Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedziona maria

wsadził mi w dupkę...

Polecane posty

Gość zawiedziona maria

kocham się z kochankiem od tyłu, a on nagle wsadził mi penisa w dupkę... zabolało jak nie wiem, mówię "nie!!! boli!!!", a on chwilę popchnął i dopiero wyjął, faceci czemu to robicie?:( zerwałam z nim i w ogóle już chyba nie będę uprawiała seksu, nie chcę zaufać kolejnemu dupkowi a on mi wsadzi tam gdzie nie wolno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna
co za cham tak się rozpędził ,ze nie mógl się zatrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona maria
Chamstwo facetów nie ma granic. Mój poprzedni kochanek powiedział z uśmiechem "zamknij oczy, otwórz buzię". Myślałam, że chce mi dać cukierka a on wepchnął mi do buzi nieumyty paluch od nogi. Bllle. Zaczęłam protestować, ale najpierw wyczyścił sobie paznokieć o moją górną jedynkę i śmiejąc się szatańsko wyją. Już nigdy nie zaufam facetowi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona maria
malo tego. moj poprzedni eks, najpierw mo powiedzial, ze ma dla mnie niespodzianke i mam sie rozluznic. Tak tez zrobilam. A on znienacka wepchnal mi palec do oka...i teraz jestem kaleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona maria
Ale cham, nawet mnie nie przeprosił i zagaduje na GG, żeby się znowu na seks umówić. Wyłączyłam go, miał szansę być z fajną dziewczyną to ją zmarnował głupim zachowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona maria
Rozmyśliłam się. Dam mu jeszcze jedną szansę. Ten analek nie był taki zły. Właściwie to nawet mi się podobało, ale nie chciałam wyjść na srakotłuka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona maria
Moje. Dlaczego sądzisz, że ktoś się podszywa? Ja zwyczajnie nie mam szczęścia do mężczyzn :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona maria
bo mi sie mieści w dupkę beczka śledzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś sie podszywa, bo dwie wypowiedzi są o tej samej godzinie... a to chyba niewykonalne? No chyba, zę kopiuj-wklej z worda w ciagu minuty dwie wiadomosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika______________________
Nieno ten temat jest poprostu boski :D usmialam sie do lez czytajac te podszywy:P genialnie wymyslona ta z palcem u stopy ale ta z palcem w oku tez swietna. gratuluje swietnego poczucia humory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniak
moze zmiesci sie tam i moj podaj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony
ja dopiero przy tym oku skapnalem sie, ze cos jest nietak:) dobrze, z d...dajek sobie trzeba jaja robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem poprostu mial na to ochote czy ty tego chcesz czy nie i uwazam ze nie liczyl sie z twoim zdaniem jesli nawet nie zapytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniaaam
Bardzo zawiedziona mario. Masz takich facetów, jakich sobie dobierasz. Czy to oni dobierają Ciebie? A jeśli tak - kim jesteś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswq
Ale kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrrrrrrr1177
ja tę oliwkę wykorzystuję prawie do wszystkiego. Jest bardzo dobra. Smaruję psu jajca żeby się bardziej swieciły, albo do frytek czasem kapnę, a jak mam zatwardzenie to sobie w dopę zatankuję i jak do kibla doskocze to tydzień zabaluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerabane. glupi ten twoj facet,nic nie wie chyba o analu i sprawil ci bol. anal ma to do siebie,ze kochanek musi po prostu sprawic,zeby kobieta tego chciala. bo jak tylko zaboli przez chwile to ochota na ten rodzaj seksu przechodzi na dlugo,jesli to pierwszy raz i od razu bol,to ochoty mozesz nigdy nie nabrac. ja mam szczescie.....moj obecny kochanek jest tak boski,ze pupa sama mi sie jakos otwiera...chce tego....uwielbiam........... a poprzedni chociaz mial mniejszego kutasa,to sprawial mi bol,i po paru probach dalam sobie spokoj i juz nie wrocilismy do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona maria
Kiedyś gdy spaliśmy razem obudziłam sie nagle z jego penisem w ustach:( to nie wiedziałam co się dzieje zapytałam mojego Romka czemu to zrobił to powiedział ze nie chciało mu się iść do kibla i wolał mnie napełnić:(:(:( Powiedzcie czy to normalne że robi takie rzeczy w środku nocy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko#34
ależ się uśmiałąm. dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"seks analny jest bardzo przyjemny" w ogole sex jest przyjemny, o ile oczywiście nie bzykamy sie z jakimś prostakiem, a tamten taki był. ale podszywy - 1-sza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka13579
Korzystaj pełnią życia, zmień swoj seks na cudowny wejdz na dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturysta-h
Masz racje rozwodkaaa - seks jest przyjemny. Ja nie mam stalej partnerki i ostatnio mam w tym zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34534576uityjhetg3w54terwf
upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ricky
agais szczęściara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona maria
A wczoraj zaintubowal mnie kupką z rana, bo wspomniałam coś nie świadoma , że lubię kakałko na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja!!! To ja!!!
To ja Ci wsadziłem w dupke, hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×