Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

strzeliłas z dwururki dziewcinka :D:D zabka, mamy podobne \"przypadłosci\", wiem, ciezko jest z czyms takim zyc i ciezko jest z tego wyjsc... musimy sobie znalezc jakies hobby, zeby te cholerne mysli przegonic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym sie trujesz dziewcinka? piguły anty? slucham mojego ukochanego pearl jam -nothingman 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewcinka > polecam sie na pzryszlość ,napisz tylko o ktorej Ci przypominac :D lele> ja mam lepszy pomysl ,pzryjezdżajcie wszystkie do Torunia i wtedy napewno zapomnimy ;) Ziobro, krejzol, Kasia, nauczycielki ;) gdzie jesteście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anty anty... dzisiaj dopiero druga wiec nie pamietam za bardzo. dziewczyny widze ze tu o milosc chodzi tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol> napisalam na tyle na ile mogę ,sprawy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łełe---> a Ty bierzecz pigułki anty? Ja ostatnio jak byłam w Polsce to zmienilam na plastry i jak na razie sobie chwalę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyah. Jestem only na chwilę :o Jeśli macie chęć czegoś posłuchać lub znacie linki do fajnych piosenek, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach przepraszam ze nie zauwazylam :) bedzie dobrze... masz ochote to napisz coś wiecej. moze akurat ci pomozemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka - wpadlas - teraz bedziesz mi musiala codziennie o 22 przypominac o tabletce, trzymam Cie za slowo!! :P ziobro - tez kiedys mialam plastry... ale przerwalam bo strasznie piersi mnie bolaly! a tak to wszystko okej i jaki luksus - raz na tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis internet strasznie szwankuje:( nie poslucham... ZIobro= ja stosowałam przez jakis czas pigulki dopochwowe anty... chwalilam sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcinka--->jakie pigułki łykasz? Ja już się nałykałam ładnych parę lat. Postanowiłam zmienić na plastry właśnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upisalam sie, upisalam i skasowalam... w skrócie.. zabka, dzieki za zaproszenie, jak na razie nie moge nawet wziac wolnego dnia zeby isc do krawcowej zwezic spodnie :( dziewcinka nie truj sie pigułami, niech sie chłop zabezpiecza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
krejzol > dzięki ,ale nie mogę :) dziewcinka > nie ma sprawy ,a jakie bierzesz? tylko wiesz co ? zacznj brać o 21 ,będzie mi latwiej bo ja wlaśnie o tej biorę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestem wam tu potrzebna jak 5 kolo u wozy, 3 sutek, i 3 reka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro, ja bralam tabsy prawie 7 , lat, rózne, po jednych tyłam, po drugich chudłam, po trzecich spałam, po czwartych cierpialam na bezsennosc:D w koncu postanowilam to \"rzucic\" i teraz mam problemy z uregulowaniem okresu... od roku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol, mnie by sie 3 reka przydała, bylabym zdecydowanie bardziej efektywna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mnie dziś nie chce:( nawet mój luby... :( w sumie nie \"mój\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasmin. podobno dobre... bral ktos? lele - chlop sie zabezpieczal ale nam to nie pasowalo :P nie ma jak to bez :P zabka to ty pisz ze lykasz pigule i mi sie przypomnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra cioteczna brala yasmin... chwalila sobie. nie bolaly ja piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie katuję się pigułami. Myślę o dzidzi więc tymbardziej aż tak bardzo zabiezpieczać się nie trzeba.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łełe--->a ja nigdy nie miałam regularnych okresów, dletego na początku to był wielki szok dla mnie taka regularność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×