Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

krejzol--->spódniczka cudo czy kolega?:) tequilka--->no powiedz cos! anka--->kurcze mało masz lat:) fajnie:). Ja mam już trzydzieści skończone i dopiero jedno dwuletnie dziecko, ale chyba nie chcę drugiego więc się wiekiem nie martwię tak bardzo:) żabka--->słońce świeci?:) ita--->pomyślę, że nas nie lubisz, a zdjęcie przyślij konkretne, bo ja za kija nie wiem, która to Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro> jak zarazie nie jest tak źle ,ale jeszcze jest dzień ...wieczory i noce są najgorsze ... Jeśli ita przysłała Ci link i numery zdjęć ,to ona to taka blondynka :) ale wytłumaczyłam :P Ciekawe co z itą ,wczoraj nie było jej ale pisała maile ,a dzisiaj ...zero kontaktu z nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katka sandalki absolutnie nie!!!! Ja specjalistka nie jestem ale takimi spr sie interesuje od zawsze. zaczne od tego ze slub to uroczystosc elegancka.Generalnie na taki euroczystosci nie wypada chodzic bez rajstop co dopiero w sandalkach.Najlepiej jak bedzie zakryta i pieta i palce ale w ostatecznosci palce. Kolor zloty moze byc jak najbardziej. pewnie wiele os sie ze mna nie zgodzi ale musze stwierdzic ze po naszych ulicach naprawde malo jest babek ktore lacza styl elegancje i klase w jedno.Oczywiscie nie nalezy przesadzac w zadna str. takze moje zdanie w tej kwestii jest takie:)o pudrach za chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka to baw sie dobrze:)i przywiez nam prezenty!:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie chłop mój wkurzył ...a ja go tak chwaliłam Idę jeść...a jemu nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudo ten chlopak. .. a teraz wlasnie poszedl ode mnei kolega, przywiozl mi misia na urodziny takiego duuuuuzego:D eh. ide na 18stke, szykowac sie.... jutro mam spotkanie klasowe, i mi proponuja dyskoteke i nie wiem co wybrać:/:/ a w neidziele tez bede na dyskotece... tylko innej. eh dylEMAT.... ide sie szykowac. strasznie sie pochmurzylo chyba bedzie burza:(:( pozdrowienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej laseczki :) ziobro > co sie stalo? :( Anka >a Ciebie czym mąż wkurzył ? Ja zaraz idę spać ,bo rano muszę wstać ,czekam tylko aż mi lakier wyschnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka--->tylko, że u mnie to głupota i jutro będzie dobrze, a u Ciebie? oma--->miało być o pudrach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro> no kawalek jest ,jakieś 500km. od naszego pieknego miasteczka ;) słonko ,będziemy w kontakcie tel. ,Ty jak chcesz to pisz do mnie z bramki sms-owej ,a ja będę pisala na kom ,ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka--->no to kawał drogi, mam nadzieję, że samochodem. Życzę miłej podróży, fajnej atmosfery na miejscu i cudownych chwil z córką. I kochana nie zapomnij dobrego humoru. Już go najlepiej schowaj do kieszeni:) Idź spać. Dobrej nocki życzę:) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ziobro > tak ,samochodem:) Dzięki 🌼 Trzymajcie sie dziewczyny cieplutko 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też głupota, ale nie zamierzam jej tak zostawić jutro nie będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo fajnie. bylo super :) ale... jak wrocilam do domu, bylo okolo 2giej... no i...2x wymiotowałam. NIgdy mi się nie zdarzało wymiotować...ale tym razem. Nie miałam głowy pojsć do łazienki :/ ale za to wzięłam bluzkę jakąśm, która okazała się moją ulubioną. Zaraz muszę ją przeprać żeby nikt nie widział... :/ Wypiłam jedno piwo, siki straszne 3.9%, 2 kieliszki wódki, no i nie pamiętam ile jakiegoś winaa...ale sporo:/ a nic nie jadłam, tylko jakieś chipsy... Tańczyłam z kolegą. On też był pijany. bo ja później wylewałam albo moczyłam tylko usta a oni myśleli że piłam... i chyba się z nim całowałam :/ .... Jak ktoś się o tym dowie...uh:/ Ale tak czy siak, było super :) dzisiaj tylko spotkanie z kolegą, a jutro dyskoteka... ale nic nie piję !!!!!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki! wczoraj wybraliśmy się na film Zodiak i dlatego nie przesłałam Wam zdjęć. idę czegoś poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moge sie dolaczyc? Taka paczka znajomych (szkoda, ze tylko wirtualnych) by mi sie przydala :) Mam tylko jedna prosbe - nie jestem w stanie przeleciec wszystkich stron, a jest ich juz sporo i bardzo bym Was prosila, zeby kazda choc troche napisala mi o sobie :) Jesli chodzi o mnie to mam 22 latka, niedlugo przeprowadzam sie z domku rodzinnego do Poznania, gdzie dostalam sie na studia na psychologie zarzadzania :) zaocznie... Hmmm co tu jeszcze o mnie. Na poczatku roku wytyczylam sobie cele, jest ich piec. Pierwszy to zarobienie na studia - udalo sie :) Drugi to dostanie sie na studia - egzamin byl i sie udalo :) Trzeci cel to znalezienie fajnego mieszkania z fajnymi ludzmi w nim - chyba sie udalo, ale to jeszcze nie jest takie pewne niestety... Czwarty to znalezienie dobrej i zarazem fajnej pracy - to do zrealizowania i ostatni, najwazniejszy cel - zycie osobiste, ktore od niecalych dwoch lat bardzo cierpi a ja razem z nim :( To troche info o mnie, pozdrawiam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge do Ciebie mowic Lemonka?:)bedzie krocej i latwiej i przyjemniej:)? przylacz sie pewnie!witaj🌼 ja mam zycie osobiste poukladane niedlugo biore slub :)Ty jeszcze zdazysz poukladac,nie boj sie:) ka studiuje prawo,mam 23 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 wlaśnie się umyłam, i włoski też. Już mi trochę lepiej:) ja jestem z okolic Lublina, mam skończone 18 lat :) nie mam chłopaka, ale mam dużo kolegów, ale na razie nie chce miec faceta. mialam 2 lata i byl pomylka, i pozniej 2 zwiazki skonczone po miesiacu, mam dośc :) chce studiowac albo prawo, albo administracje, albo public relation. to tyle o mnie :) Oma = nie wiedzialam ze prawo studiujesz :) jak idzie?:) rocznik 83?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ide spotkac sie z kolega. zle robie, nie powinnam, ale co tam... nie zajrze tu do was dziś. bede jutro jakos... chociaz jade na dyskoteke ale jutro wpadne tu 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny🌻 Cześć Lemonka🌻--->Ja mam 30 :( lat, kochanego mężą i dwuletnią córkę Maję:) Siedzę na Wyspach... krejzol--->Ty lepiej zaczniej lepiej się prowadzić:) oma--->napiszesz mi o tych pudrach? Bo ja mam Max Factor podkład i puder, a właściwie kompakt. Jak używam tego i tego to mi się wydaje, że za jasna jestem. Dzisiaj użyłam tylko korektora pod oczy i kompaktu, bez podkładu, i wiesz kolor cery był lepszy ale jednak podkład więcej ukrywa:) anka--->pisz Ty babo częściej, bo nie wiadomo co u Ciebie:( Lepiej z mężem? A żabka na wakacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci pisze Ziobro:)ja teraz uzywam mabellinepure make up honey nr 45, wczesniej bylam zadowolona z margaret astor chyba lasting finish ale nie jestem pewna czy to bylo astora. a teraz powiem Ci tak,jak wydaje Ci sie ze jestes zajasna i musisz uzywac podkladu to naloz na nos i obszar pod oczy (od kocika zewnetrznego oka do dziurki w nosie mierzac) a reszty nie smaruj ,ale ja i tak uwazam ze masz ladna cere i nawet jak ona faktycznie ladniej wyglada popackana fluidem to Tobie nie potrzebne chyba ze na jakies wyjscia,A co do koloru to odcienie miodu) krejzol ano jakos se radze:)czasem lepiej czasem gorzej ale zawsze do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jak chcecie zobaczyc do kogo jestescie podobne z aktorów, to sprawdzcie sobie : http://www.myheritage.com/FP/Company/tryFaceRecognition.php zalaczcie zdjecie, pozniej sie zarejestrujcie, moga byc falszywe dane, i za chwile wam sie wyswieli do kogo jestescie podobne, najlepiej wybrac zdjecie gdzie widać waszą twarz zdjecie robione prosto, zadne przekrzywione mi wyszlo ze ejstem podobna do 1/kristen dunst 2/ kate couric :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mi wyszlo ze do hall bery i do masisy miller:)yhy napewno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dziewuszki co to za spanie?zadna jeszcze nie uruchomila kompa?:(no to ja w takim razie sobie musze znalezc jakies zajecie. Co rpbilyscie w week? krejzol jak dicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Paczka🌻 Przekazuję pozdrowienia od żabki:) Oma--->dzięki za rady, muszę je przeanalizować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam gości na obiedzie, więc nie miałam czasu (i na kawce) przeciągnęło się ze sprzątaniem do 22, więc byłam padnięta mąż wyjeżdża jutro rano, już ze sobą rozmawiamy, ale ja tak tego nie zostawie, na mnie liczyć już nie może teraz szykuję się do przychodni i nadrabiam tutaj zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×