Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

Zakładamy Paczkę Znajomych

Polecane posty

Off logujesz sie na allegro, wchodzisz w MOJE ALLEGRO pozniej klikasz w zakładke komenatrze-pozniej na wystaw i tam kolo rzeczy ktora kupilas jest napis komenatrz-klikasz na niego, zaznaczasz pozniej pozytywny, neutralny albo negatywny i wpisujesz tresc komentarza, pozniej wystaw i gotowe. proponuje ci wystawic komentarz dopiero wtedy jak te buciki bedziesz miala w rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jestem z A. ale mam dużo adoratorów. i moge wybierać. ale to powoli, powoli się nudzi... wlasnie wrocilam ze spotkania z kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oma 23
OFF autko fajne !NAWET BARDZO:) A NAD TYM LOZKIEM CO TEQUILKA DALA TO SIE SAMA ZASTANOWIE BO SWIETNE:) ja wymasowana zrelaksowana,zrobilam henne i bylam na solar,jutro ide pomalowac paznokcie odpoczywam:) Boze dziewczyny to juz pojutrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌻 Oma--->trzymam za Ciebie kciuki i już składam życzenia, bo w sobotę nie będę miała dostępu do neta:( Powodzenia!!! Ita--->możesz we wtorek?, bo Żabce chyba inaczej nie pasuje. Ja jestem do 18 października ale niektóre dni mam już zajęte:) Off--->no jest znacznie lepiej. Jutro minie dwa tygodnie jak sobie te włosy założyłam. Jeszcze trochę swędzą, ale jest to już do opanowania. Mały dyskomfort jednak pozostaje, bo jednak one wiszą na tych warkoczykach i ciągną. Może to jeszcze zbyt malo czasu żeby się przyzwyczaić. Najbardziej mnie denerwuje jednak to, że one się trochę kudlą i wyłażą przy czesaniu. Proponuje, żebyś jeszcze się wstrzymała. Jak będę w grudniu je podnosiła to wtedy trzeba je zdjąć a warkoczyki rozpleść - wtedy powiem Ci w jakiej kondycji po tym są włosy naturalne - bo dla mnie to jest najważniejsze i to jest wyznacznikiem czy metoda jest dobra czy nie. Ale obawiam się, że sporo swoich włosów straciłam - oby to było tylko złudzenie... Jeśli chcesz mogę wysłać Ci jakieś zdjęcia. A ja w sobotę z rodzinką lecę do Polski na prawie dwa tygodnie:) Jak mnie znajomi zobaczą to... no właśnie ciekawe co powiedzą... Tequilka--->miłego remontu:D Dziewczyny, w sobotę lecę a pakowanie jakoś mi nie idzie:( Nie mam weny, bałagan tylko zrobiłam. Pozdrawiam i całuję, bo nie wiem kiedy do Was wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro dzieki:) i wyslij mi zdjecia swoje zdjecia w warkoczykach please!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziobro zarabiscie wygladasz!!!!!jak ta lala:)naprawde super!!!!!!ile zaplacilac i ile cm przedluzylas?kurde ja jakbym miala jakies luzniejsze pieniadze tez bym strzelila sobie!!!! Mi w nocy taki pryszcz wyskoczyl na srodku czola!!i po solarium mi spalenizna wyszla:(mam nadz ze do jurta mi znikne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oma jaak sie ciesze ze zaczynam dzien od rozmowy znowu z toba ciekawe kiedy off i tequillka dzis sie odezwa!!! sluchaj mi przed weselem gdzies tak z 2 tyg tak wypryszczylo ze szok bylam zalamana do slubu mi zniknelo ale w sobote razno budze sie i oczywiscie jeden mi wyskoczyl i to dosyc duzy!!! ale w sumie ok ja to w ogole na punkcie cery mam jobla zreszta znacie moja historie gorzej bylo na poprawinach nie moglam sie pomalowac poprotu mi nie wychodzilo ten drogi puder i podklad robil taka maske ze sie wkuzalam na maaksa ale juz po wszystkim cale szcecie!!! hi hi tobie na pewno zniknie do wesela widzialam na zdjeciach masz slicznaa cere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis drugi dzien szkolenia i znowu sie kreca sami faceci hihi nawet niektorzy calakiem calkiem wczoraj bylam z mama i tata na tej tomografi zwolnilam sie 2 h z pracy pojechalismy i przy okazji weslismy obejrzec lampy do takiego sklepu ale nic mi sie nie podobalo to samo co w toruniu wrociclismy i poszlam do mamy zostaalam do wieczora bo mi sie nie chcialo samej w domu siedziec kol0 21 przyjechala z pracy po mnie moj maz i poszlismy ziuziu a dzis raano znowu pobudka masakra nie cierpie tak rano wstawac a jutro tez sie nie wyspie bo z rana musze zrobic zakupy do mieszkania typu lozko pralka itd a pozniej moze do krakowa !!!!!! tequillka czy te lozko tez jest sosnowe ?????? oma- przeslij mi zdjecie ziobra bo ona to pewnie do nas dlugo nie zawita a chce ja zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziobro- sluchaj jak pojade w sobote do kraakowa to raczej w ten wtorek nie zdaze wrocici ale wtedy dam znac i moze umowimy sie w inny dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rano nie moglam sie wyrobic i taki syf zostawilam w domu ze szok a od razu po pracy przychodzi stolarz zakladac mi szafke w lazience takze musze ekspresowo posprzatac bo burdel na maksa!!!! wczoraaj nic nie posprzatalam bo bylam caly dzien poza domem to bede dzis sprzatac oma - masz moze jakis fajny link z fajnymu nike czarnymi bo musze sobie kupic!!!!?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzis rozpisalam pije taaka nie dobra kawe w pracy chybaa zaczne przynosic swoja blleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim??? ja tez chce zdjecia ziobro!!!!!!!!!!! dzis jedziemy po autko:) jak wszystko dobrze pojdzie to o 19 juz bedziemy je miec!!! jednak sie wstrzymam z tymi wlosami bo kondycja moich naturalnym jest najwazniejsza dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc off super ze bedziecie mieli taki fajny samochodzik ja dzis koniecznie musze kupic anonse!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jak wrocilam z pracy to ugotowalam obiad i czekalam na mojego K. bo on zostal w pracy do 7, dzieki czemu mosialam zapiepszac do domu taki kawal drogi:(:( a jak on juz wrocil to obejzelismy jakis film i nynu :) u mnie zawsze jest to samo nigdy nie mam co opowiadac:(!!!jak bylam w Polsce to codziennie wychodzilam : to do mamy to do znajomej to do cioci itd. a tu ..nico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mi ktos przesle zdjecia ziobro plizzzzzzz!:):) kasiek23@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off oma ma zdjecia ale uciekla ja tez chce te fotki no ale to nie masz tam zadnej kolezanki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym autkiem to sie wszystko wyjasni bo gosciu mial tam taka jedna rzecz zrobic a jak jej nie zrobil to go nie bierzemy!! chodzi o to ze sie mu kontrolki od silnika swieca bo zepsul sie czujnik i dobrze pozniej kompa nie zresetowali i teraz sie swieca a gosciu byl na wakacjach i nie mial kto z tym robic!!! wczoraj jak dzwonilismy to podobno autko bylo w warsztacie wiec jestem dobrej mysli!!! ja bym bez tego to autko wziela ale moj K nie chce bo powiedzial ze on za tym nie bedzie jezdzil no i w sumie prawda bo kiedy?? a nic milego jak jedziesz a tu ci po oczach jebia jakies swiatelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz odkad poszlam na dobre stanowisko to zazdrosc nie ma granic obgadywanie itp. tak wlasnie poznaje sie prawdziwych przyjaciol a oni 25 km od nas i jak moj jest w pracy to nie mam auta a jak on jest to nie chce sie nam nigdzie jechac albo oni tez sa w pracy i widujemy sie czasami w weekendy!! a to tez nie sa super znajomiiiiii!!!! ale zawsze jacys!! wiecej znajomych i milych mam irlandczykow ale oni maja rodziny itp i po co komu dupe zawracac!! poczatkiem grudnia bedzie z firmy christmas party i juz sie nie moge doczekac bo chodzby nie wiem co to pojde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o to chodzi ze ja zawsze o 16 koncze w domu jestem na 16:45 a autobus to tam jedzie dwa razy za dnia. no i to nie jacys super znajomi jak juz pisalam!!to malzenstwo od 2 tygodni a ona tez nam nieze dupe obrobila i to przy nas ale moj K jest z jej mezem kuplami od dziecinstwa i glupio nam bylo zwrocic jej uwaga!! ole odkad zobaczyla ze traci znajomych przez to jej pewne czucie sie i objezdzanie kazdego uspokoila sie i jest ok ale ja jakos nie umiem jej zaufac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrafila nawet powiedziec ze zachowujemy sie jak zwierzeta do swojej niby najlepszej kolezanki(drugiej objezdzary) !!! raz tez jak moj K szukal jakiegos slowa po angielsku w slowniku to ona powiedziala ze jej maz nie potrzebuje slownika bo ma ja..... zywy slownik. i milion jeszcze takich sytuacji bylo !! raz poszlismy do ni i jak w wekkend postawilismy flaszke ale ona tak zaczela \"czuc sie pewnie ze wzielismy te flaszke i wyszlismy!!! no i po tym zaczelo byc lepiej ale dla mnie juz nie bedzie jak dawniej w polsce byla super dziewczyna az z mila checia szlo sie do niej a teraz/....... szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze kilka osob ale to tak sporadycznie sie spotykamy bo kazdy pracuje( w brew pozora my tu nie lezymy i pieniadze same nie przychodza) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widocznie wpolsce udawala mila bo ludzie tak szybko sie nie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz musze zaczac cos robic bo wczoraj praktycznie nic nie zrobilam fakt nie milam ksera a w sumie to teraz powinnam zaczac kserowac te dokumenty ale jak bym sie uparala to zawsze sie cos znajdzie do roboty ale mi sie totalnie nie chcialo a dzis musze sie zmusic bo bez jaj wniosek musi byc na szybkosci skonczony!!!! off- sluchaaj to powiem ci ze ja chyba bez przyjaciol i rodziny bym nie wytrzymala jestes kurde silna dziewczynka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz ze byla mila w polsce!!! i uwierz ze spotkalam sie tu z wieloma takimi przypadkami co mysla ,ze jak sa w irlandii i maja jakas kase, posade i niby umia cos jezyka to wyzej sraja niz dupe maja. ja nie wyobrazam sobie sie tak zmienic!!! moim zdaniem to ja na lepsze sie zmienilam dojrzalam i fizycznie i psychicznie tutaj!!! z wieloma przeciwnosciami trzeba sie tu zmierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam wyjscia a do polski mnie nie ciagnie!!! ale nie jest az tak zle w koncu kumpel z pracy zaprosi kiedys gdzies ( jestem pewna po jego gadce) wiec nie bedzie nudno bedzie z czego sie posmiac i moj bedzie o tym wiedzial!!! nie mam zamiaru go zdradzic!!! tylo chce miec jakiegos dobrego kumpla kumpele tutaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×