mnie cos trafia... prostowac mi sie ich nigdy nie chce... a jak mam wyprostowane to musze na drugi dzien głowe myc.. zazwyczaj tylko je zwiazuje gumka i tyle, ale chcialabym cos innego .... kiedys grzywke mialam, ale juz nigdy wiecej... i nie wiem co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pale jeszcze jednego papieroska i uciekam z psem na spacer... Po tych fajkach zawsze rano mnie tragicznie gardło boli...:-/ Wczoraj nie dosprzatalam mieszkania do konca,,, ale jest len ze mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ JUZ OD KILKU LAT MAM JEDNA FRYZURE ALE ZAPUSZCZAM WIEC NIE MAM WYJSCIA TYLKO CZASAMI KONCOWKI PODCINAM NO I CHYBA NADSZADL CZAS NA FARBE , BRRRRRRRR:( DAWNIEJ FARBOWALAM SIE TYLKO NA CZARNO TERAZ ODROSLY MI WLOSY I CZAS NA BRAZ BO W CZARNYM TO JAK 30 LATKA WYGLADAM:( BEZ OBRAZY NIKOGO:) A JA PROSTOWNICA TO NA RUSKI ROK COS ROBIE NIGDY NIE MAM CZASU ALBO MI SIE NIE CHCE:( W SUMIE TO DOBRZE BO WLOSY NISZCZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEQUILLKA DAJ SPOKUJ Z TYM SPRZATANIEM:) ILEZ MOZNA. MNIE DZIS W SUMIE TO SAMO CZEKA A MAZ NIE POMOZE BO NA POPOLUDNIU W PRACY:( TAK TO PRZEWAZNIE ZANIM JA SIE WEZME DO CZEGOS TO ON JUZ ZDARZY POSPRZATAC:) WCZORAJ UGOTOWALAM PYSZNA KAPUSTKE DZIS BEDA MIELI CO JESC:) W NOCY PRZYJEZDZA BRAT MEZA MOJEGO KOCHANEGO, WIEC JESZCZE DZIS MNIE GOTOWANIE CZEKA:( I SALATKA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off > wyślij mi swoje zdjęcie jakieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tequilk a> a ja Ci nie wysłałam ? ok później Ci coś wyśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIS CALKIEM WIECZOREM JAK JUZ SIE ODROBIE TO WYSLE WAM NASZE ZDJECIE:) OKI???? WCZORAJ NA SMIERC ZAPOMNIALAM ZAJELAM SIE TYM GOTOWANIEM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TO MOJ MEIL I TEZ CZEKAM ZABCIU NA ZDJECIE KASIEK23@AMORKI.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu pieknosci z was:) ja wysle dzis wieczorem jak juz pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciu a ile ty masz lat??? jesli moge spytac--bo bardzo mlodziutko wygladasz a core masz juz wyrosnieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
off > ja mam 26 a Mała trzy i pół :) czekam na Twoje fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ze bardzo do siebie pasujecie a core to naprawde macie przesliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilija w Londynie jest, powiedziala mi że bedzie wpadala do nas. w domu cos jej net zle chodzi Kupilam sobie zolte doniczki do pokoju, wrocilam i strasznie leje sie ze mnie. goraco:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tez lecimy prawdopodobnie na pierwszy weekend pazdziernika do londynu :) juz sie doczekac nie moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie wszyscy podziali:) nuuuuuuuuuuuda powiewa.. brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff....wkońcu złapałam na wieży RMF MAX :)) świetna muzyka tam jest... OFF --> a gdzie ITKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff....wkońcu złapałam na wieży RMF MAX :)) świetna muzyka tam jest... OFF --> a gdzie ITKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam bladego pojecia gdzie sa wszyscy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×