Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Hej gwiazdy;) Dzis mialam egzmin z Vienny Financial, a jutro wyjezdzam na warmie do rodzinki. Osttanio miaalm takie wypady po pasie nadmorskim, ale jednodniowe:P Ja tez chcialbym was zobaczyc na zdjatkach!!!!!! Swoje rowniez wtedy wysle:) Ide sie pakowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę nikomu psuć humoru, ale chyba muszę to z siebie wyrzucić ;( i tak chyba nikt nie może nic zrobić w tej kwestii :( ciężko mi o tym pisać... u mojej babci wykryto kilka miesięcy temu ostatnie stadium raka trzustki. długo by opowiadać o tym co przeżyła cała rodzina i co przeżywamy nadal :( była chemioterapia, która na dobrą sprawę tylko przyspieszyła rozwój nowotworu. z dnia na dzień jest coraz gorzej. nie mogę patrzeć na to jak ona gaśnie... staram się odwiedzać ją tak często, jak tylko to jest możliwe. spędziłam z nią dzisiaj prawie cały dzień. po prostu wykańczam się psychicznie.... ona z każdym dniem ginie coraz bardziej; jej oczy tracą blask...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka--->przykro mi, że Twoja babcia jest tak poważnie chora. Jest Ci na pewno bardzo ciężko siedzieć z nią i patrzeć jak cierpi i gaśnie, ale być może ona tego potrzebuje. Może to dla niej ważne, że nawet taka chora nadal jest kochana. Kiedy umierał mój dziadek był już bardzo wychudzony, leżał w łóżku, nie podnosił się. Moje kuzynostwo nie kwapiło się do tego żeby do niego przyjechać, posiedzieć, pogadać albo nawet dać popatrzeć na siebie. Właściwie tylko ja. Ale ja zawsze byłam chyba najmocniej związana z dziadkiem. Wiem, że liczył na mnie i nie mogłam zawieść. Razem z kuzynostwem byłam u dziadków na wakacjach kiedy on zmarł w szpitalu. Dowiedzieliśmy się o tym koło południa. Wszyscy pouciekali i nie zostali już na następną noc, żeby \"dziadek ich nie straszył\". Ja zostałam i wiem, że choć już go nie było, to wiedział o tym i było to dla niego ważne. Bądź ze swoją babcią jeśli tego chce. Nawet jeśli tylko po to, żeby mogła na Ciebie popatrzeć. I trzymaj się🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zmykam kąpać Majulkę:) Potem może jeszcze wpadnę:) katka--->🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, jest mi naprawdę bardzo ciężko.. ja wiem, że ona czuje, że jej czas już nadchodzi... staram się z nią być.. cała rodzina zresztą jest przy niej, tyle że to jest bardzo bardzo trudne. miewam koszmary, że ona umiera przy mnie. jak nie odbiera telefonu ( bo na przykład śpi) dostaję spazmów, że to już :( codziennie ktoś z nią jest, podtrzymuje ją na duchu i mówi, że guz zniknie, że się wchłonie... ona nie wie, że jest złośliwy i tak jest lepiej... chociaż czasem, tak jak dzisiaj, wydaje mi się, że ona się poddaje... codziennie opowiadam jej, że już niedługo wesele jej wnuczki -mojej siostry, że musi na nim zatańczyć z moim narzeczonym, że będzie cała rodzina, że ... wymyślam tysiące głupot, żeby tylko wzbudzić wniej zainteresowanie i chęć do życia... ja wiem, że jej czas już nadchodzi, zbliża się nieuchronnie i że na każdego musi nadejść, ale jest strasznie ciężko być przy powolnym umieraniu osoby, którą się kocha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka--->trudno coś napisać...jedyne co mogę to to, że Cię rozumiem i bardzo Ci współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochana, tak naprawdę to ja chyba nie oczekuję żadnych słó. mam świadomość, że one i tak niczego nie zmienią... chciałam się po prostu wygadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że powymieniałyście się już zdjęciami. też bym chciała was zobaczyć. jak tylko znajdę jakieś zdjęcie to wam podeślę, wtedy poproszę o wasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oma > podobno dobry jest test z dzidziusiem na pudełku ,ale nie wiem .Tak mówią dziewczyny.Chyba bobo test czy jakoś tak .Dzidzia jest narysowana . fitness > jak poszedł Ci egzamin? baw sie dobrze u rodzinki ,czekam na zdjęcia :) katka> nie wiem co Ci napisać :( bardzo mi przykro z powodu Twojej babci :( współczuję Ci bardzo :(trzymaj sie kochana cieplutko ,bądź silna 👄 ziobro> ciesze sie ,ze Ci sie podoba :)chciałam Ci zrobić malą przyjemność i chyba mi sie to udalo :) ja wyjeżdżam w sobotę ,będzie mi Was brakowało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było Was długo, urządziłam sobie zatem wieczór piękności. Za chwile wróci mąż to sobie...(chyba o tej porze nie ma tu dzieci:P) pofiglujemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tequilka23
🌼Ita130 🌼 🌼 Vilija 🌼 🌼Ziobro 🌼 🌼 Oma23 🌼 🌼 Zabka 🌼 🌼 Krejzol 🌼 🌼Anka_23 🌼 🌼 Fitness 🌼 🌼 😍 Katka2006 🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... tyle sie nameczylam i na pomaranczowo mi wyszło to powyzej..... ehhhhhhhhhhhhh............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laleczki :) (mam nadzieję, że żadna się za takie określenie nie obrazi wczoraj nawet się z wami nie pożegnałam- przepraszam, była tak przemęczona i w tak fatalnym nastroju, że zapomniałam :( dzisiaj jest o wiele lepiej, słonko świeci za oknem, wiem że umiem być silna :) jakie macie plany na dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katka2006 kiedys moja babcia była chora, zaczeło sie od ugryzienia komara, obiecałam jej ze na drugi dzien do niej przyjde-przyjechał mój chlopak na 2 dni i nie przyszłam do niej. Wtedy umarła... do dzisiaj mam straszne wyrzuty sumienia ze przez tego dupka do niej nie poszłam bo wyciągnął mnie do Zakopanego, a mieszkała tylko pietro nizej :-( To bylo 5 lat temu i do dzisiaj mnie to meczy, wiec moze lepiej zebys była przy babci... Ja dzisiaj mam w planach wielkie sprzatanie,,,co z tego bedzie-zobaczymy,pewnie wiczorkiem do ws zaglądne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki malinkZzabka zrobilam z dzidziusiem nazywa sie amil i wyszedl negatywny.Musze isc w poniedzialek do mojej babki zeby mi powiedziala co jest grane:( katka❤️ Ja dzis dzien mam naukowy a wieczorem jade w koncu wymienic tel bo mi sie umowa konczy takze zajrze dop wtedy do Was milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś imieniny Anny! mamy tu jakieś? :) mam więc mnóstwo roboty, trzeba bie cpo kwiatki i jakieś prezenciki, bo w rodzinie są aż 4 Anki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ Ziobro = z cenzurą, no ładnie, ładnie... Ale i tak zostanę tu Waszym maluchem :) Żabka = Słonko gdzie i na ile wyjeżdżasz? będziemy tęskniły ❤️ Idę zaraz zanieść wniosek na dowód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzylam :[ jutro 18stka kolegi. Mialam isc na nia z kolezanka. No ale mowila ze jedzie do ciotki do bydgoszczy. no to mowie szkoda... wczoraj pytam sie jej kiedy wraca. A ona ze nie ejdzie bo za duzo imprez jest. No to mowie super. I mowie po ile sie skladamy i wogole, rozumiecie. A ona dogadamy sie. ja mowie spoko.DZis sie pytam co mu kupujemy. a ona mowi ze jej nie bedzie jutro w miescie i nei pojdzie na 18stke, wkurzylam sie!!!! i mowie czego zmiania tak zdanie! a ona mowi ze wcale nie... ze jedzie do ciotki do innego miasta(nie do bydgoszczy) a poza tym nie chce widziec jeszcze 2ch koleznek. pytam sie co zrobily, a ona ze mialy zatarg. mowie ze nie mowila nic o tym, a ona ze nie bylo okazji. ale sie wkurzylam!!!! czuje kit w tym wszytskim, ale oki. niech jej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo nie ma kasy na prezent albo ma ze saba problem:) ta Twoja kolezanka ide na lody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ztak mysle... ale sie wsciaklam ale chyba nei warto.. ja na piwo wieczorem ;) a teraz obiadek buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×