Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

dopiero z fakultetow.... kupilam czarne butki kozaczki za kostkę. z boku taki fajny kwiatuszek. na plaskim obcasie skorzane. lw szkole fajnie :) w soboite jedziemy na pielgrzymke do czestochowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mielismy pielgrzymke w dmiu szkolnym fajne sa botki j mam takie czarne na obcasie i naa platformie tylko nie mozna w nie spodnie schowac bo sa za waskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tak dlugo robilas w szkole???? krejzol a twoja siostra w PO czy w PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nikt nic nie pisze.... ja mam sajgon w domu,,, pracownica ma tydzien wolnego, wczoraj zrobilam 1300 km-bylam az za poznaniem, ale wiecie co...musze sie pochwalic. mam juz moja ukochana celice :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u mnie wszytsko ok :) w szkole roznie, raz 5 a raz 1... jak to w szkole z chlopakiem nie wiem jak...chyba zle, bo sie w neidziele na niego obrazilam i on dopiero wczoraj w nocy sie odezwal, dzis sie spotkalismy ale nie wiem po co. on chcial :| poznalam fajnego chlopaka, ktory ma od 1.5roku dziewczyne, ale kloca sie, i zastanawia sie czy to nie jest tylko glebokie zauroczenie. jest super! ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co z wami nikt sie nie odzywa???? dajcie znak zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja2605
Mam 37 lat i poznam fajnych, ciekawych świata ludzi. Pozdrawiam Was wszystkich i super że jest taka strona, a jak to wszystko mi wyjdzie to czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×