Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Ziobro = straszne uczucie jest jak sie traci kogos bliskiego. Ja przez swoje krotkie zycia, stracilam 3 przyjaciolki, dwie mnie oklamaly, a jedna odeszla bez slowa...po 9 latach wielkiej przyjazni. czasami ja widuje to tylko czesc-czesc...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatek = bo jesteś :D tzn. nie przypominam sobie żebyśmy gościy wczesniej jakiegos faceta!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był RTL ale sobie poszedł:( Faceci generalnie na erotycznym siedzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak:) krejzol też mnie o to podejrzewała:D Ale proszę, zostań mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja...ja nie mam obecnie:) juz nie mam. teraz to tylko imprezuje i poznaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w Polsce w maju:D Było rewelacyjnie:) Krejzol--->gdzie się podziałaś? Krejzol jest tu szefową:) chociaż ledwo pełnoletnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem caly czas :) poszlam wziasc lek... zapomniałabym powiedzieć... 1. wczoraj bylam u lekarza. bede miala usuwany pieprzyk... powiedzial ze moge nawet za tydzien usunac, ale mama w drodze do domu powiedziala ze nie bedziemy usuwali w wakacje, bo jak usune to ponad miesiac trzeba czekac zeby sie szwy nei porozchodzily. ani nie mozna sie opalac itp. a tak to pod koneic wakacji akurat z wfu zwolnienie :D jeaaaa :)) 2. biore takie tabletki. CLARINOL CLA. na odchudzanie :) zmniejsza sie celulit, chociaz go nie mam duzo, ale troche na udach jest.. Ty wiesz Ziobro, ze wcale mi sie jesc nie chce jak go biore? jest swietny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się ale czas będę miała dopiero później każdy wiek dziecka jest najgorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol--->a ten pieprzyk usuwasz dla urody czy ze względów medycznych? A ja mam w nosie i się nie odchudzam i tak jestem piękność przy angielkach:D płatku--->czy Ty się tu odnajdziesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. ten pieprzyk jest w takim dziwnym miejscu...bo na brzuchu, mozna zahaczac spodniami. lekarz ogladal go jakims aparatem i powiedzial ze trzeba wyciać. On jest wystajacy i w ogole czerwieni sie czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol--->no to fakt, trzeba wyciąć. Co zrobiłaś ze stopką?, taka piękna była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra właśnie jest w Egipcie :):) dzownila dzis i mowila ze 30stopni jest w nocy, a 40 w dzien, i ze jutro jedzie nurkowac w rafie...ale jej dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×