Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

devil69

Dobry zespol lub dj na wesele z Białegostoku Poszukiwany.

Polecane posty

Dajcie jakies propozycje bo nie mam nawet punktu zaczepienia. No i oczywisce cena w granicach rozsadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SHOWBAND z Wasilkowa. Polecam, u nas zagrają we wrześniu, byłam na kilku weselach z ich udziałem. Kilka młodych osób, saksofon, skrzypce, zróżnicowana muzyka, jak ktoś chce namiary to piszczie na email w stopce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wesele..,hej wesele..ADAR,ARKADIA,Carino,jest nawet Zorka,Xenon...kamieniem rzucisz i trafisz w białostocką kapelę...No jeszcze jest Diamentino....ale sztywna cena odstrasza klientów.Pozostaje skutecznie negocjować cenę,albo szukać w plejadzie kapelek od A do Z,coś co jest strawne.W Białystoku należy,więcej pytać niż czytać....co ktoś napisze.Można też zamówić kapelę z drugiego końca Polski...napewno dojadą i zagrają...ale jak?? nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noe234
wiadomość o zespole przesłalem na e-mail pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie zespół Natural. Widać, że zadowolenie pary młodej stawiają na pierwszym miejscu i wspaniale prowadzą wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skup się lepiej na zespole, bo dj na weselu, to obciach. Pachnie tanizną. Zobacz sobie zespół Natural na yt. oni grali u mojego przyjaciela i przyznać muszę, że są świetni! Zero fuszerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×