Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZACIEKAWIONA...

Imię dla chłopca MIKOŁAJ CZY WIKTOR

Polecane posty

Gość ZACIEKAWIONA...

ktore waszym zdaniem imie jest ladniejsze Mikołaj czy Wiktor? Prosze o odpowiedz z góry dziekuje :) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluusia
Mikołaj! Może dlatego, że znam kilku chłopaków o tym imieniu i są bardzo fajni oraz przystojni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIEKAWIONA...
dziekuje za wypowiedz :) prosze o wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi cos
Mikołajów jest za duzo, Wiktor ładnie ale ja bym nie wybrała. Fabian, Tymon, Wojtek, Aleksander,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale oba popularne
Mikołaj to męski odpowiednik Nikoli- nie podoba mi się. Wiktor ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktor okropnie. mam kolege o tym imieniu i nie jest zbyt fajny:P Mikolaj calkiem ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_30
Osobiscie to mi bardziej podoba sie Mikolaj, tyle,ze to imie staje sie chyba coraz bardziej popularne,bo dookola mnie rodza sie ciagle wlasnie Mikolaje:) Znam jednego Wiktora-jest bardzo rozwanym, odpowiedzialnym ,a przy tym z poczuciem humoru mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierciocha
mikołaj jest fajne, takie miekkie, tymon ktoś podał , też mi sie podoba wiktor przepaskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 1547
Czy zastanawiasz sie nad tymi imionami jako imionami dla swoijego synka? Ja własnie tez zastanawiam sie nad nimi tylko mi bardziej pasuje Mikołaj ... choc Wiktor tez bardzo mi się podoba, ale za to mój mąż jest bardziej za Wiktorem niż za Mikołajem i co zrobić :PP jeszcze Kacper mi się podoba :P no niewiem mam jeszcze dużo czasu do namysłu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 1547
dla mnie to smieszne nazywac dzieci brajan denis kewin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj wiktor oba ladne
decyzja nalezy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
Wiktor -nie mIKOŁAJ -TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem za Wiktorem z wiadomych wzgledow .......tak ma na imie moj kochany synus ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIEKAWIONA...
dziekuje za odp :) u mnie w miescie nie rodzi sie duzo mikolajow wiecej jest natanow oliwierow :) buziaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość easy come easy go
Ja wolę Kubuś, Kamil, Tomeczek, Patryk, Bartek.. Wiktor to jakoś to imię brzmi strzasznie twardo, jak Olgierd. Aż ciarki przechodzą. Ale trzeba pomyśleć, jak pozniej będzie się czuł nasz malutki facet jako odpowiedzialana osoba na wysokim stanowisku ze swoim imieniem albo w szkole, czy nie będzie miał problemów, bo dzisiejsze dzieciaki...ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIEKAWIONA...
no wlasnie wydaje mi sie iz zadne z tych imion nie mozna tak przekrecic ze dzieciaki beda sie nabijac jak np. Kuba rozprowacz,Kubus puchtek,Tomcio paludszek co nasr*l w garnuszek,Emika debika, itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze to jest
ada co nie dojada, dominika w majtki sika, natalka pralka, ewelina ssała piernika, olka co ma gnojka, kamila stara baryła, jacek placek, agata w miske srała, no do kazdego imienia dzieci cos wymyślą ;p bo takie są dzieci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam ze to jest
mi się oba podobają i one podobnie się zmieniają no bo Wiktor - Wiktorek, Wikuś, Mikołaj - Mikołajek, Mikuś, jeszcze mam troszke czasu ale własnie tez nad tymi dwoma imionkami sie zastanawiam:) aty juz zdecydowałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie specjalnie wybralam to imie dla mojego synka.Wiktor ma niewiele zdrobnien a jako dorosly mezczyzna bedzie mial ladne powazne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kwestia gustu, bo mi sie ani jedno ani drugie nie podoba:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych dwóch - Mikołaj i nie tylko dlatego, że tak nazywa się jeden z moich braci... Znam jednego Wiktora i to bufon jakich mało, znam też jedną Wiktorię i... jest podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIEKAWIONA...
nie ja jeszcze sie zastanawiam i nie moge wybrac:P najwyzej dam obojetnie ktore a jak bedzie drugi chopiec kiedyc to dam to drugie i juz:P ae chyba wybiore mikoaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACIEKAWIONA...
wybiore mikolaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me84
Mikolaj !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
oczywiscie Mikołaj bo tak ma na imię mój synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no brawo
ufliczek - to chyba pierwsza twoja wypowiedz w miare miła i bez jakiś zzbytnich pretensji do nas, do swojego dzieciaczka i do całego swiata :) brawo :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikolaj!!! Wiktorek potworek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×